Арал ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Аудан халқын қоғамдық және әлеуметтік жұмыстармен қамтуды ұйымдастыру шаралары туралы" N 151 қаулысына ішінара өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 129 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 13 қазанда N 10-3-189 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 наурыздағы N 38 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2012.03.11 N 38 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңын басшылыққа ала отырып, Қызылорда облыстық әділет департаментінің 2011 жылғы 8 тамыздағы N 2-17/3074 санды "Заң бұзушылығын жою туралы" ұсынысына сәйкес Арал ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Аудан халқын қоғамдық және әлеуметтік жұмыстармен қамтуды ұйымдастыру шаралары туралы" N 151 қаулысына ішінара өзгерістер мен толықтырулар енгізу мақсатында Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арал ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Аудан халқын қоғамдық және әлеуметтік жұмыстармен қамтуды ұйымдастыру шаралары туралы" N 151 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 31 қаңтарда N 10-3-176 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2011 жылғы 12 ақпандағы N 13 санында ресми жарияланған) 7-тармағындағы "осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі", - деген сөз тіркестері "осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі", - деген сөздермен ауыстырылып, өзгертіліп оқылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Раймбетовке жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі                         Н. Мұсабаев

О внесении частичных изменений и дополнений в постановление акимата Аральского района от 27 декабря 2010 года N 151 "О мероприятиях по организации занятости жителей района общественными и социальными работами"
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 26 сентября 2011 года N 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 октября 2011 года за N 10-3-189. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11 мата 2012 года N 38
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11.03.2012 N 38.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года за N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с представлением Департамента юстиции Кызылординской области от 8 августа 2011 года за N 2-17/3074 "Об устранении нарушения закона" в целях внесения частичных изменений и дополнений в постановление акимата Аральского района от 27 декабря 2010 года N 151 "О мероприятиях по организации занятости жителей района общественными и социальными работами" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В пункте 7 постановления акимата Аральского района от 27 декабря 2010 года N 151 "О мероприятиях по организации занятости жителей района общественными и социальными работами" (зарегистрировано в государственном реестре нормативно-правовых актов 31 января 2011 года за N 10-3-176, опубликовано в районной газете "Толқын" от 12 февраля 2011 года за N 13) слова "настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования" заменить словами "настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Раймбетова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Аральского района                          Н. Мусабаев