Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы N 1350 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 11 наурызда N 10-9-194 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 04 мамырдағы N 1909 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012.05.04 N 1909 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының
28 бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының
2 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шиелі аудандық сайлау комиссиясымен бірлескен түрде үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ                                 Н. НӘЛІБАЕВ
КЕЛІСІЛДІ
Шиелі аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________С.Ермағамбетов
"___"_________2011 жыл
28 ақпан 2011 жылғы
N 1350 қаулыға қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с Елді мекен атауы Орналасу орны Атауы Саны
1
Шиелі ауданы, Шиелі кенті

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 28 февраля 2011 года N 1350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 марта 2011 года за N 10-9-194. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 04 мая 2012 года N 1909
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 04.05.2012 N 1909.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года и с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с приложением определить места для размещения агитационных печатных материалов совместно с Шиелийской районной избирательной комиссией.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                           Н. НАЛИБАЕВ
СОГЛАСОВАНО
Председатель избирательной
комиссии Шиелийского района
_____________С.Ермагамбетов
"___"_________2011 год
Приложение к постановлению
N 1350 от 28 февраля 2011 года
Места для определения агитационных печатных материалов
N Название населенного пункта Место размещения Название Количество
1
Шиелийский район, поселок Шиели