"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 09 ақпандағы N 272 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 16 ақпанда N 4265 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 330 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011.12.06 N 330 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4262 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы 6-7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"95 030 516" деген сандар "95 058 390" деген сандармен ауыстырылсын;
"86 249 724" деген сандар "86 277 598" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"95 152 061" деген сандар "94 760 665" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"0" деген сан "1 000 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "1 000 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-423 558" деген сандар "-1 004 288" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"423 588" деген сандар "1 004 288" деген сандармен ауыстырылсын.
4-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала, елді мекен көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 2 333 901 мың теңге";
7-тармақтағы:
"172 516" деген сандар "342 455" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақ алынып тасталсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
XXXVII сессиясының төрағасы                  Б. Момынбаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                         Н. Құдайбергенов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2011 жылғы "9" ақпандағы
XXXVII сессиясының N 272 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2010 жылғы "13" желтоқсандағы
кезекті XXXV сессиясының N 261 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесение изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 09 февраля 2011 года N 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2011 года за N 4265. Утратило силу решением маслихата Кызылординской области от 06 декабря 2011 года N 330
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кызылординской области от 06.12.2011 N 330.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4262, опубликовано в газете "Кызылординские вести" от 13 января 2011 года за N 6-7) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "95 030 516" заменить цифрами "95 058 390";
цифры "86 249 724" заменить цифрами "86 277 598";
в подпункте 2):
цифры "95 152 061" заменить цифрами "94 760 665";
в подпункте 4):
цифру "0" заменить цифрами "1 000 000";
цифру "0" заменить цифрами "1 000 000";
в подпункте 5):
цифры "-423 558" заменить цифрами "-1 004 288";
в подпункте 6):
цифры "423 558" заменить цифрами "1 004 288";
пункт 4 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц, населенных пунктов города) – 2 333 901 тыс тенге;
в пункте 7:
цифры "172 516" заменить цифрами "342 455";
пункт 8 исключить.
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
XXXVIІ сессии Кызылординского
областного маслихата                    Б. Момынбаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                    Н. Кудайбергенов
Приложение 1
к решению XXXVII сессии
Кызылординского областного маслихата
от "9" февраля 2010 года  N 272
Приложение 1
к решению очередной XXXV сессии
Кызылординского областного маслихата
от "13" декабря 2010 года N 261
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы