"Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қазандағы N 351 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 07 қазандағы N 323 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 28 қазанда N 10-6-197 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 12.04.2013 N 103 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына238-бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 316 қаулысына және "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесі туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 қыркүйектегі N 20-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 5 қыркүйектегі N 46-2 шешіміне сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қазандағы N 351 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 15 қарашада N 10-6-169 тіркелген, 2010 жылғы 1 желтоқсанда N 97 (8654) "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен айқындалған ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Дәрібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі                            Б. Қаюпов

О внесении изменения в псотановление акимата Жалагашского района от 18 октября 2010 года N 351 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 07 октября 2011 года N 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 октября 2011 года за N 10-6-197. Утратило силу постановлением Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 12 апреля 2013 года N 103
Сноска. Утратило силу постановлением Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 12.04.2013 N 103.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 316 "Об утверждении программы занятости 2020" и решением маслихата Жалагашского района от 5 сентября 2011 года N 46-2 "О внесении изменении в решение маслихата Жалагашского района от 24 сентября 2009 года N 20-5 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающих в аульной (сельской) местности" акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 18 октября 2010 года N 351 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 ноября 2010 года N 10-6-169, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" от 1 декабря 2010 года N 97(8654) следующие изменение:
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающих в аульной (сельской) местности, определенный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Дарибаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района                       Б. Каюпов
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района

2011 жылғы 7 қазандағы N 323
Жалағаш ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
2011 жылғы 18 қазандағы N 351
Жалағаш ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Денсаулық сақтау мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын, оның ішінде зертхана басшысы мен басшысының орынбасары (оның ішінде бірінші);
2) бөлімше (сектор), бөлімше бөлігі (бөлім), филиал), оның ішінде: зертхана басшысы;
3) бөлімше (сектор), бөлімше бөлігі (бөлім), филиал), оның ішінде: зертхана басшысының орынбасары;
4) дәріхана меңгерушісі;
5) мамандар (бас, аға), оның ішінде: барлық мамандықтағы дәрігерлер, акушер, емдәм бикесі, тіс дәрігері, тіс технигі, зертханашы, медициналық бике, медициналық статистик, медициналық зертханашы, денсаулық сақтау менеджері, провизор, психолог, ренген зертханашысы, мамандандырылған медициналық бике, фармацевт, фельдшер (зертханашы).
2. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімшесі (орталығы) меңгерушісі;
2) мамандар (бас, аға): күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант, арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) жұмыспен қамту орталығы мемлекеттік мекемесінің басшысы;
4) мамандар (бас, аға): біліктілігі жоғары деңгейлі маман, маман, консультант.
3. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын, оның ішінде мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы мен басшысының орынбасары (оның ішінде бірінші);
2) бөлімше (сектор), бөлімше бөлігі (бөлім), филиал), оның ішінде: көркемдік жетекші, әдістемелік кабинет басшысы;
3) мамандар (бас, аға), оның ішінде: барлық мамандықтағы мұғалімдер, кітапханашы, жетекші, тәрбиеші, емдәм бикесі, инспектор, нұсқаушы, зертханашы, шебер, медициналық бике, әдістемеші, музыкалық жетекші, музыкатанушы, психолог, үйірме жетекшісі, хореграф, хормейстр.
4. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын, оның ішінде мәдениет және мұрағат ісі басшысы мен басшысының орынбасары (оның ішінде бірінші);
2) бөлімше (сектор), бөлімше бөлігі (бөлім), филиал), оның ішінде: көркемдік жетекші басшысы;
3) мұрағат, мұрағат қоймасы, кітапхана, клуб, мұражай меңгерушісі;

от 7 октября 2011 года N 323
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 18 октября 2010 года N 351
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающих в аульной (сельской) местности
1. Должности специалистов здравоохранения:
1) руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе лаборатории;
2) руководитель подразделения (сектора, отделения (отдела) подразделения, филиалы), в том числе лаборатории;
3) заместитель руководителя подразделения (сектора, отделения (отдела) подразделения, филиалы), в том числе лаборатории;
4) заведующий аптекой;
5) специалисты (главные, старшие), в том числе: врачи всех специальностей, акушерка, диетическая сестра, зубной врач, зубной техник, медицинская сестра, медицинский статистик, медицинский лаборант, менеджер здравоохранения, провизор, психолог, рентгенолаборант, специализированная медицинская сестра, фармацевт, фельдшер (лаборант).
2. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением (центром) социальной помощи на дому;
2) специалисты (главные, старшие): социальный работник по уходу, специалист по социальной работе, консультант по социальной работе, социальный работник по оценке и определению потребности в специальных услуг;
3) руководитель государственного учреждении центра занятости;
4) специалисты (главные, старшие): специалист высшего уровня квалификации, специалист, консультант.
3. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
2) руководитель подразделения (сектора, отделения (отдела) подразделения, филиалы), в том числе художественный руководитель, методического кабинета.
3) специалисты (главные, старшие), в том числе: учителя всех специальностей, библиотекарь, вожатый, воспитаталь, диетическая сестра, инспектор, инструктор, лаборант, мастер, медицинская сестра, методист, музыкальный руководитель, музыковед, психолог, руководитель кружка, хореграф, хормейстр.
4. Должности специалистов культуры:
1) руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе культуры и архивного дела;
2) руководитель подразделения (сектора, отделения (отдела) подразделения, филиалы), в том числе художественный руководитель;
3) заведующий архивом, архивохранилищем, библиотекой, клубом, музеем;

4) мамандар (бас, аға), оның ішінде: аккомпаниатр, мұрағатшы, балетмейстр, библиограф, кітапханашы, инспектор, нұсқаушы, өнертанушы, мәдени ұйымдастырушы, әдістемеші, музыкалық жетекші, бағдарламашы, редактор, режиссер, үйірме жетекшісі, хормейстр, сақтаушы (оның ішінде мұражайлардағы қорларды), барлық атаудағы суретшілер.
5) техникалық орындаушылар, оның ішінде: мұрағатшы, мұражай қараушысы.
5. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын, оның ішінде спорт басшысы мен басшысының орынбасары (оның ішінде бірінші);
2) бөлімше (сектор, бөлімше бөлігі (бөлім), филиал) басшысы;
3) оқу ісінің меңгерушісі;
4) мамандар (бас, аға), оның ішінде: нұсқаушы, әдістемеші, жаттықтырушы, медициналық бике.

4) специалисты (главные, старшие), в том числе: аккомпаниатр, архивист, балетмейстр, библиограф, библиотекарь, инспектор, инструктор, искусствовед, культорганизатор, методист, музыкальный руководитель, программист, редактор, режиссер, руководитель кружка, хормейстр, хранитель (в том числе фондов в музеях), художник всех наименований.
5) технические исполнитель, в том числе: архиварус, музейный смотритель.
5. Должности специалистов спорта:
1) руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе спорта;
2) руководитель подразделения (сектора, отделения (отдела) подразделения, филиала);
3) заведующий учебной части;
4) специалисты (главные, старшие), в том числе:инструктор, методист, тренер, медицинская сестра.