Біржолғы қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 1075 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 сәуірде N 10-1-174 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 14 наурыздағы N 52 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 14.03.2013  N 52 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 баптың 1 тармағының 14) тармақшасы, 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес біржолғы қосымша әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердің қайталап некеге отырмаған жесірлеріне және концлагердің бұрынғы жасы кәмелетке толмаған тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдерімен наградталған адамдарға есептік көрсеткіштің 40 еселенген сомасы мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек жыл сайын берілсін.
2. Қала әкімдігінің 2010 жылғы 15 маусымдағы N 3232 "Жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдердің кейбір түрлері туралы" қаулысының 1 тармағының 1) тармақшасының (нормативтік құқықтық актілері тіркеу тізілімінде 10-1-146 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2010 жылғы 30 шілдедегі N 32 шығарылымында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бастығы П.Сыздықов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Н.Жәлиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІНІҢ
МІНДЕТІН АТҚАРУШЫ                           Е.ТӨРӘЛИЕВ

Об оказании единовременной дополнительной социальной помощи
Постановление Кызылординского городского акимата от 20 апреля 2011 года N 1075. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2011 года за N 10-1-174. Утратило силу постановлением Кызылординского городского акимата от 14 марта 2013 года N 52
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского городского акимата от 14.03.2013 N 52
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним" в целях оказании единовременной дополнительной социальной помощи, акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ежегодно предоставить единовременную социальную помощь для участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам погибших (умерших, пропавших без вести) участников войны не вступивших в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, лицам награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размер 40 месячных расчетных показателей.
2. Признать утратившим силу подпункт 1) пункта 1 Постановления акимата города Кызылорда от 15 июня 2010 года N 3232 "О некоторых видах социальных выплатах отдельным категориям граждан" (зарегистрирован в реестре нормативно-правовых актов N 10-1-146, опубликован в газете "Акмешіт ақшамы" N 32 от 30 июля 2010 года).
3. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" (в лице начальника П.Сыздыков) принять необходимые меры в целях исполнения настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Н. Жалиева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
ИСПОЛНЯЮЩИЙ ОБЯЗАННОСТИ
АКИМА ГОРОДА                                Е.ТУРАЛИЕВ