Шеген Қодаманов ауылындағы атауы жоқ көшеге Кемелбек Мақұлбековтің есімін беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Төңкеріс ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 16 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Шиелі аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 26 сәуірде N 10-9-201 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін - өзі басқару туралы" N 148 Заңының 37 бабының 3 тармағын басшылыққа алып және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармағына, аудандық ономастикалық комиссия мәжілісінің 2010 жылдың 26 қарашадағы N 6 хаттамасына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Шеген Қодаманов ауылындағы атауы жоқ көшеге елге еңбегі сіңген, соғыс ардагері Кемелбек Мақұлбековтің есімі берілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
АУЫЛДЫҚ ОКРУГІ ӘКІМІ                       М.ӘШІРБЕКОВ

О предоставлении имени Кемелбека Макулбекова улице без названия в ауле Шеген Кодаманова
Решение акима Тункерисского аульного округа Шиелийского района Кызылординской области от 14 апреля 2011 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Шиелийского района Кызылординской области 26 апреля 2011 года за N 10-9-201
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года за N 148 и с пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и протокола районной комиссии ономастики от 26 ноября 2010 года за N 6 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить улице без названия имя заслуженного трудового деятеля и ветерана войны Кемелбека Макулбекова в ауле Шеген Кодаманова.
2. Настоящее решение вступит в силу со дня официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
АКИМ АУЛЬНОГО ОКРУГА                       М.АШИРБЕКОВ