"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы N 285 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жаңақорған аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 21 ақпанда N 10-7-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 маусымдағы N 119 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.06.05 N 119 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және 18 бабының 3 тармағына сәйкес Жаңақорған аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 қаңтарда N 10-7-123 болып тіркелген, 2011 жылдың 26 қаңтарда N 8, 29 қаңтарда N 9 "Жаңақорған тынысы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 194 780" деген сандар "5 380 752" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 377 338" деген сандар "456 310" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"5 189 780" деген сандар "5 375 752" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-6 529" деген сандар "10 617" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "17 146" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"6 529" деген сандар "-10 617" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:

О внесение изменений и в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 277 "О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 января 2011 года N 285. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанакорганского района Кызылординской области 21 февраля 2011 года за N 10-7-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 июня 2012 года N 119)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05.06.2012 N 119).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 3 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганского районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жанакорганского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 года" от 24 декабря 2010 года N 277 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года за N 10-7-123) внести следующие изменения и дополнения:
Приложению 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
В пункте 1:
В подпункте 1):
цифры "5 194 780" заменить на цифры "5 380 752";
цифры "4 377 338" заменить на цифры "456 310";
в подпункте 2):
цифры "5 189 780" заменить на цифры "5 375 752";
в подпункте 3):
цифры "-6 529" заменить на цифры "10 617";
в подпункте 5):
цифры "6 529" заменить на цифры "-10 617":

"-6 229" деген сандар "10 617" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХVІ сессиясының төрағасы,
Аудандық Мәслихат хатшысы                       С. ДҮЙСЕБЕКОВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 28 қаңтардағы
кезектен тыс XXXVІ сессиясының
N 285 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

цифры "-6 229" заменить на цифры "-10 617" деген;
в подпункте 6):
цифры "-6 529" заменить на цифры "10 617":
2. Настоящее решение вводиться в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованио.
Председатель внеочередной
ХХХVІ сессии районного маслихата
Секретарь районного маслихата                   С. ДУЙСЕБЕКОВ
Приложение 1
к решению внеочередной ХХХVІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 28 января 2011 года N 285
Бюджет района на 2011 год
Категория
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование