"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 247 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 14 сәуірде N 10-5-159 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына, "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХXXV сессиясының N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы N 278 шешіміне, "2010 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2011 қаржы жылы пайдалану (түгел пайдалану) туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы N 1056 қаулысына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 881 956" деген сандар "5 072 342" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 186 651" деген сандар "4 377 037" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 822 340" деген сандар "5 154 258" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"23 507" деген сандар "118 025" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"23 507" деген сандар "118 025" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақ мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Оқушыларды мектепке дейін және кері қарай тегін жеткізуді ұйымдастыруға – 5 300 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, Екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке - 1 520 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке, банкілік қызметті қоса алғанда - 22 516 мың теңге;
әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеуге - 577 мың теңге;
мәдениет мекемелерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 6 317 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 29 марта 2011 года N 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 апреля 2011 года N 10-5-159. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с решением Кызылординского областного маслихата от 16 марта 2011 года N 278 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", с постановлением Кызылординского областного акимата от 21 февраля 2011 года N 1056 "Об использовании (доиспользовании) в 2011 финансовом году неиспользованных (неиспользованных) сумм целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2010 году, с соблюдением их целевого назначения" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 881 956" заменить цифрами "5 072 342";
цифры "4 186 651" заменить цифрами "4 377 037";
в подпункте 2):
цифры "4 822 340" заменить цифрами "5 154 258";
в подпункте 5):
цифры "23 507" заменить цифрами "118 025";
в подпункте 6):
цифры "23 507" заменить цифрами "118 025";
дополнить абзацами пункта 4 следующего содержания:
"на организацию бесплатного подвоза детей до школы и обратно – 5300 тыс.тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, созданных фашистами в период Второй мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР, за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны - 1520 тыс.тенге;
на выплату компенсации взамен коммунальных услуг лицам, проработавшие в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее шести месяцев с учетом банковских услуг - 22516 тыс.тенге;
на выплату компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социальной защищаемым гражданам - 577 тыс.тенге;
на укрепление материально-технической базы учереждений культуры - 6317 тыс.тенге.";

4-1 тармақтағы:
"21 478" деген сандар "23 189" деген сандармен ауыстырылсын;
4-1 тармақ мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 9 979 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 14 386 мың теңге;
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде іс шараларды іске асыруға:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 11 297 мың теңге;
қоныс аударуға – 529 мың теңге;
жұмыспен қамту орталығын құруға – 9 384 мың теңге.";
5 тармақ мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Қармақшы ауданы III Интернационал елді мекенді сумен қамту. Тұрғын үйлердің ауласына дейін су желісін тартуға – 33 186 мың теңге;
"Қармақшы ауданы Төретам кентінің 250 кВА трансформаторымен КТПН-10/0,4 кВ" жобасының құрылысы және жобалық сметалық құжаттарын әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 3 384 мың теңге.";
5-1 тармақ мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру – 24 500 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 38 800 мың теңге;
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 7 000 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 6-2 тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2010 жылы облыстық бюджеттен Қармақшы ауданының Көмекбаев ауылындағы 300 орындық N 185 мектептің құрылысына бөлінген нысаналы трансфертін пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) 11 135 мың теңгесі мектептің құрылысын аяқтауға 2011 қаржы жылы пайдаланылсын (түгел пайдаланылсын).";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
37 сессиясының төрағасы
К. Әубәкіров
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "29" наурыздағы
кезекті 37 сессиясының
N 247 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

в пункте 4-1:
цифры "21 478" заменить цифрами "23 189";
дополнить абзацами пункта 4-1 следующего содержания:
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 9979 тыс.тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 14386 тыс.тенге;
на реализацию мероприятий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020":
на частичное субсидирование заработной платы – 11297 тыс.тенге;
предоставление субсидий на переезд – 529 тыс.тенге;
на создание центра занятости – 9384 тыс.тенге.";
дополнить абзацами пункта 5 следующего содержания:
"Водоснабжения населенного пункта ІІІ-Интернационал Кармакшинского района Кызылординской области. Подводка водопровода к границе жилых домов – 33186 тыс.тенге;
разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы и строительства проекта "КТПН-10/0,4 кВ с трансформатором 250 кВА в поселке Торетам Кармакшинского района" - 3384 тыс.тенге.";
дополнить абзацами пункта 5-1 следующего содержания:
"На строительство и (или) приобретение жилья – 24500 тыс.тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 38800 тыс.тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 7000 тыс.тенге;
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Использовать (доиспользовать) в 2011 финансовом году для завершения строительства школы неиспользованные (недоиспользованные) 11135 тыс.тенге целевые трансферты на развитие, выделенных из областного бюджета в 2010 году на "Строительство школы N 185 на 300 мест в селе Комекбаев Кармакшинского района".";
приложения 1, 4 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
37 сессии Кармакшинского
районного маслихата
К. Аубакиров
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 37 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "29" марта 2011 года N 247
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы