Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 ақпандағы N 234/37 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 наурызда N 8-4-224 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 11.05.2016 № 2/19 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 30 тамыздағы Конституциясына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңына сәйкес Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қаласы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орыны реттелсін ("Родина" орталық қалалық стадионы).
2. Приозерск қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 272/42 "Приозерск қаласы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлерінің сайлау мерзімінде бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды ұйымдастыру мен өткізу орындарын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-81 болып тіркелген, 2007 жылғы 27 шілдедегі N 19 (94) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Жолдас Б.Қ.).
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы
О. Әйтбенбетов
Қалалық мәслихат хатшысы
Е. Омаров
КЕЛІСІЛДІ
Приозерск қаласының әкімі
Е. Өтешев
2011 жыл

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2011 года N 234/37. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 15 марта 2011 года N 8-4-224. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 2/19
Сноска. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 11.05.2016 № 2/19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституцией Республики Казахстан от 30 августа 1995 года, Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, Законом Республики Казахстан от 17 маpта 1995 "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Регламентировать место проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по городу Приозерск (Центральный городской стадион "Родина").
2. Признать утратившим силу решение Приозерского городского маслихата от 12 июля 2007 года N 272/42 "О согласовании мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрации во время выборов кандидатов в депутаты областного и городского маслихата, в Мажилис Парламента Республики Казахстан по партийным спискам по городу Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-81, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 19 (94) от 27 июля 2007 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам бюджета и социальной сферы (Жолдас Б.К.).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
О. Айтбенбетов
Секретарь городского маслихата
Е. Омаров
СОГЛАСОВАНО
Аким города Приозерск
Е. Утешев
2011 год