2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 30 желтоқсандағы N 10-6-200 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 321 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013.01.24  N 321 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 719 064 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 018 809 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 901 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 468 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 694 882 мың теңге;
2) шығындар – 4 795 389 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 108 947 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 115 669 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 6 722 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -106 555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 106 555 мың теңге;
қарыздар түсімі - 115 669 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9 114 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 78 717 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.29 N 13-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 510 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

О бюджете района на 2012-2014 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2011 года N 51-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2011 года за N 10-6-200. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 января 2013 года N 321)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.01.2013 N 321).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 719 064 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 018 809 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 901 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 468 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 694 882 тысяч тенге;
2) затраты – 4 795 389 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 108 947 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 115 669 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 722 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -106 555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -106 555 тысяч тенге;
поступление займов - 115 669 тысяч тенге;
погашение займов - 9 114 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 78 717 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2012 N 13-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
1-1. Из расходов бюджета района на 2012 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 510 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 935 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 9 000 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 156 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.02.13 N 2-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша мүлікке салынатын салықтар 95 000 мың теңгеге және басқа да салықтық емес түсімдер 325 мың теңгеге, барлығы 95 325 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.03.19 N 3-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 305 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 3 200 мың теңге.
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 100 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 170 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 150 мың теңге.
"Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 1 935 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 9 000 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" 156 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.02.2012 N 2-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-2. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2012 год по налогу на имущество на 95 000 тысяч тенге и по прочим неналоговым поступлениям на 325 тысяч тенге, всего 95 325 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2012 N 3-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-3. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2012 год направить на следующее бюджетные программы:
В функциональной группе "Государственные услуги общего характера":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 305 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 3 200 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 100 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" 170 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 150 тысяч тенге.
В функциональной группе "Образование":
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":

"Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 10 570 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 242 мың теңге.
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 104 мың теңге.
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 5 150 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 1 400 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 53 369 мың теңге.
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламаға 5 565 мың теңге;
"Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 1 020 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 720 мың теңге.
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 10 570 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" 242 тысяч тенге.
В функциональной группе "Социальная помощь и социальное обеспечение":
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" 1 104 тысяч тенге.
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 5 150 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 1 400 тысяч тенге.
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 53 369 тысяч тенге;
В функциональной группе "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 5 565 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана" 500 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 500 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 1 020 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 720 тысяч тенге.
В функциональной группе "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
По администратору бюджетных программ "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":

"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 1 950 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 713 мың теңге.
"Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламаға 80 мың теңге;
"Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" деген бюджеттік бағдарламаға 1 372 мың теңге.
"Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 3 600 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламаға 320 мың теңге.
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 900 мың теңге.
"Трансферттер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" деген бюджеттік бағдарламаға 325 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.03.19 N 3-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-4. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 2 806 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Еңбекпен қамту бағдарламасы" деген бюджеттік бағдарламадан 720 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.03.19 N 3-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-5."Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 1 950 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 2 713 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" 80 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" 1 372 тысяч тенге.
В функциональной группе "Транспорт и коммуникации":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 3 600 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 320 тысяч тенге.
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 900 тысяч тенге.
В функциональной группе "Трансферты":
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" 325 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2012 N 3-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-4. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
сократить 2 806 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Общеобразовательное обучение".
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
сократить 720 тысяч тенге с бюджетной программы "Программа занятости" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения".
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2012 N 3-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-5. По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":

"Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" деген бюджеттік бағдарламадан 47 257 мың теңге қысқартылсын.
Ескерту. Шешім 1-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.03.19 N 3-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-6. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 130 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Еңбекпен қамту бағдарламасы" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 95 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 2600 мың теңге қысқартылып, аталған сома ауыстырылсын:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 1 900 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 200 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-7. "Бюджеттік кредиттерді өтеу" санаты бойынша:
"Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу" ішкі сыныбынан 1 мың теңге қысқартылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу" деген бюджеттік бағдарламадан 1 мың теңге қысқартылсын.
Ескерту. Шешім 1-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.04.23 N 5-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

сократить 47 257 тысяч тенге с бюджетной программы "Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда".
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-5 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2012 N 3-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-6. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
сократить 130 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Программа занятости".
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
сократить 95 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" и перевести указанную сумму в бюджетную программу  "Капитальные расходы государственного органа".
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
сократить 2 600 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" и перевести указанную сумму:
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 1 900 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 500 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат маслихата района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" 200 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-6 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2012 N 4-3(вводится в действие с 01.01.2012).
1-7. По категории "Погашение бюджетных кредитов":
сократить 1 тысяч тенге с подкласса "Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам";
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
сократить 1 тысяч тенге с бюджетной программы "Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-7 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.04.2012 N 5-2(вводится в действие с 01.01.2012).

1-8. "Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" санаты бойынша:
"Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары" ішкі сыныбындағы 47 257 мың теңге:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Тұрғын үй салу" деген бюджеттік бағдарламаға бағытталсын.
Ескерту. Шешім 1-8-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.06.15 N 7-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша жеке табыс салығы 25 377 мың теңгеге, мүлiкке салынатын салықтар 105 234 мың теңгеге, көлiк құралдарына салынатын салық 2 000 мың теңгеге, кәсiпкерлiк және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар 2 000 мың теңгеге, барлығы 134 611 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. Шешім 1-9-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.06.15 N 7-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.09.26 N 11-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
1-10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 1 300 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 6 659 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 50 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 299 мың теңге;
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 427 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 547 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан 589 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-10-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.06.15 N 7-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

1-8. По категории "Используемые остатки бюджетных средств":
47 257 тысяч тенге в подклассе " Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода" направить:
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Строительство жилья".
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-8 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2012 N 7-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-9. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2012 год по индивидуальному подоходному налогу на 25 377 тысяч тенге, по налогу на имущество на 105 234 тысяч тенге, по налогу на транспортные средства на 2 000 тысяч тенге, по сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности на 2 000 тысяч тенге, всего 134 611 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-9 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2012 N 7-2(вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.09.2012 N 11-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
1-10. Из расходов бюджета района на 2012 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 1 300 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" 6 659 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
с бюджетной программы "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 50 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 299 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 427 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 547 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Организация санитарного убоя больных животных" 589 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-10 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2012 N 7-2(вводится в действие с 01.01.2012).

1-11. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 78 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 122 мың теңге;
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 221 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 638 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 150 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 971 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 160 мың теңге;
"Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" деген бюджеттік бағдарламаға 100 мың теңге;
"Қорғаныс" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою" деген бюджеттік бағдарламаға 250 мың теңге;
"Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 345 мың теңге;
"Жалпы бiлiм беру " деген бюджеттік бағдарламаға 2 256 мың теңге;
"Балаларға қосымша бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламаға 938 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" деген бюджеттік бағдарламаға 20 626 мың теңге;
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

1-11. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2012 год направить на следуюшее бюджетные программы:
В функциональной группе "Государственные услуги общего характера":
По администратору бюджетных программ "Аппарат маслихата района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения) )" 78 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 122 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 2 221 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 1 638 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 150 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения) " 2 971 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 160 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" 100 тысяч тенге;
В функциональной группе "Оборона":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения) " 250 тысяч тенге;
В функциональной группе "Образование":
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 345 тысяч тенге;
в бюджетную программу " Общеобразовательное обучение" 2 256 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Дополнительное образование для детей" 938 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу " Строительство и реконструкция объектов образования" 20 626 тысяч тенге;
В функциональной группе "Социальная помощь и социальное обеспечение":
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":

"Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек" деген бюджеттік бағдарламаға 1 505 мың теңге;
"Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 327 мың теңге;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 2 120 мың теңге;
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 600 мың теңге;
"Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу" деген бюджеттік бағдарламаға 350 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 1 470 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Тұрғын үй салу" деген бюджеттік бағдарламаға 10 000 мың теңге;
"Коммуналдық шаруашылықты дамыту" деген бюджеттік бағдарламаға 1 000 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 2 000 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 50 924 мың теңге;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламаға 6 400 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 47 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" деген бюджеттік бағдарламаға 7 119 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 3 272 мың теңге;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 186 мың теңге;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 1 505 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Обеспечение деятельности центров занятости" 327 тысяч тенге;
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Освещение улиц населенных пунктов" 2 120 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 600 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Содержание мест захоронений и погребение безродных" 350 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 1 470 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Строительство жилья" 10 000 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Развитие коммунального хозяйства" 1 000 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 2 000 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 50 924 тысяч тенге;
В функциональной группе "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 6 400 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание " 500 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 47 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" 7 119 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 3 272 тысяч тенге;
В функциональной группе "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 186 тысяч тенге;
В функциональной группе "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":

"Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 4 000 мың теңге;
"Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 7 778 мың теңге;
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 650 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-11-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.06.15 N 7-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-12. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 375 мың теңге, "Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 33 432 мың теңге, барлығы 33 807 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 914 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 1-12-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.08.02 N 9-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-13. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 62 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 477 мың теңге;
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 120 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 967 мың теңге;
"Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" деген бюджеттік бағдарламадан 100 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 4 000 тысяч тенге.
В функциональной группе "Транспорт и коммуникации":
По администратору бюджетных программ "По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 7 778 тысяч тенге;
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "Отдел предпринимательства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности " 650 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-11 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2012 N 7-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-12. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
сократить 375 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения", 33 432 тысяч тенге с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение", всего 33 807 тысяч тенге и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
сократить 914 тысяч тенге с бюджетной программы "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида".
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-12 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 02.08.2012 N 9-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-13. Из расходов бюджета района на 2012 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственного органа" 62 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 477 тысяч тенге;
с бюджетной программы " Обеспечение санитарии населенных пунктов" 120 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения) " 967 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" 100 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":

"Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 2 273 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" деген бюджеттік бағдарламадан 1 618 мың теңге;
"Тұрғын үй салу" деген бюджеттік бағдарламадан 334 мың теңге;
"Коммуналдық шаруашылықты дамыту" деген бюджеттік бағдарламадан 1 000 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету" деген бюджеттік бағдарламадан 68 мың теңге;
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек" деген бюджеттік бағдарламадан 3 268 мың теңге;
"Тұрғын үй көмегiн көрсету" деген бюджеттік бағдарламадан 2 000 мың теңге;
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" деген бюджеттік бағдарламадан 2 310 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 10 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 800 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламадан 64 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 88 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 307 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 1 025 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

с бюджетной программы "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 2 273 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Строительство и реконструкция объектов образования" 1 618 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Строительство жилья" 334 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Развитие коммунального хозяйства" 1 000 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны" 68 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Государственная адресная социальная помощь" 3 268 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Жилищная помощь" 2 000 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Государственные пособия для детей до 18 лет" 2 310 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственного органа" 10 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 800 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Поддержка культурно-досуговой работы" 64 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" 88 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 307 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 1 025 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":

"Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 551 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 73 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-13-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.09.26 N 11-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-14. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 292 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 331 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 320 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 300 мың теңге;
"Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламаға 2 623 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу" деген бюджеттік бағдарламаға 4 000 мың теңге;
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 600 мың теңге;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 800 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 115 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

с бюджетной программы "Организация санитарного убоя больных животных" 1 551 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел предпринимательства района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" 73 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-13 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.09.2012 N 11-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-14. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2012 год направить на следующее бюджетные программы:
В функциональной группе "Государственные услуги общего характера":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 2 292 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 331 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 320 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" 300 тысяч тенге;
В функциональной группе "Образование":
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Общеобразовательное обучение" 2 623 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Приобретение и доставка учебников, учебнометодических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" 4 000 тысяч тенге;
В функциональной группе "Социальная помощь и социальное обеспечение":
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения)" 1 600 тысяч тенге;
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Освещение улиц населенных пунктов" 800 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 115 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 3 400 мың теңге;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени- демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламаға 5 424 мың теңге;
"Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 340 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" деген бюджеттік бағдарламаға 305 мың теңге;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 88 мың теңге;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі"деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 921 мың теңге;
"Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 3 535 мың теңге;
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 3 400 тысяч тенге;
В функциональной группе "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 5 424 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Функционирование районных (городских) библиотек" 340 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" 305 тысяч тенге;
В функциональной группе "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
По администратору бюджетных программ "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" 500 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" 500 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел земельных отношений района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" 88 тысяч тенге;
В функциональной группе "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 2 921 тысяч тенге;
В функциональной группе "Транспорт и коммуникации":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 3 535 тысяч тенге;
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":

"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi" деген бюджеттік бағдарламаға 1 500 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-14-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.09.26 N 11-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-15. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша:
Келесі кірістер түрлерінің жылдық жоспарлары көбейтілсін:
жеке табыс салығы 2 790 мың теңге;
кәсiпкерлiк және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар 103 мың теңге;
мемлекеттiк баж 353 мың теңге;
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері 113 мың теңге;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар 4 мың теңге.
Келесі кірістер түрлерінің жылдық жоспарлары азайтылсын:
көлiк құралдарына салынатын салық 3 180 мың теңге;
басқа да салықтық емес түсімдер 1 611 мың теңге;
жерді сату 1 546 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-15-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.14 N 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-16. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 300 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 337 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 105 мың теңге;
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 931 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 150 мың теңге;
"Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" деген бюджеттік бағдарламадан 50 мың теңге;
"Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" деген бюджеттік бағдарламадан 50 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 463 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 1 500 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-14 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.09.2012 N 11-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-15. По годовому прогнозу дохода бюджета района на 2012 год:
Увеличить годовой план поступления по следующим видам доходов:
индивидуальный подоходный налог 2 790 тысяч тенге;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности 103 тысяч тенге;
государственная пошлина 353 тысяч тенге;
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий 113 тысяч тенге;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета 4 тысяч тенге.
Уменшить годовой план поступления по следующим видам доходов:
налог на транспортные средства 3 180 тысяч тенге;
прочие неналоговые поступления 1 611 тысяч тенге;
продажа земли 1 546 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-15 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.11.2012 N 12-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-16. Из расходов бюджета района на 2012 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 300 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 337 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственного органа" 105 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 931 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 150 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" 50 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" 50 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" 463 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":

"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 1 030 мың теңге;
"Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 120 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-18-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.29 N 13-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1-19. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 120 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 730 мың теңге;
"Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 300 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-19-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.29 N 13-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. Аудан бюджеті кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативі жеке табыс салығы 100 пайыз, әлеуметтік салық 90 пайыз болып белгіленгені ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
жаңадан іске қосылатын санаторлық бала бақшаны ұстауға 37 632 мың теңге;
білім беру ұйымдарында балалардың құқығын қорғау жөніндегі инспекторларды ұстауға 946 мың теңге;
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына бір жолғы әлеуметтік көмекке 8 403 мың теңге;
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуден өткізуге 138 873 мың теңге.
Жалағаш ауданы бюджетіне жылдық кіріс көзі болжамының орындалмауы күтілуіне байланысты 155 155 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.14 N 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 1 030 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" 1 120 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-18 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2012 N 13-2(вводится в действие с 01.01.2012).
1-19. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2012 год направить на следующее бюджетные программы:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 1 120 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 730 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" 300 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-19 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2012 N 13-2(вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в бюджет района определены по индивидуальному подоходному налогу 100 процентов, по социальному налогу 90 процентов.
3. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты, в том числе:
на содержание вновь вводимых санаторных детских садов 37 632 тысяч тенге;
на содержание инспекторов по охране прав детей в организациях образования 946 тысяч тенге;
на выплату материальной помощи отдельным категориям граждан 8 403 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения 138 873 тысяч тенге;
бюджету Жалагашского района в связи с ожидаемым неисполнением доходной части бюджета в сумме 155 155 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.11.2012 N 12-2 (вводится в действие с 01.01.2012).

3-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
1) эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге 24 205 мың теңге;
2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 16 575 мың теңге;
3) арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге 7 334 мың теңге;
4) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге 75 777 мың теңге;
5) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 108 478 мың теңге;
6) білім саласына барлығы 21 364 мың теңге, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 11 715 мың теңге;
Үйде тәрбиеленетiн және оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге 9 649 мың теңге;
7) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 7 262 мың теңге;
8) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 30 029 мың теңге;
9) Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға барлығы 50 222 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға 25 184 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 11 144 мың теңге;
жастар тәжірибесіне 13 894 мың теңге;
10) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешуге 5 117 мың теңге;
11) Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 48 021 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.01.13 N 52-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.02.13 N 2-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.11 N 4-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.14 N 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.29 N 13-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
3-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:

3-1. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий 24 205 тысяч тенге;
2) на реализацию мер социальной поддержки специалистов 16 575 тысяч тенге;
3) на предоставление специальных социальных услуг 7 334 тысяч тенге;
4) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения 75 777 тысяч тенге;
5) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 108 478 тысяч тенге;
6) на образование всего 21 364 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 11 715 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому 9 649 тысяч тенге;
7) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей 7 262 тысяч тенге;
8) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 30 029 тысяч тенге;
9) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости-2020 всего 50 222 тысяч тенге, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы 25 184 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости населения 11 144 тысяч тенге;
для молодежной практики 13 894 тысяч тенге;
10) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" 5 117 тысяч тенге;
11) На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости-2020 48 021 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.01.2012 N 52-1 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенным решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.02.2012 N 2-2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.04.2012 N 4-3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.11.2012 N 12-2(вводится в действие с 01.01.2012); от 29.11.2012 N 13-2(вводится в действие с 01.01.2012).
3-2. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:

"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасына 5 245 мың теңге;
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасына 104 823 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.04.23 N 5-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.08.02 N 9-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.14 N 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
3-3. "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға 1 218 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.14 N 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.29 N 13-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
4. Алынып тасталды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.04.23 N 5-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
4-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері және бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
"Самара- Шымкент" - "Аққошқар-Жаңадария" автомобиль жолын қайта жаңғыртуға 203 510 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер 115 669 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.01.13 N 52-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.14 N 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
4-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Жалағаш кентінде тұрғын үйлерге қосу үшін ауыз су құбырлары желілерінің құрылысына 180 735 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
4-3. алынып тасталды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.08.02 N 9-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

в бюджетную программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 5 245 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 104 823 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.04.2012 N 5-2 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 02.08.2012 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.11.2012 N 12-2(вводится в действие с 01.01.2012).
3-3. Hа увеличение размера оплаты труда учителям проходивших в повышениях квалификации в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" 1 218 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.11.2012 N 12-2(вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2012 N 13-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Исключен решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.04.2012 N 5-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
4-1. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в следующих размерах:
на реконструкцию автомобильной дороги "Самара - Шымкент"- "Аккошқар- Жанадария" 203 510 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 115 669 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.01.2012 N 52-1 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенным решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2012 N 4-3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.11.2012 N 12-2(вводится в действие с 01.01.2012).
4-2. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
на строительство линий водопровода для подключения жилых домов поселок Жалагаш 180 735 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2012  N 4-3(вводится в действие с 01.01.2012).
4-3. исключено решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 02.08.2012 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2012).

4-4. "Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша 2011 жылы берілген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 290 мың теңге қайтарылуға жататындығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.14 N 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
4-5. 2012 жылы республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарға әлеуметтік қолдауға берілген бюджеттік кредиттерге аудан бойынша 2012 жылдарға есептелінген сыйақы көлемі 4 мың теңге болғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.14 N 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
5. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес отын сатып алу үшін берілетін біржолғы әлеуметтік көмек мөлшері 4 500 теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.09.26 N 11-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
6. 2012 жылға арналған ауданның жергiлiктi атқарушы органының резервi 1 500 мың теңге болып бекітілсін.
7. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетінің бюджеттік даму бағдарламалары тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2012 жылға арналған кент, ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығындары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4-4. Учесть, что к возврату подлежит неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты, выделенные на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов в 2011 году 290 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-4 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.11.2012 N 12-2(вводится в действие с 01.01.2012).
4-5. Учесть, что сумма вознаграждений выделенный в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета по бюджетной программы "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов" составила 4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-4 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.11.2012 N 12-2(вводится в действие с 01.01.2012).
5. Определить размер единовременной социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан в сумме 4 500 тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.09.2012 N 11-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 1 500 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ на развитие бюджета района на 2012-2014 годы согласно приложению 4.
8. Утвердить расходы бюджетных программ аппаратов акима поселка, аульных округов на 2012 год согласно приложению 5.

9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XХХХХI-сессиясының төрағасы                 Б. АМИТОВ
Аудандық мәслихат
хатшысы                                     К. СҮЛЕЙМЕНОВ
2011 жылғы "20" желтоқсандағы N 51-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.29 N 13-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер

9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2012 год, согласно приложению 6.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ХХХХХІ-сессии
районного маслихата                          Б. АМИТОВ
Секретарь районного
маслихата                                    К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2011 года N 51-1
Бюджет района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2012 N 13-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
45
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16803
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
2110
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
477
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8759
04
Бiлiм беру
2666780
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
364332
021
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
2597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2116393
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51976
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
1218
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
27432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19221
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу

011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
45
018
Капитальные расходы государственного органа
310
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16803
004
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
2110
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
477
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8759
04
Образование
2666780
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
364332
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2597
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2116393
006
Дополнительное образование для детей
51976
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1218
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского
27432
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19221
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

13292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7262
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9649
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
19008
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
269171
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64564
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10300
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
7114
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
8572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
17418
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйде тәрбиеленетiн және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
385
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33349
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
61525
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету

13292
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7262
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9649
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
19008
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
269171
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
64564
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10300
005
Государственная адресная социальная помощь
7114
006
Жилищная помощь
8572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17418
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
385
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33349
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
61525
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

4730
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2485
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10261
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10149
003
Жастар саясаты саласындағы өңiрлiк бағдарламаларды iске асыру
2140
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1162
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14936
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83906
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17653
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1950
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
16575
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10963
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1473
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1372
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9715
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24205
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31671
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20775
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10896
12
Көлiк және коммуникация
484993
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты

4730
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2485
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10261
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10149
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2140
006
Капитальные расходы государственного органа
1162
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14936
004
Капитальные расходы государственного органа
150
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83906
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17653
006
Капитальные расходы государственного органа
1950
099
Реализации мер социальной поддержки специалистов
16575
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10963
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1473
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1372
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9715
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24205
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31671
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
20775
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
10896
12
Транспорт и коммуникации
484993
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

17886
002
Ақпараттық жүйелер құру
527
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
971
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16260
02
Қорғаныс
2360
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2133
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1859
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1859
04
Бiлiм беру
2428265
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
259209
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2088293
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51038
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18749
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10576
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
203305
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
28076
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
68
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

17886
002
Создание информационных систем
527
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
971
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16260
02
Оборона
2360
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2133
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1859
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1859
04
Образование
2428265
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
259209
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2088293
006
Дополнительное образование для детей
51038
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18749
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10576
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
203305
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
28076
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалисти-ческого труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
68
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан

10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
2364
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1299
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
26015
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
63835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22360
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24468
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
117893
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің қызмет етуі
5192
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
15630
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
10350
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
9386
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
77335
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
209989
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
115798
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
300
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3945
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
46948
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
535
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі

10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2364
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1299
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26015
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
63835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22360
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24468
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
117893
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5192
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
15630
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10350
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
9386
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
77335
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
209989
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
115798
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
300
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3945
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
46948
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
535
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)

006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
180735
12
Көлiк және коммуникация
203510
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
203510
2011 жылғы "20" желтоқсандағы N 51-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2012 жылға арналған кент, ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығыстары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.11.29 N 13-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама
әкімшісі
Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсете-тін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) окрутерде автомобиль жлдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
180735
12
Транспорт и коммуникации
203510
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
203510
Приложение 5 к решению
Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2011 года N 51-1
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселок, аульных округов на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2012 N 13-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
п/н
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского)округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержанияе мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах
Районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских)
округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Капитальные расходы государственного органа
1
Аппарат акима
поселок а Жалагаш

9945
500
42732
38399
5117
365
2011 жылғы "20" желтоқсандағы N 51-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2012 жылы аудан бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта білім беру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
Жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
2011 жылғы "20" желтоқсандағы N 51-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы  Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.02.13 N 2-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
N Атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы

9945
500
42732
38399
5117
365
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2011 года N 51-1
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2012 год
Наименование
Образование
Начальное, основное среднее и общеобразовательное среднее обучение
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Здравохранение
Прочие услуги в области здравохранения
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 7 к решению
Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2011 года N 51-1
Перечень дополнительных расходов направленных на увеличение средств бюджетных программ районного бюджета на 2012 год
Сноска. Решение дополнено приложения 7 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от  13.02.2012 N 2-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
N Наименование Сумма, тыс тенге
Всего

90321
Шығыстар
42774
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
4822
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
188
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
88
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1433
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
540
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73
Бiлiм беру
2806
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2806
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1955
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1805
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
5650
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
3600
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1900
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
150
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
794
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
322
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
88
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
73
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1034
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
873
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
161
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73
Өзгелер

90321
Расходы
42774
Государственные услуги общего характера
4822
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
188
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
88
Капитальные расходы государственных органов
2500
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1433
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
540
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
73
Образование
2806
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
2806
Социальная помощь и социальное обеспечение
1955
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
1805
Капитальные расходы государственных органов
150
Жилищно-коммунальное хозяйство
5650
Развитие коммунального хозяйства
3600
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1900
Содержание мест захоронений и погребение безродных
150
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
794
Поддержка культурно-досуговой работы
322
Функционирование районных (городских) библиотек
88
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
88
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
73
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
73
Капитальные расходы государственных органов
150
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1034
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
88
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
73
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
873
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
161
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
88
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
73
Прочие

2546
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2200
Борышқа қызмет көрсету
3
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3
Трансферттер
23003
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
23003
Бюджеттік кредиттер
47547
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
47257
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
290

2546
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
123
Капитальные расходы государственных органов
150
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73
Капитальные расходы государственных органов
2200
Обслуживание долга
3
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3
Трансферты
23003
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
23003
Бюджетные кредиты
47547
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
47257
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
290