Осакаров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесінде 1995 жылы туған азаматтарға тіркеу өткізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 қарашадағы N 01 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 8-15-156 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13 тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарға Осакаров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесінде 2012 жылдың қаңтар - наурыз айларында тіркеу жүргізілсін.
2. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Рахметуллаұлы Бикеновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Аймаков

О проведении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Осакаровского района
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 15 ноября 2011 года N 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 12 декабря 2011 года N 8-15-156
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Провести в январе - марте 2012 года приписку к призывному участку отдела по делам обороны Осакаровского района граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет.
2. Контроль за выполнением решения возложить на заместителя акима района Бикенова Нурлана Рахметуллиновича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                С. Аймаков