Приозерск қаласының бітірушілеріне арналған жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 мамырдағы N 16/1 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 маусымда N 8-4-236 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-4-220 нөмірімен тіркелген Приозерск қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 34 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 219/34 шешімін басшылыққа ала отырып, жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру мүмкіндіктерін ұлғайтуда–колледждер, кәсіптік лицейлердің, жоғары оқу орындарының түлектерінің практикалық тәжірибе, білім алу және машықтану мақсатында, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Уәкілетті органға "Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі жұмыспен қамту бөлімі):
1) Жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері арасында жұмыспен қамту бөлімінде тіркелген жұмыссыз жастарды жұмысқа орналастыру үшін жастар практикасын ұйымдастырсын;
2) Жұмыссыз жастар үшін кәсіптік дипломнан кейінгі практикасын ұйымдастыруға жұмыс берушімен шарт жасасын.
2. Жастар практикасын ұйымдастыру шараларын қаржыландыру 002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бағдарламасының 102 "Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" бағдарламашасында қарастырылған қалалық бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. "Жастар практикасына" қабылданған тұлғалардың айлық еңбекақысы, қалалық бюджеттен бөлінген қаражат есебінен 20000 теңге мөлшерінде анықталсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 31 желтоқсанына дейін қолданылады.
Приозерск қаласы әкімі                     Е. Өтешев

Об организации молодежной практики для выпускников города Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 30 мая 2011 года N 16/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 29 июня 2011 года N 8-4-236
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь решением 34 сессии Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 219/34 "О городском бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-4-220, в целях расширения возможностей трудоустройства безработных граждан - выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев и приобретения ими практического опыта, знаний и навыков, акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномоченному органу государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Приозерск" (далее отдел занятости):
1) организовать работу по проведению молодежной практики среди выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев, зарегистрированных в качестве безработных в отделе занятости;
2) заключить с работодателями договора на организацию профессиональной последипломной практики для безработной молодежи.
2. Финансирование мероприятий по проведению молодежной практики производить за счет городского бюджета, предусмотренных по программе 002 "Программа занятости" подпрограмме 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения".
3. Установить размер ежемесячной оплаты для лиц, принятых на "Молодежную практику" в размере 20000 тенге за счет средств выделенных из городского бюджета.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования и действует до 31 декабря 2011 года.
Аким города Приозерск                      Е. Утешев