Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 тамыздағы N 363 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 24 тамызда N 10-8-152 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 маусымдағы N 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2012.06.19 N 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарда бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарында квота, жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Әжікеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Тауипбаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 16 августа 2011 года N 363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 августа 2011 года N 10-8-152. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 19 июня 2012 года N 238
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 19.06.2012 N 238.
В соответствии со статьей 21 Трудового Кодекса Республики Казахстан, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Е. Ажикенова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Тауипбаев