Қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлерін айқындау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 24/51 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 желтоқсанда N 8-14-160 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы N 05/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 24.02.2016 N 05/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық Кодексінің 42 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, 37 баптарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлері қосымшада көрсетілген бойынша айқындалсын.
2. Ауыл және кент әкімдері осы қаулыны және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30 бабының талаптарын іске асыру бойынша қоғамдық жұмысқа тартуға сотталған тұлғалардың жазасын өтеу орындарын айқындау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Бексұлтанов
Қосымша аудан әкімдігінің
2011 жылғы 28 қарашадағы № 24/51
қаулысына
Қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлері:
1. Тұрмыстық қалдықтарды шығару.
2. Аумақты мұздан тазалау.
3. Аумақты қардан тазалау.
4. Аумақты күл-қоқыстан тазалау.
5. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазалау.
6. Аумақты арамшөптен тазалау.
7. Қоқысты жинау және шығару.
8. Бұтақшаларды кесу.
9. Ағаштарды кесу.
10. Ағаштарды әктеу.
11. Ағаштар егу.
12. Қоршауларды жөндеу.
13. Қоршауларды сырлау.
14. Ғимараттарды әктеу.
15. Ғимараттарды сырлау.
16. Гүлзарларды құру.
17. Көгалдарды қазу.
18. Шөп шабу.
19. Күл-қоқысты жинау және жағу.

Об определении видов общественно полезных работ
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 28 ноября 2011 года N 24/51. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 26 декабря 2011 года N 8-14-160. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 24 февраля 2016 года N 05/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 24.02.2016 N 05/10.
В соответствии со статьей 42 Уголовным кодексом Республики Казахстан от 16 июля 1997 года и пунктом 2 статьи 31 и статьей 37 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественно полезных работ согласно приложения.
2. Акимам сел и поселков в целях реализации настоящего постановления и во исполнение требований норм статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, принять меры по определению мест для организации отбывания наказания осужденных лиц - в виде привлечения к общественным работам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Бексултанов
Приложение
к постановлению акимата района
№ 24/51 от 28 ноября 2011 года
Виды общественно полезных работ:
1. Уборка бытовых отходов.
2. Очистка территорий от наледи.
3. Очистка территорий от снега.
4. Очистка территорий от мусора.
5. Очистка территорий от бытовых отходов.
6. Очистка территорий от сорняка.
7. Сбор и вывоз мусора.
8. Обрезка порослей.
9. Обрезка деревьев.
10. Побелка деревьев.
11. Посадка деревьев.
12. Ремонт изгороди.
13. Покраска изгороди.
14. Побелка зданий.
15. Покраска зданий.
16. Разбивка цветочных клумб.
17. Перекопка газонов.
18. Откос травы.
19. Сбор и сжигание мусора.