Жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 1071 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 28 сәуірде N 10-1-175 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 тамыздағы N 1796 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011.08.15 N 1796 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 баптың 1 тармағының 14) тармақшасы, 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 56 бабының және 9 бабының 123 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуірдегі N 365 "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы" Заңының 4 бабының 5 тармақшасына сәйкес жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қайтыс болған (хабар-ошарсыз кеткен) соғысқа қатысушылардың қайталап некеге отырмаған зайыбына (жұбайына) және концлагердің бұрынғы жасы кәмелетке толмаған тұтқындарына 66 000 (алпыс алты мың) теңгеден, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдерімен наградталған адамдарға 25 000 (жиырма бес мың) теңгеден сауықтыруға біржолғы материалдық көмек берілсін.
2. 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде  алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы 27 000 (жиырма жеті мың) теңгеден көмек берілсін.
3. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бастығы П.Сыздықов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Н.Жәлиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІНІҢ
МІНДЕТІН АТҚАРУШЫ                       Е.ТӨРАЛИЕВ

Об оказании материальной помощи отдельным категориям граждан
Постановление Кызылординского городского акимата от 20 апреля 2011 года N 1071. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 апреля 2011 года за N 10-1-175. Утратило силу - постановлением Кызылординского городского акимата от 15 августа 2011 года N 1796
Сноска. Утратило силу - постановлением Кызылординского городского акимата от 15.08.2011 N 1796.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, статьей 56 и статьей 9 пункта 123 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года N 2247 и подпунктом 5 статьи 4 Закона Республики Казахстан "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан" от 5 апреля 1999 года N 365 в целях оказания материальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить единовременную материальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, супруге (супругу) умерших (пропавших без вести) участников войны не вступивших в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей в размере 66000 (шестьдесят шесть тысяч) тенге, лицам награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере 25000 (двадцать пять тысяч) тенге выдать разовую материальную помощь для оздоровления.
2. Предоставить единовременную материальную помощь лицам проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере 27000 (двадцать семь тысяч) тенге.
3. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" (в лице начальника П.Сыздыков) принять необходимые меры в целях исполнения настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Н. Жалиеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
ИСПОЛНЯЮЩИЙ ОБЯЗАННОСТИ
АКИМА ГОРОДА                                Е.ТУРАЛИЕВ