"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымда N 335 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 08 шілдеде N 10-7-142 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 маусымдағы N 119 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.06.05 N 119 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 қаңтарда N 10-7-123 болып тіркелген, 2011 жылдың 26 қаңтарда N 8, 29 қаңтарда N 9 "Жаңақорған тынысы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 903 283" деген сандар "5 981 209" деген сандармен ауыстырылсын;
"879 991" деген сандар "954 877" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 345" деген сандар "6 385" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"6 198 596" деген сандар "6 266 522" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"5 000" деген сандар "15 000" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХХ сессиясының төрағасы                     Д. АЙДАРБЕКОВ
Аудандық Мәслихат хатшысы                    С. ДҮЙСЕБЕКОВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 маусымдағы
кезекті XXXX сессиясының
N 335 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті XXXV сессиясының N 277 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 277 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 июня 2011 года N 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 июля 2011 года за N 10-7-142. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 июня 2012 года N 119)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05.06.2012 N 119).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение следующие изменения Жанакорганского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 года" от 24 декабря 2010 года N 277 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года за N 10-7-123, опубликован в газете "Жаңақорған тынысы" 26 января 2011 года за N 8 и 29 января 2011 года за N 9):
приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 903 283" заменить на цифры "5 981 209";
цифры "879 991" заменить на цифры "954 877";
цифры "3 345" заменить на цифры "6 385";
в подпункте 2):
цифры "6 198 596" заменить на цифры "6 266 222";
в подпункте 4):
цифры "5 000" заменить на цифры "15 000".
2. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованио.
Председатель очередной
ХХХХ сессии
районного маслихата                    Д. АЙДАРБЕКОВ
Секретарь районного
районного маслихата                    С. ДУЙСЕБЕКОВ
Приложение 1
к решению очередной ХХХХ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 30 июня 2011 года N 335
Приложение 1
к решению очередной ХХХV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года N 277
Бюджет района на 2011 год
Категория
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

001
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
365901
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 маусымдағы
кезекті XXXX сессиясының
N 335 шешіміне 2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті XXXV сессиясының N 277 шешіміне
4-қосымша
2011 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтер-
дің атауы
Қала-дағы ауданның, аудандық маңы-зы бар қаланың, кент-тің, ауыл-дың (селоның), ауыл-дық (селолық) округтің әкімі аппараты-
ның жұмыс іс-
теуі
Мем-лекеттік органдардың күр-делі шығыста-ры
Шұғыл жағдайлар-да науқасы ауыр адам-дарды дәрі-гер-
лік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақ-
тау ұйымына жеткізуді ұйым-дасты-ру
Елді мекендерді абат-тандыру мен көгалданды-ру
Елді мекендердің санитариясын қам-тамасыз ету
Елді мекендерде көшелер-ді жарықтандыру
Елді мекендерді су-
мен жаб-дықтауды ұйымдас-тыру
Аудан-дық маңызы бар қала-
ларда, кент-
терде, ауылдарда (село-ларда), ауыл-
дық (село-лық) округ-терде автомобиль жолдарын жөндеу және күтіп -ұстау
Барлы-ғы
1
Жаңақорған к/ә

001
Свободные остатки бюджетных средств
365901
Приложение 2
к решению очередной ХХХХ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 30 июня 2011 года N 335
Приложение 4
к решению очередной ХХХV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года N 277
Распределение сумм, предусмотренных на 2011 год поселкам, аульным округам
р/с
Наименование поселков, аульных округов
Услуги по обес-пече-нию деятельности акима райо-на в горо-де, горо-да районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) окру-га
Капитальные расходы
государственных органов
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация водоснабжения населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Всего
1
Жанакорганский п/а