2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 309/46 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 қаңтарда N 8-4-264 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2883255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 147857 мың теңге
салықтық емес түсімдер - 7191 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2341 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2725866 мың теңге;
2) шығындар - 2891188 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - 7933 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7933 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 7933 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2012.03.12 N 3/20 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.10 N 5/39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.05.08 N 6/43 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.12 N 8/53 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.02 N 9/56 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.20 N 10/64 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.09 N 12/76 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.06 N 14/85 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 740828 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.

О городском бюджете на 2012-2014 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2011 года N 309/46. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 11 января 2012 года N 8-4-264. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 2883255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 147857 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7191 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2341 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2725866 тысяч тенге;
2) затраты - 2891188 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 7933 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7933 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7933 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 12.03.2012 N 3/20 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.04.2012 N 5/39 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.05.2012 N 6/43 вводится в действие с 01.01.2012); от 12.06.2012 N 8/53 (вводится в действие с 01.01.2012); от 02.08.2012 N 9/56 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.08.2012 N 10/64 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.11.2012 N 12/76 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 14/85 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2012 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 740828 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2012 год в сумме 0 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2012.08.02 N 9/56 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.09 N 12/76 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. 2012 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 02.08.2012 N 9/56 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.11.2012 N 12/76 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2012 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2012 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 5.

10784
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10784
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10373
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
411
02
Қорғаныс
1264
1
Әскери мұқтаждықтар
780
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
780
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
780
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
484
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
484
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
484
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
567
1
Құқық қорғау қызметi
567
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
567
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
567
04
Білім беру
403714
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
68382
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
68382
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
67997
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
385
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
329402
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
329402
004
Жалпы білім беру
262173
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
64496
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
74
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
2659
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5930
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

10784
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10784
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10373
004
Капитальные расходы государственного органа
411
02
Оборона
1264
1
Военные нужды
780
122
Аппарат акима района (города областного значения)
780
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
780
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
484
122
Аппарат акима района (города областного значения)
484
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
484
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
567
1
Правоохранительная деятельность
567
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
567
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
567
04
Образование
403714
1
Дошкольное воспитание и обучение
68382
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
68382
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
67997
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
385
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
329402
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
329402
004
Общеобразовательное обучение
262173
005
Дополнительное образование для детей и юношества
64496
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО Назарбаев Интеллектуальные школы за счет трансфертов из республиканского бюджета
74
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
2659
9
Прочие услуги в области образования
5930
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6200
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
6200
Б. Момышұлы көшесінде салынатын үйдің жоба-сметалық құжаттамасының байламы және инженерлік желісінің жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеу
2500
Достық көшесіндегі салынатын жаңа үйдің жоба-сметалық құжаттамасының байламы
3700

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6200
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
6200
Привязка проектно-сметной документации строительства дома и разработка проектно-сметной документации инженерных сетей по улице Б. Момышулы
2500
Привязка проектно-сметной документации строительства нового дома по улице Достык
3700