"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 22 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 15 тамыздағы N 109 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 13 қыркүйекте N 4275 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 08 маусымдағы N 471 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012.06.08  N 471 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 22 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4268 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 30 сәуірінде "Сыр бойы" газетінде N 81-82 және "Кызылординские вести" газетінде N 70-71 жарияланған) мынадай өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыдағы 2 – қосымшада:
мемлекеттік тіл мәтініндегі реттік нөмірі алтыншы жолының үшінші бағаны "50%-ға дейін" деген сөздерімен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыдағы 3 – қосымшада:
орыс тілі мәтініндегі "Тамшылатып суарудың ирригациялық жабдықтарын сатып алуға және монтаждауға кеткен шығындарды ескере отырып отырғызу", "Субсидия (40% дейін)", "2-ші жыл өсіру", "3-ші жыл өсіру", "4-ші жыл өсіру" атаулы бағандары ", теңге/гектар" сөздерімен толықтырылсын;
мемлекеттік тіл мәтініндегі:
"Тамшылатып суарудың ирригациялық жабдықтарын сатып алуға және монтаждауға кеткен шығындарды ескере отырып отырғызу", "2-ші жыл өсіру", "3-ші жыл өсіру", "4-ші жыл өсіру" атаулы бағандары ", теңге/гектар" сөздерімен толықтырылсын;
"Субсидия (40%)", атаулы бағаны "Субсидия (40 % дейін), ", теңге/гектар" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                    Б. Қуандықов

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 29 апреля 2011 года N 22 "О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства"
Постановление Кызылординского областного акимата 15 августа 2011 года N 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 сентября 2011 года за N 4275. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 08 июня 2012 года N 471
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 08.06.2012 N 471.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 29 апреля 2011 года N 22 "О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4268, опубликовано 30 апреля 2011 года в газетах "Сыр бойы" N 81-82 и "Кызылординские вести" N 70-71) следующие изменение и дополнения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе третьей строку с порядковым номером шестая дополнить словами "до 50%" в тексте на государственном языке;
в приложении 3 к указанному постановлению:
графы под названием "Закладка с учетом затрат на приобретение и монтаж ирригационного оборудования капельного орошения", "Субсидия (до 40%)", "2-ой год вегетации", "3-ий год вегетации", "4-ый год вегетации" дополнить словами ", тенге/гектар" в тексте на русском языке;
в тексте на государственном языке:
графы под названием "Закладка с учетом затрат на приобретение и монтаж ирригационного оборудования капельного орошения", "2-ой год вегетации", "3-ий год вегетации", "4-ый год вегетации" дополнить словами ", тенге/гектар";
графы под названием "Субсидия (40%)" заменить словами "Субсидия (до 40%), тенге/гектар".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуртаева Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                 Б. Куандыков