2012 жылы шақыру учаскесiнде есепке тiркеудi ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 02 шешімі. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 желтоқсанда N 8-17-126 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2012 жылғы 26 қарашадағы N 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2012.11.26 N 01 (ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШIМ ЕТТI:
1. "Шет ауданының қорғаныс iстері жөнiндегi біріктірілген бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнің 2012 жылы он жетiге толатын еркек жынысты азаматтарды тiркеу өткізілсін.
2. Аудан әкiмiнiң 2010 жылғы 6 желтоқсандағы N 01 "Шет ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне 1994 жылы туған ер жынысты азаматтарды тiркеудi өткiзу туралы" (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеудiң Тiзiлiмiнде N 8-17-109 болып тiркелген, 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 52 (10.307) "Шет шұғыласы" аудандық газетiнде жарияланған) шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Шет ауданы әкiмiнiң орынбасары Әбілсейт Жарылғапұлы Қауымбаевқа жүктелсiн.
4. Осы шешiм ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шет ауданының әкімі                        Р. Әбдікеров
КЕЛIСIЛДI
"Шет ауданының қорғаныс
iстерi жөнiндегi біріктірілген
бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы                                    Н. Әбдікешев
9 желтоқсан 2011 жыл

Об организации приписки к призывному участку в 2012 году
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 9 декабря 2011 года N 02. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 20 декабря 2011 года N 8-17-126. Утратило силу - решением акима Шетского района Карагандинской области от 26 ноября 2012 года N 01
Сноска. Утратило силу - решением акима Шетского района Карагандинской области от 26.11.2012 N 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Провести приписку граждан мужского пола, которым в 2012 году исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны Шетского района".
2. Признать утратившим силу решение акима района от 6 декабря 2010 года N 01 "О проведении приписки граждан мужского пола 1994 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны Шетского района" N 01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-109, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" от 23 декабря 2010 года N 52 (10.307)).
Сноска. Решение акима Шетского района Карагандинской области от 6.12.2010 N 01 в РЦПИ не поступало.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Шетского района Кауымбаева Абилсейт Жарылгаповичу.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района                       Р. Абдикеров
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам
обороны Шетского района"                   Н. Абдикешев
9 декабря 2011 год