Қызылорда қаласында 2012 жылдың қаңтар-наурызда азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қызылорда қаласы әкімінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 275 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 12 қаңтарда N 10-1-202 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімінің 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 533 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімінің 2012.12.05 N 533 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. "Қызылорда қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Қызылорда қаласында 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. "Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) шақыру учаскесінің әскери есебін тіркеу кезінде азаматтарды медициналық куәландырудан өткізуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскелеріне тіркеу жұмыстарын ұйымдастыру үшін қоғамдық қызметкерлерімен қамтамасыз етсін.
4. Аталған шараларға байланысты шығын жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен өтелсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда қаласы әкімінің орынбасары Шынтасов Жасұлан Қанибайұлына жүктелсін.
6. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІ                           М. ЖАЙЫМБЕТОВ

Об организации и обеспечении проведения приписки граждан к призывным участкам в январе-марте 2012 года в городе Кызылорда
Решение акима города Кызылорды Кызылординской области от 28 декабря 2011 года N 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 января 2012 года за N 10-1-202. Утратило силу - Решением акима города Кызылорды Кызылординской области от 05 декабря 2012 года N 533
Сноска. Утратило силу - Решением акима города Кызылорды Кызылординской области от 05.12.2012 N 533.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" от 8 июля 2005 года РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Управление по делам обороны города Кызылорда" (по согласованию) организовать и обеспечить в январе-марте месяце 2012 года приписку к призывным участкам граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет в городе Кызылорда.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Управление здравоохранения Кызылординской области" (по согласованию) в период приписки граждан к призывным участкам обеспечить медицинское освидетельствование граждан.
3. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" в целях организации работы по приписке к призывным участкам обеспечить общественными работниками.
4. Расходы, связанные с выполнением указанных мероприятий, осуществить за счет средств, выделяемых из местного бюджета.
5. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Кызылорда Шынтасова Жасулана Канибаевича.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
АКИМ ГОРОДА                            М. ЖАЙЫМБЕТОВ