2011 жылғы Нұра ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін кредит ұсыну туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 34 сессиясының 2011 жылғы 11 наурыздағы N 327 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 наурызда N 8-14-142 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2 сессиясының 2012 жылғы 16 ақпандағы N 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2 сессиясының 2012.02.16 N 20 (алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7 бабының 3 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" (бұдан әрі - Ереже) Қаулысының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылғы Нұра ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада өтініш келіп түскен күнінен бастап ұсынылсын.
2. 2011 жылғы Нұра ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау бюджеттік кредит бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада өтініш келіп түскен күнінен бастап ұсынылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2011.09.21 N 369 (алғашқы рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для покупки жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района в 2011 году
Решение 34 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 11 марта 2011 года N 327. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 28 марта 2011 года N 8-14-142. Утратило силу - решением 2 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2012 года N 20
Сноска. Утратило силу - решением 2 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16.02.2012 N 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 пунктом 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 Постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Правила), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки в виде подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района в 2011 году, подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления.
2. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района в 2011 году, социальную поддержку для приобретения жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, но не превышающей одна тысяча пятисоткратный размер месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 21.09.2011 N 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования).

3. Нұра ауданының мемлекеттік мекемесі экономика және бюджеттік жоспарлау бөліміне уәкілетті мекеме ретінде Ережесіне сәйкес ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексеру, қаржы қаражатының қажеттілігін есептеу және комиссияға қарау үшін жіберілсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
М.С. Мұхамеджанова
12 наурыз 2011 ж.
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының қаржы
бөлімінің бастығы
Х.А. Беков
12 наурыз 2011 ж.

3. Государственному учреждению "Отделу экономики и бюджетного планирования Нуринского района", как уполномоченному органу, в соответствии с утвержденными Правилами проверить достоверность представленных документов, произвести расчеты и направить в комиссию для рассмотрения.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
М.С. Мухамеджанова
12 марта 2011 г.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела финансов
Х.А. Беков
12 марта 2011 г.