Бір жолғы талон негізінде кәсіпкерлікпен айналысатын тұлғалардың бір күнгі сатушылық қызметінің талон құнын бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 38/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 ақпанда N 10-1-166 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 42/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2011.04.11 N 42/9 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 100-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қаласы бойынша cауда объектілерінде тауарларын /мүлкін/ өткізетін, сататын біржолғы талон негізінде кәсіпкерлікпен айналысатын жеке тұлғалардың бір күнгі сатушылық қызметінің талон құны 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қызылорда қаласы бойынша дүркін-дүркін сипаттағы қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын біржолғы талон құнының тізбесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қызылорда қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13/10 "Бір жолғы талон негізінде кәсіпшілікпен айналысатын тұлғалардың бір күнгі сатушылық қызметінің талон құнын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізімінде 2008 жылдың 31 желтоқсанында 10-1-104 номерімен тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы N 4-5 (598-599) және "Кызылорда таймс" газетінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы N 3 (950) шығарылымдарында жарияланған) күші жойылды және 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 37/4 "Бір жолғы талон негізінде кәсіпшілікпен айналысатын тұлғалардың бір күнгі сатушылық қызметінің талон құнын бекіту туралы" шешімі жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының кезектен тыс
XXXVIII сессиясының төрағасы
Қ. САҚТАҒАНОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
КЕЛІСІЛДІ
Қызылорда қаласы бойынша
салық басқармасы бастығының
міндетін атқарушысы
____________________Қ.Әбдреев
"____" _______________2011 жыл
Қызылорда қалалық мәслихатының
2011 жылғы 26 қаңтардағы
кезектен тыс XXXVIII сессиясының
N 38/2 шешімімне
1-қосымша
Қызылорда қаласы бойынша cауда объектілерінде тауарларын /мүлкін/ өткізетін, сататын біржолғы талон негізінде кәсіпкерлікпен айналысатын жеке тұлғалардың бір күнгі сатушылық қызметінің талон құны
Сауда объектілерінің аталуы
мамандануы
Сауда орны
сауда орнының көлемі, шаршы метр
Айлық есептік көрсеткіш мөлшерімен есептегенде
ІІ санаттағы объектілер үшін
Азық- түлік
Жүк автокөліктерінен азық- түлік сату

Об утверждении стоимости талона на один день за реализацию лицами, занимающимися предринимательской деятельностью на основе разового талона
Решение Кызылординского городского маслихата от 26 января 2011 года N 38/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 февраля 2011 года N 10-1-166. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 11 апреля 2011 года N 42/9
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 11.04.2011 N 42/9.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 100-IV "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость талона на один день за реализацию физическими лицами, занимающимися предпринимательской деятельностью на основе разового талона по реализации, продаже товаров (имущества) в торговых объектах по городу Кызылорда согласно приложения-1.
2. Утвердить перечень стоимости разового талона, получаемого от физических лиц, занимающихся деятельностью носящей эпизодический характер по городу Кызылорда согласно приложения-2.
3. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 13/10 "Об утверждении стоимости талона на один день за реализацию лицами, занимающимися предпринимательской деятельностью на основе разового талона" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-1-104 31 декабря 2008 года, опубликовано в газетах "Ақмешіт ақшамы" от 23 января 2009 года выпуск N 4-5 (598-599) и "Кызылорда таймс" от 22 января 2009 года выпуск N 3 (950)) и отмененным решение от 23 декабря 2010 года N 37/4 "Об утверждении стоимости талона на один день за реализацию лицами, занимающимися предпринимательской деятельностью на основе разового талона".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной XXXVIII сессии
городского маслихата
К. САКТАГАНОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
И. КУТТЫКОЖАЕВ
СОГЛАСОВАНО
И.О. начальника налогового
управления по городу Кызылорда
____________________К. Абдреев
"____" _______________2011 год
Приложение 1
к решению внеочередной XXXVIII сессии
Кызылординского городского маслихата
от 26 января 2011 года N 38/2
Стоимость талона на один день за реализацию физическими лицами, занимающимися предпринимательской деятельностью на основе разового талона по реализации, продаже товаров (имущества) в торговых объектах по городу Кызылорда
Назва-ние торго-вого объек-та
специали-зация
Вид деятельности
Площадь торгового места в кв.м.
Исчисление в МРП
Для рынков II - кате-гории
Продукты питания
Реализация продуктов питания из грузовых автомобилей.