Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 03 қазанда N 1247 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 27 қазанда N 10-7-144 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсанда N 251 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012.12.25 N 251 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы N 251 Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес және Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қыркүйектегі N 354 шешімінің негізінде, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012.06.08 N 72 қаулысымен.
1. Жаңақорған ауданы бойынша ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары
лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары
Б. Ибрагимовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі                     Б. Еламанов
"Келісілді"
Жаңақорған аудандық
мәслихаттың хатшысы
Дүйсебеков Сәулебек
Шауланбекұлы ____________
"30" қыркүйек 2011 жыл
2011 жылғы "3" қазандағы
Жаңақорған аудан әкімдігінің
N 1247 қаулысына қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымшаның атауы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012.06.08 N 72 қаулысымен.
1. Әлеуметтік қамсыздандыру ету мамандарының лауазымдары:
1) Әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі;
2) Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
3) Әлеуметтік қызметкер;
4) Жұмыспен қамту орталығы мемлекеттік мекемесінің басшысы;
5) Жұмыспен қамту орталығы мемлекеттік мекемесінің қызметкері.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) Білім мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорнының басшысы, басшысының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық қызмет көрсету мәселелері жөніндегі орынбасарынан басқа);

Об определинии перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 03 октября 2011 года N 1247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 октября 2011 года за N 10-7-144. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 25 декабря 2012 года N 251
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 25.12.2012 N 251.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года N 251 "Трудовой кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также на основании решения маслихата Жанакорганского района N 354 от 14 сентября 2011 года, акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 08.06.2012 N 72.
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности Жанакорганского района согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Ибрагимова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким Жаңақорганского района                 Б. Еламанов
"Согласовано"
Секретарь Жанакорганский
районного маслихата
Дуйсебеков Саулебек
Шауланбекулы ___________
"30" сентября 2011 год
Приложение к постановлению
акимата Жанагорганского района
от 3 октября 2011 года N 1247
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности по Жанакорганскому району
Сноска. Наименование приложения в редакции постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 08.06.2012 N 72.
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) Заведующий отделением социальной помощи;
2) Консультант по социальной работе;
3) Социальный работник;
4) Руководитель центра занятости;
5) Работник центра занятости.
2. Должности специалистов образования:
1) Руководитель государственного учреждения и казенного предприятия образования, заместитель руководителя (кроме заместителя руководителя по вопросам административно-хозяйственного обслуживания);

2) Әдістемелік кабинеттің әдістемешісі;
3) Барлық мамандықтағы мұғалімдер;
4) Кітапханашы;
5) Жетекші;
6) Тәрбиеші;
7) Медициналық бике;
8) Әдістемеші;
9) Педагог-психолог;
10) Педагог-ұйымдастырушы;
11) Әлеуметтік педагог;
12) Алғашқы әскери даярлық жетекшісі;
13) Тәлімгер.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) Мәдениет мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорнының басшысы, басшысының орынбасары, бөлімшесінің басшысы;
2) Клуб менгерушісі;
3) Әдістемелік кабинеттің әдістемешісі;
4) Аккомпаниатор;
5) Балетмейстер;
6) Библиограф;
7) Кітапханашы;
8) Жетекші;
9) Дирижер;
10) Нұсқаушы;
11) Әдістемеші;
12) Суретші.

2) Методист методического кабинета;
3) Учителя всех специальностей;
4) Библиотекарь;
5) Руководитель;
6) Воспитатель;
7) Медицинская сестра;
8) Методист;
9) Педагог-психолог;
10) Педагог-организатор;
11) Социальный педагог;
12) Руководитель начальной военной подготовки;
13) Вожатый.
3. Должности специалистов культуры:
1) Руководитель государственного учреждения и казенного предприятия культуры, заместитель руководителя, руководитель отделения;
2) Заведующий клубом;
3) Методист методического кабинета;
4) Аккомпаниатор;
5) Балетмейстер;
6) Библиограф;
7) Библиотекарь;
8) Руководитель;
9) Дирижер;
10) Инструктор;
11) Методист;
12) Художник.