Асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу-сату шартының үлгілік нысанын (лизинг шартын қоспағанда), сатып алынған асыл тұқымды өнімге (материалға) субсидия алуға өтінімдер нысандарын, сиыр мен қашарларды ұрықтандыру актісінің нысанын, асыл тұқымды өнім сатып алу мен асыл тұқымды материалды қолдану және облыс бойынша тиесілі субсидия сомасы туралы жиынтық актінің нысанын, облыс бойынша бюджеттік қаражатты игеру жөніндегі есеп (ақпарат) нысанын,облыс бойынша асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу көлемі жөніндегі тоқсандық есеп (ақпарат) нысанын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімінің 2011 жылғы 15 маусымдағы N 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 14 шілдеде N 4271 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімінің 2012 жылғы 06 наурыздағы N 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімінің 2012.03.06 N 28 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Облыстық бюджеттердің асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 10 наурыздағы N 242 қаулысына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу - сату шартының үлгілік нысаны (лизинг шартын қоспағанда);
2) осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес сатып алынған асыл тұқымды өнімге (материалға) субсидия алуға өтінім нысаны;
3) осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес сиыр мен қашарларды ұрықтандыру актісінің нысаны;
4) осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды өнім сатып алу мен асыл тұқымды материалды қолдану және облыс бойынша тиесілі субсидия сомасы туралы жиынтық акт нысаны;
5) осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес облыс бойынша бюджеттік қаражатты игеру жөніндегі есеп нысаны (ақпарат);
6) осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес облыс бойынша асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу көлемі жөніндегі тоқсандық есеп нысаны (ақпарат);
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкімі                         Б. Қуандықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
____________C. Мамытбеков
2011 жылғы "____"_________
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 5 шешіміне
1-қосымша
Асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу - сату шартының үлгілік нысаны (лизинг шартын қоспағанда)
_______________                   2011 ж. "____"______________           (елді мекен)
Асыл тұқымды мал шаруашылығы субъектісі ___________________________
___________________________________________________________ атынан                           ( толық атауы)
_____________________________________________іс-әрекеттегі Жарғының      (қызметі, толық аты-жөні)
және асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы уәкілетті органның (жергілікті атқарушы органның) ___________20_ жылғы берген N ____Аттестаттың (куәліктің) негізінде жүргізуші, бұдан әрі Сатушы аталатын, бір жағынан,  Сатып алушы ________________________________________________________________         (ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің толық атауын көрсету)
басшысы атынан _____________________, іс- әрекеттегі Жарғы негізінде             (Тегі және, аты-жөні толық)
жүргізуші, екінші жағынан, асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу – сату жөнінде осы келісім шартты жасасты.

Об утверждении типовой формы договора купли-продажи племенной продукции (материала) (за исключением договора лизинга), форм заявок на получение субсидий за приобретенную племенную продукцию (материал), формы акта осеменения коров и телок, формы сводного акта о приобретении племенной продукции и использования племенного материала и сумме причитающейся субсидий по области, формы отчета (информация) по освоению бюджетных средств по области, фомы отчета (информация) по объемам приобретения племенной продукции (материала) за квартал по области
Решение акима Кызылординской области от 15 июня 2011 года N 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 июля 2011 года за N 4271. Утратило силу решением акима Кызылординской области от 06 марта 2012 года N 28
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылординской области от 06.03.2012 N 28.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2011 года N 242 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами на поддержку племенного животноводства" РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) типовую форму договора купли-продажи племенной продукции (материала) (за исключением договора лизинга) согласно приложению 1 к настоящему решению;
2)  формы заявок на получение субсидий за приобретенную племенную продукцию (материал) согласно приложению 2 к настоящему решению;
3)  форму акта осеменения коров и телок согласно приложению 3 к настоящему решению;
4) форму сводного акта о приобретении племенной продукции и использования племенного материала и сумме причитающейся субсидий по области согласно приложению 4 к настоящему решению;
5) форму отчета (информация) по освоению бюджетных средств по области согласно приложению 5 к данному решению;
6) форму отчета (информация) по объемам приобретения племенной продукции (материала) за квартал по области согласно приложению 6 к настоящему решению;
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области  Нуртаева Р.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                    Б. Куандыков
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________  А.С. Мамытбеков
"______"______________ 2011 год
Приложение 1
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 5
Типовая форма договора купли-продажи племенной продукции (материала) (за исключением договора лизинга)
_________________                        "___"_________ 2011 г.       (населенный пункт)
Субъект племенного животноводства __________________________, в                                            (полное наименование)      лице ______________________, действующего на основании Устава и            (должность, Ф.И.О. полностью)
Аттестата (свидетельства) выданного Уполномоченным органом в области  племенного животноводства (местным исполнительным органом) от "____" ____________ 20___ года N ____, именуемый в дальнейшем Продавец, с одной стороны, Покупатель __________________________________________ ____________________________________________________________________                   (указать нужное – полное наименование
___________________________________________________________________                        сельхозтоваропроизводителя)
в лице  руководителя _____________________, действующего на основании                         (Ф.И.О. полностью)
Устава с другой стороны, заключили настоящий Договор о купле-продаже племенной продукции (материала).

1. Шарттың мән-мағынасы
1.1. Сатушы өндіріп және жеткізетіні, сатып алушы құнын төлеп және сатып алатыны__________________________________________________                              (ескертуге сәйкес толтыру*)
____________________________________________________________________
2. Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) саны
2.1. Осы шарт бойынша қарастырылған Сатушының сататын және Сатып алушының сатып алатын асыл тұқымды өнімнің (материалдың) саны:
1)_______бас, жалпы тірілей салмағы ______ кг.
2)_______ доза бұқа ұрығы.
3. Шарттың жалпы құны
3.1. Осы шарттың жалпы құны тиесілі субсидияны есептемегенде
_______________________________________________________________теңге,                 (cандармен және жазбаша)
3.2. Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) бір бірлігінің бағасы субсидияны есептемегенде (қажетін көрсету):
1) МІҚ-ның бір басына _____ теңге;
2) 1 кг тірілей салмағына _______ теңге;
3) тұқымдық бұқа ұрығының 1 дозасына_______ теңге.
3.3. Сатып алушыға тиесілі субсидияның мөлшері________________________теңге.
(cандармен және жазбаша)
оның ішінде: (қажетін көрсету)
1) МІҚ-ның бір басына _______ теңге;
2) 1 кг тірілей салмағына_________ теңге;
3)тұқымдық бұқа ұрығының 1дозасына _______ теңге.
4. Есеп айырысу шарты
4.1.Төлем нысаны:___________________________________________                      (қолма-қол немесе қолма- қол төлемей есеп айырысу, _____________________________________________________________________N, күні және төлем құжатының атауы)       5. Тараптардың міндеттері
5.1. Сатушы міндеттенеді:
осы шарттың 2.1. тармағында көрсетілгендей Сатып алушыға сапалы асыл тұқымды өнім (материал) көлемін сату;
сатылған асыл тұқымды өнімнің (материалдың) барлық көлеміне асыл тұқымдық және ветеринариялық куәліктерді Сатып алушыға беру;
5.2. Сатып алушы міндеттенеді:
сатып алынған асыл тұқымды өнімге ақы төленгеннен кейін бір апта ішінде (сатушының аумағында карантиндік шараларды есептемегенде) оларды өз аумағына шығаруды қамтамасыз ету:
сатып алынған асыл тұқымды өнімнің көлемі туралы келген жері бойынша асыл тұқымды мал шаруашылығы жөніндегі аудандық инспекторды хабардар ету;
асыл тұқымды өнімді (материалды) тек қана асылдандыру мақсатында пайдалану;
а) табынды өз төлінен өсірудегі асыл тұқымды төлдер:
- асыл тұқымды тоқтыларды, қашарларды, байталдарды және інгендерді екі рет төлдегенге дейін (бұзаулау, құлындау және боталау);
- асыл тұқымды бұқаларды, айғырларды және бураларды екі рет шағылыстыру маусымынан кем емес (шағылыстыру маусымы мамыр-қазан айлары);
б) асыл тұқымды бұқалардың ұрығын-сиырларды (қашарларды) қолдан ұрықтандыруға;
Асыл тұқымды малдардың белгіленген мерзімнен ерте шығарылған жағдайда иесі округтің ветеринар дәрігерімен және мемлекеттік ветеринариялық инспекторымен себебін көрсетіп шығарылу туралы акті толтырады.

1. Предмет договора
1.1. Продавец производит и поставляет, Покупатель оплачивает и приобретает  ________________________________________________________                       (заполнить в соответствии с примечанием *)
2. Количество племенной продукции (материала)
2.1. Количество реализуемой Продавцом и приобретаемой Покупателем племенной продукции (материала), предусмотренной по настоящему Договору, составляет (указать нужное):
1) _____ голов ________ общей живой массой ____ кг;
2) _____ доз семени быков-производителей;
3. Общая стоимость договора
3.1. Общая стоимость настоящего договора составляет без учета причитающейся субсидии  ______________________________________ тенге.                                       (цифрами и прописью)
3.2.  Цена за единицу племенной продукции (материала), без учета субсидии (указать нужное):
1) за 1 голову КРС _____ тенге;
2) за 1 кг живой массы _____  тенге;
3) за 1 дозу семени быков-производителей ______ тенге;
3.3. Размер причитающейся Покупателю субсидии составляет __________________________ тенге, в том числе (указать нужное):           (цифрами и прописью)
1) за 1 голову КРС ________ тенге;
2) за 1 кг живой массы _____  тенге;
3) за 1 дозу семени быков-производителей ______ тенге;
4. Условия расчета
4.1. Форма оплаты: ____________________________________________                          (наличный или безналичный расчет, N, дата и __________________________________________________________________                             наименование платежного документа)
5. Обязанности сторон
5.1. Продавец обязуется:
поставить Покупателю качественную племенную продукцию (материал) в объеме, указанном в пункте 2.1. настоящего договора;
выдать Покупателю племенное и ветеринарное свидетельства на весь объем реализованной племенной продукции (материала);
Покупатель обязуется:
в течение недели со дня оплаты за приобретенную племенную продукцию (за исключением карантинных мероприятий на территории продавца) обеспечить их вывоз на свою территорию;
по прибытию на место уведомить инспектора по племенному животноводству района об объемах приобретенной племенной продукции;
использовать племенную продукцию (материал) только для племенных целей;
а) племенной молодняк для воспроизводства стада:
- племенных ярок, телок, кобыл и верблюдиц до получения двух окотов (отелов, выжеребки);
- племенных бычков, жеребцов и верблюдов не менее двух случных сезонов (случной сезон май-октябрь месяцы);
б) семя племенных быков-производителей - на искусственное    осеменение коров (телок);
В случае выбытия племенных животных раньше установленных сроков владелец совместно с ветеринарным врачом округа и государственного ветеринарного инспектора составляется акт о выбытии с указанием причин.

6. Ерекше шарттар
6.1. Осы шарт 3 дана болып жасалады және Сатушы мен Сатып алушы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
7. Тараптардың заңды мекен – жайы мен реквизиттері
"Сатушы"                             "Сатып алушы"
_____________________                _______________________
_____________________                _______________________
(пошталық мекен – жайы)               (пошталық мекен – жайы)
______________________                ________________________
( банкілік реквизиттері)              (банкілік реквизиттері)
______________________               __________________________
(аты-жөні, басшының қолы)                (аты – жөні, қолы)
М.О.                                       М.О
Ескерту:
* - асыл тұқымды төлдерді сатып алғанда міндетті түрде олардың тұқымы, жасы және жынысына қарай тобы көрсетіледі;
- асыл тұқымды тұқымдық бұқалардың ұрығын сатып алғанда міндетті түрде бұқаның тұқымы, лақап аты және қандай тұқымдық тармаққа жататыны көрсетіледі;
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 шілдедегі Заңының 11 бабы 2-тармағына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша аумақтақ бөлімшенің мемлекеттік инспекторлары өз құзіреттілігі шегінде өз қызметтерін жүзеге асырады.
Сатып алынатын асыл тұқымды малдардың жасы артық болмауы:
Мүйізді ірі қара малы*
қашарлар ( тұмса)
бұқашықтар
24 айға дейін
24 айға дейін
Қойлар
ұрғашы тоқтылар
тоқты қошқарлар
6-18 айға дейін
6-18 айға дейін
Жылқылар
байталдар
құнан, дөнен айғырлар
3 жасқа дейін
5 жасқа дейін
Түйелер
құнанша, дөненше інгендер
құнан, дөнен буралар
3 жасқа дейін
5 жасқа дейін
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 5 шешіміне
2-қосымша
Субсидиялар алуға өтінімдер нысаны:
1) 2011 жылы сатып алынған асыл тұқымды өнімге субсидия алуға өтінім нысаны
1. Тауар өндіруші_____________________________________________.                              (тауар өндірушінің атауы – сатып алушы)
2. Қолда бары____________________________________________ бас,                    (малдың түрі, тұқымы, өнімділік бағытын көрсету)оның ішінде 2011 жылғы 1 қаңтардағы аналық мал (2 жастан асқан) _______ бас (мал болған жағдайда толтырылады).
3. 2011 жылы ______бас, жалпы тірі салмағы _____ кг. сатып алу жоспарланды, оның ішінде аналығы ____ бас, жалпы тірі салмағы ___ кг. (малдың түрі, тұқымы және өнімділік бағыты көрсетілсін).
4. ______бас, жалпы тірі салмағы _____ кг., оның ішінде аналығы ____ бас, жалпы тірі салмағы ___ кг (нақты қолда бары көрсетілсін) сатып алуға ниетті келісімі бар.
5. Асыл тұқымды малдарды сатушы ____________________________________________________________________            (асыл тұқымды мал шаруашылығының атауы - сатушы)

6. Особые условия
6.1. Настоящий договор составляется в 3-х экземплярах и вступает в силу со дня подписания Продавцом и Покупателем.
7. Юридические адреса и реквизиты сторон
"Продавец"                         "Покупатель" ________________________           _______________________                 (почтовый адрес)                   (почтовый адрес)
________________________           _______________________         (банковские реквизиты)              (банковские реквизиты)
________________________           _______________________
(Ф.И.О. подпись руководителя)          (Ф.И.О, подпись)
М.П.                               М.П.
Примечание:
* при приобретении племенного молодняка в обязательном порядке указать вид, породу, половозрастную группу и их возраст;
при приобретении семени быков-производителей в обязательном порядке указать породу, кличку и линейную принадлежность быка (семя быков-производителей должно соответствовать плану закрепления и ротации быков-производителей);
Государственные инспекторы по племенному животноводству территориальных подразделений в пределах своей компетенции осуществляют свою деятельность в соответствии с пунктом 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О племенном животноводстве".
Возраст приобретаемых племенных животных должен быть не старше:
Крупный рогатый скот*
Телки (нетели)
Бычки
до 24 месяцев
до 24 месяцев
Овцы
Ярки
Баранчики
до 6-18 месяцев
до 6-18 месяцев
Лошади
Кобылки
Жеребчики
до 3 лет
до 5 лет
Верблюды
Самки
Самцы
до 3 лет
до 5 лет
Приложение 2
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 5
Формы заявок на получение субсидии:
1) Форма заявки на получение субсидий за приобретенное племенной продукции на 2011 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.                       (наименование товаропроизводителя - покупатель)
2. Имеется в наличии___________________________________ голов,             (указать вид животных, породу, направление продуктивности)в том числе маточного поголовья (старше 2-х лет) ____ голов на 1 января 2011 года (заполнить в случае наличия животных).
3. Планируется приобрести в 2011 году ____ голов, общей живой массой ____ кг, в том числе маток ___ голов, общей живой массой ___ кг (указать вид животных,  породу и направление продуктивности).
4. Имеется договор намерение на приобретение ___ голов, общей живой массой ___ кг, в том числе маток ___ голов, общей живой массой ___ кг (указать в случае наличия).
5. Продавец _______________________________ племенных животных.                   (наименование племенного хозяйства - продавца)

6. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының біртұтас ақпараттық базаға тіркелуі __ я немесе ___ жоқ.
7. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы______га., оның ішінде егістік жері______га., жайылым жері______га.
8. 2011 жылғы 1 қаңтардағы азықтың қоры:
1) шырынды азықтар________________тонна;
2) ірі азықтар ________________тонна;
3) құрама жем ________________тонна;
4) дәнді жем ________________тонна.
9. 2011 жылы дайындайды:
1) шырынды азықтар________________тонна;
2) ірі азықтар ________________тонна;
3) құрама жем ________________тонна;
4) дәнді жем ________________тонна.
10. 2011 жылы сатып алынады:
1) шырынды азықтар________________тонна;
2) ірі азықтар ________________тонна;
3) құрама жем ________________тонна;
4) дәнді жем ________________тонна.
11. Тауар өндірушінің мекен-жайы (толық)_____________________.
12. Өтінімге келесі құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылық туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
3) Клиенттің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
4) банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
5) қолданысы туралы міндеттеме:
сатып алынған асыл тұқымды мал төлін өз төлі есебінен өсіру мақсатында 2 жылдан кем емес;
сатып алынған асыл тұқымды қашарларды таза тұқымда өсіруге және аталас топпен шағылыстыруға;
шет елдік асыл тұқымды қашарларды (тұмсаларды) ұдайы өндіріс мақсатында таза тұқымда өсіруге және аталас топпен шағылыстыруға;
ұрпағының сапасы бойынша бағаланған шет елдік асыл тұқымды бұқаларды –ұдайы өндіріс мақсатында;
6) ветеринариялық және зоотехниклық есептілікті белгіленген форма бойынша ақпараттық-аналитикалық жүйеге енгізуге міндетті.
Кәсіпорын басшысы ____________________ "__"________ 2011 жыл.                            (мөрі, аты жөні, қолы)
"Растаймын"*
____________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ____________________ (аты жөні, қолы, мөрі) "____" ________ 2011 жыл.
Ескерту:
*Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы заңнамалық белгіленген тәртіпте өтінімде көрсетілген ақпараттың дұрыстығын тексеру және критерийлерге сәйкестігін анықтау, және де сатып алынған мал басының болуын тауар өндіруші оны растайтын сәйкес құжаттарды ұсынғаннан кейін тексеру үшін комиссия құруға құқығы бар.

6. Наличие регистрации в единой информационной базе селекционной и племенной работы ___ да или  ____ нет.
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие  кормов по состоянию на 1 января 2011 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов    ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9.  Будет заготовлено в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов    ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10.  Будет приобретено в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов    ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Адрес (полный)  Товаропроизводителя:_______________________
____________________________________________________________________
12. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица или физического лица (крестьянское (фермерское) хозяйства;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки  клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
5) обязательства об использовании:
приобретенного племенного молодняка для воспроизводственных целей не менее 2-х лет;
приобретенных племенных телок для чистопородного разведения или скрещивания родственных групп;
импортных племенных телок (нетелей) в воспроизводственных целях путем чистопородного разведения или скрещивания родственных групп;
импортных племенных быков-производителей, оцененных по качеству потомства – в воспроизводительных целях;
6) обязательство по введению ветеринарного и зоотехнического учета с последующим подключением в информационно-аналитическую систему по установленной форме.
Руководитель предприятия
_____________       __________________                                   (подпись)         ( Ф.И.О., печать)
"____" ____________ 2011 год
"Подтверждаю" *
Начальник
отдела сельского хозяйства ________________ района Кызылординской области ________       ________"____"_______ 2011 года                     (подпись, печать)  (Ф.И.О.)
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке,  установленном законодательством, создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке, а также проверку наличия приобретенного племенного поголовья после представления товаропроизводителем соответсвующих подтверждающих документов.

2) 2011 жылы сатып алынған тұқымдық бұқа ұрығына субсидия алуға өтінім нысаны
1. Тауар өндіруші_____________________________________________.                              (тауар өндірушінің атауы – сатып алушы)
2. Қолда бар МІҚ_________________________________________бас,                          (тұқымын және өнімділік бағытын көрсету)
оның ішінде сиырлар мен қашарлар_______бас, оның ішінде 2011 жыл бойына қолдан ұрықтандыру жоспарланған_______бас.
3. 2011 жылы ______доза ұрпағының сапасы бойынша бағаланған тұқымдық бұқа ұрығын сатып алу жоспарлануда.
4. _____доза ұрпағының сапасы бойынша бағаланған тұқымдық бұқа ұрығын сатып алуға ниетті шарты бар (бар болған жағдайда көрсету).
5. Сатушы___________________________________________________________         (асыл тұқымды және (немесе) дистрибьютерлік орталықтың атауы)
6. Өтінімге келесі құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылық туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
3) Клиенттің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
4) банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
5) асыл тұқымды материалды (болған жағдайда) жеткізуге ниетті шарттың көшірмесі.
Кәсіпорын басшысы ______________________(аты жөні, қолы, мөрі)
"__"________ 2011 жыл.
"Растаймын"*
Қызылорда облысы, __________ ауданы ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________________( мөрі, аты жөні, қолы)
"__"________ 2011 жыл.
Ескерту:
* Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы заңнамалық белгіленген тәртіпте өтінімде көрсетілген ақпараттың дұрыстығын тексеру (қолдан ұрықтандырылуы қажет аналық мал басының болуы), және де тұқымдық бұқа ұрығын қолданылуын тауар өндіруші оны растайтын сәйкес құжаттарды ұсынғаннан кейін тексеру үшін комиссия құруға құқығы бар.
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 5 шешіміне
3-қосымша
Сиыр мен қашарларды ұрықтандыру туралы
2011 жылғы "___" ___________ N ____ акті нысаны
Біздер, төмендегі қол қойғандар, ________________ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімінің маманы __________, асыл тұқымды                                     (тегі және аты-жөні,)      материалды Сатып алушы _____________________________________________,              (тауар өндірушінің атауы, басшысының тегі және аты-жөні) малды қолдан ұрықтандырушы _____________________________________                                (ұрықтандырушы техниктің тегі,аты-жөні)
Сатып алушының _____ доза тұқымдық бұқа ұрығының сатып алынғаны, онын ішінде ____ дозамен ____ бас сиыр (қашар) қолдан ұрықтандырылғаны және 1 бас сиырды (қашарды) қолдан ұрықтандыруға ________ доза ұрық пайдаланғаны жөнінде осы актіні жасадық.
___________________ ауданы
әкімдігінің ауыл шаруашылығы
бөлімінің маманы  ______________      ____________________                                 (қолы)        (мөрі, тегі және аты-жөні)
______________ кәсіпорын басшысы
(атауы)
______________     ______________________
(қолы))      (мөрі, тегі және аты-жөні)
_________________ кәсіпорынның ұрықтандырушы - технигі                  (атауы)
________________          _______________________
(қолы)                 (тегі және аты-жөні)
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 5 шешіміне
4-қосымша
"Бекітемін"
Қызылорда облысының ауыл
шаруашылығы басқармасының бастығы
_____________ (мөрі, тегі, аты-жөні, қолы)
2011 жыл ____ ___________
Облыс бойынша асыл тұқымды өнім сатып алу мен асыл тұқымды материалды қолдану және тиесілі субсидияның сомасы жөніндегі
ЖИЫНТЫҚ АКТІ* нысаны
Р/с N
Атауы
Асыл тұқымды өнімнің (матери-
алдың) түрі **
Жылдық квота
Нақты сатып алынғаны (кг, бас,.) қолданылғаны (доза)

2) Форма заявки на получение субсидий за приобретенное семя быков-производителей на 2011 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.                       (наименование товаропроизводителя - покупатель)
2. Имеется в наличии КРС________________________________голов, _______________________________________________________________                   (указать  породу и  направление продуктивности)
в том числе коров и телок _____ голов, из них планируется искусственно осеменить в течение 2011 года  _______ голов.
3. Планируется приобрести в 2011 году ______ доз семени быков-производителей оцененных по качеству потомства.
4. Имеется договор намерение на приобретение ______ доз семени быков-производителей оцененных по качеству потомства (указать в случае наличия).
5. Продавец _________________________________________________.              (наименование племенного и (или) дистрибьютерного центра)
6. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) копию договора намерения на поставку семени быков-производителей оцененных по качеству потомства (в случае наличия).
Руководитель предприятия _____________       __________________                                   (подпись)         (Ф.И.О., печать)
"____" ____________ 2011 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела сельского хозяйства ________________ района Кызылординской области _______  ___________ "____" _______ 2011 года                  (подпись, печать)  (Ф.И.О.)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке,  установленном законодательством, создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке (наличия маточного поголовья подлежащего искусственному осменению), а также использования семени быков-производителей после представления товаропроизводителем соответсвующих подтверждающих документов.
Приложение 3
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 5
Форма акта осеменения коров и телок
от "____" ___________ 2011 года  N ___
Мы, нижеподписавшиеся, специалист отдела сельского хозяйства акимата _____________________ района, Покупатель племенного материала  (Ф.И.О., наименование района) ____________________________________________________________________            (наименование предприятия, Ф.И.О. руководителя)
техник осеменатор _______________________________________, составили                          (Ф.И.О. техника-осеменатора)
настоящий акт о том, что Покупателем было приобретено семени быков-производителей ______ доз, из них использовано ____ доз на искусственное осеменение ______ голов коров (телок), расход семени на искусственное осеменение 1 головы составил ____ доз.
Специалист отдела сельского хозяйства
____________________ района   _____________  ________________                                         (подпись)     (печать Ф.И.О.)
Руководитель предприятия
_____________________         ____________   _________________            (наименование)              (подпись)     (печать Ф.И.О.)
Техник-осеменатор
____________________          ____________    ________________             (наименование)             (подпись)         (Ф.И.О.)
Приложение 4
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 5
"Утверждаю"
Начальник управления сельского хозяйства
Кызылординской области
________________   _________________________
(подпись)         (Ф.И.О.)       М.П.
"____"  ______________ 2011 года
Форма сводного акта *
о приобретении племенной продукции и использования племенного материала и сумме причитающейся субсидии по области
N п/п Наименование Вид  племенной продукции (материа-
ла)**

1 басқа, 1 кг. тірілей салмағына,1 дозаға субсидия нормативі, теңге
Тиесілі субсидия-
ның сомасы, теңге
ауданның
асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алушы
асыл тұқымды төлді (бас) сатып алуға жалпы тірілей салмағы кг., ұрықтың (дозасы)
тең-ге
жылдың басы-
нан
есеп беру айдың ішінде
Барлығы
* сатып алынған асыл тұқымды өнімнің әрбір түріне жеке жасалады.** асыл тұқымды төлдің жынысына және жасына қарай тобын көрсету қажет
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы (жауапты орындаушы) ____________         _____________________________
(қолы)                 (тегі және аты-жөні)
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 5 шешіміне
5-қосымша
"Бекітемін"
Қызылорда облысының ауыл
шаруашылығы басқармасының бастығы
_____________ (мөрі, тегі, аты-жөні, қолы)
2011 жыл ____ ___________
Облыс бойынша бюджеттік қаражатты игеру жөніндегі есеп (ақпарат)* нысаны
Р/с N
Асыл тұқымды өнімнің (материал-дың) атаулары
Жеткізілген квота
Жеткізіл-
ген қаржыланды-ру жоспары мың. теңге**
Нақты сатып алынғаны, қолданылғаны ***
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасында өңдеуде жатыр
Сатып алынған асыл тұқымды өнімнің және қолданылған асыл тұқымды өнімнің нақты төленгені
бас
кг. тірілей салмағына, доза
сома-сы, мың тең-ге
бас
кг. тірілей салмағына, доза
сомасы, мың тен-ге
бас
кг. тірілей салмағына, доза
сомасы, мың тенге
бас
кг. тірілей салма-
ғы, доза ғына, мың дана, доза
сомасы, мың. теңге
Сомасы, мың теңге
* айлық есепті әр айдың 5–нен қалдырмай ай сайын ұсыну
** есептесу күні жылдың басынан бастап
*** барлық сатып алынған асыл тұқымды өнім көлемі және пайдаланылған асыл тұқымды материал
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы
____________           ________________________
(қолы)                (тегі және аты-жөні.)
Бас бухгалтер
____________          _____________________________                        (қолы)                (тегі және аты-жөні.)
Қызылорда облысы әкімінің
2011 жылғы 15 маусымдағы N 5 шешіміне
6-қосымша
"Бекітемін"
Қызылорда облысының ауыл
шаруашылығы басқармасының бастығы
_____________ (мөрі, тегі, аты-жөні, қолы)
2011 жыл ____ ___________
Қызылорда облысы бойынша асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу көлемі жөніндегі тоқсандық есеп (ақпарат)* нысаны
Сатып алушының атауы Асыл тұқымды өнімнің түрі (материалы) Жеткізілген квота Сатушы
басына, кг. тірілей салмағы-на, дозаға сомасы, мың. теңге Асыл тұқымды мал зауыты Асыл тұқымды мал шаруашылығы Малды асылдандырушы және дистрибьютерлік орталық
басына, кг. тірілей салмағына сомасы, мың. теңге басына,кг. тірілей салмағына сомасы, мың. теңге доза сомасы, мың. теңге
* тоқсанына бір рет ұсынылады
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы
_______________________                 ___________________              (тегі және аты-жөн)                           (қолы)
Бас бухгалтер
______________________                  __________________               (тегі және аты-жөні)                           (қолы)

Годовая квота Фактически приобретено (кг, голов) использовано (доз) Норматив субсидий на 1 кг  живой массы, 1 голов, 1 дозу, тенге Причитающаяся сумма субсидии, тенге
района покупате-ля племенной продукции (материа-ла) на приобретение  племенного молодняка (голов) общей живой массой (кг), семени (доз)  тенге с начала года за отчетный месяц
* составляется отдельно на каждый вид приобретенной племенной продукции.
** необходимо указать половозрастную группу племенного молодняка.
Начальник отдела животноводства (ответственный исполнитель) ______________(Ф.И.О., подпись)
Приложение 5
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 5
"Утверждаю"
Начальник управления сельского хозяйства
Кызылординской области
________________   _________________________
(подпись)         (Ф.И.О.)       М.П.
"____"  ______________ 2011 года
Форма отчета (информация) *
по освоению бюджетных средств по области
N п/п Наимено-вание племен-
ной продук-
ции  (материа-ла)
Доведенная квота Доведенный план финансирова-
ния, тыс. тенге **
Фактически приобретено, использовано *** Находится на обработке в управлении сельского хозяйства области Фактически оплачено за приобретенную племенную продукцию и использованный племенной материал
го-
лов
кг. живой мас-
сы, доз
сумма, тыс. тенге го-
лов
кг. жи-
вой мас-сы, доз
сум-
ма, тыс. тенге
го-
лов
кг. жи-
вой массы, доз
сум-
ма, тыс. тенге
го-
лов
кг. живой мас-
сы, доз
сум-
ма, тыс. тенге
* предоставляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим  за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем приобретенной племенной продукции и использования племенного материала
Начальник отдела  животноводства __________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер       __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 6
к решению акима Кызылординской области
от "15" июня 2011 года N 5
"Утверждаю"
Начальник управления сельского хозяйства
Кызылординской области
________________   _________________________
(подпись)         (Ф.И.О.)       М.П.
"____"  ______________ 2011 года
М.П.
Форма отчета (информация)*
по объемам приобретения племенной продукции (материала)
за квартал по области
Наименование покупателя Вид племенной продукции (материала) Доведенная квота Продавец
кг. живой массы, голов, доз сумма, тыс. тенге Племенной завод Племенное хозяйство Племенной или дистрибьютер-
ный центр
кг. живой массы, голов сумма, тыс. тенге кг. живой массы, голов сумма, тыс. тенге доз сумма, тыс. тенге
*  Предоставляется раз в квартал
Начальник отдела животноводства __________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер        __________________________ (Ф.И.О., подпись)