Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 17 қарашадағы N 30/03 "Ауданда 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 16 мамырдағы N 11/01 қаулысы. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 маусымда N 8-15-146 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 17 қарашадағы N 30/03 "Ауданда 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-133 болып тіркелген, "Сельский труженик" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 санында жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілісін:
көрсетілген қаулыға қосымшаның 15 жолы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"
15
Ішкі істер бөлімі
10
Жастардың арасында салауатты өмір салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқықты бұзуды алдын алу.
Мұрағат құжаттары мен тізімдерді тігу және құрастыру, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу.
3
4000 дана
".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Рахметуллаұлы Бикеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Әбдікеров

О внесении изменений в постановление акимата района от 17 ноября 2010 года N 30/03 "Об организации общественных работ в районе на 2011 год"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 16 мая 2011 года N 11/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 3 июня 2011 года N 8-15-146
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 17 ноября 2010 года  N 30/03 "Об организации общественных работ в районе на 2011 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-133, опубликованное в районной газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2010 года N 52) следующие изменения:
строку 15 в приложении к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
"
15
Отдел внутренних дел
10
Профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, организация работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни.
Подшивка, составление описей и архивных документов, формирование дел и их подшивка.
3
4000 штук
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бикенова Нурлана Рехметуллиновича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Абдикеров