Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының XLI сессиясының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 41/407 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада N 8-13-111 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-92 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 103-104 (10915) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 29 наурыздағы "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 32/320 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-97 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 16 сәуірдегі N 29-30 (10945) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 29 маусымдағы "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 36/358 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-101 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 16 шілдедегі N 55-56 (10971) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 тамыздағы "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 37/364 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-103 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 3 қыркүйектегі N 69-70 (10985) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 18 қазандағы "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 40/398 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-106 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 5 қарашадағы N 87-88 (11003) сандарында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XLI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 10 ноября 2011 года N 41/407. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 22 ноября 2011 года N 8-13-111. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-92, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 декабря 2010 года N 103-104 (10915), в которое внесены изменения и дополнения решением Каркаралинского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 32/320 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-97, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 16 апреля 2011 года N 29-30 (10945), решением Каркаралинского районного маслихата от 29 июня 2011 года N 36/358 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-101, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 16 июля 2011 года N 55-56 (10971), решением Каркаралинского районного маслихата от 12 августа 2011 года N 37/364 "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-103, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 3 сентября 2011 года N 69-70 (10985), решением Каркаралинского районного маслихата от 18 октября 2011 года N 40/398 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-106, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 5 ноября 2011 года N 87-88 (11003), следующие изменения и дополнение:

2011 жылғы 10 қарашадағы N 41/407
Қарқаралы аудандық Мәслихатының шешіміне
2 қосымша
2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 28/276
Қарқаралы аудандық мәслихатының шешіміне
4 қосымша
2011 жылға арналған нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сомасы (мың тенге)
1
2
Барлығы
678646
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
149542
Нысаналы даму трансферттері
419129
Бюджеттік кредиттер
109975
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
149542
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2244
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға
2244
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
79185
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиалық кабинеттерін құруға
21633
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16384
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
14880
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
9159
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
14969
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
2160
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21605
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге
13489
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
1560
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6556
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
46271
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46271
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
237
Ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға
237
Нысаналы даму трансферттері
419129
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
180907
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
37889
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
65707
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға
26499
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
50812
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45046
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
45046
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

от 10 ноября 2011 года N 41/407
Приложение 4
к решению Каркаралинского районного маслихата
от 23 декабря 2010 года N 28/276
Целевые трансферты и бюджетные кредиты на 2011 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
678646
в том числе:
Целевые текущие трансферты
149542
Целевые трансферты на развитие
419129
Бюджетные кредиты
109975
в том числе:
Целевые текущие трансферты
149542
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2244
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2244
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
79185
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
21633
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16384
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
14880
На реализацию гос. образовательного заказа в дошкольных организациях образования
9159
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14969
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2160
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21605
На введение стандартов специальных социальных услуг
13489
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1560
Обеспечение деятельности центров занятости
6556
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
46271
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46271
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
237
На организацию внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
237
Целевые трансферты на развитие
419129
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
180907
На развитие систем водоснабжения
37889
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
65707
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
26499
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
50812
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45046
Развитие теплоэнергетической системы
45046
Отдел финансов района (города областного значения)