"2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 30/367 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 03 ақпанда № 2096 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2091 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2011 жылғы 25 желтоқсандағы № 213 санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2011 жылға арналған облыстық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 65 382 054 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 034 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 171 722 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 522 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 30 174 113 мың теңге;
2) шығындар – 65 309 001 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 817 329 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1 817 329 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 597 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 597 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 371 276 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 371 276 мың теңге.
2 - тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «90,0» сандары «98,1» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «69,8» сандары «17,9» сандарымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «91,1» сандары «96,1» сандарымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «62,1» сандары «63,3» санымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «90,0» сандары «98,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «75,0» сандары «61,5» сандарымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «100,0» сандары «61,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «69,9» сандары «16,4» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 28 января 2011 года № 30/367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 03 февраля 2011 года № 2096
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2091, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 25 декабря 2010 года № 213) следующие изменения и дополнения:
Утвердить областной бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 65 382 054 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 034 697 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 171 722 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 522 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 30 174 113 тысяч тенге;
2) затраты – 65 339 001 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 817 329 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 817 329 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 597 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 597 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 371 276 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 371 276 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «90,0» заменить цифрами «98,1»;
«Тупкараганскому району» цифры «69,8» заменить цифрами «17,9»;
«Мунайлинскому району» цифры «91,1» заменить цифрами «96,1»;
«городу Жанаозен» цифры «62,1» заменить цифрами «63,3».
в подпункте 6):
«Бейнеускому району» цифры «90,0» заменить цифрами «98,0»;
«Каракиянскому району» цифры «75,0» заменить цифрами «61,5»;
«Мангистаускому району» цифры «100,0» заменить цифрами «61,0»;
«Тупкараганскому району» цифры «69,9» заменить цифрами «16,4»;

«Мұнайлы ауданына» «91,1» сандары «96,1» сандарымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «8,2» сандары «8,4» санымен ауыстырылсын.
«Жаңаөзен қаласына» «62,3» сандары «63,3» санымен ауыстырылсын.
8 - тармақта:
«155 713» саны «178 551» санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9 - 1, 9 - 2, 9 - 3, 9 - 4 тармақтарымен толықтырылсын:
9 - 1. «2011 жылға арналған облыстық бюджетте облыс бюджетіне, аудандар мен қалалар бюджеттеріне бөлу және (немесе) пайдалану тәртібі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
көші - қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру;
оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау;
«Мак» операциясын өткізу;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарындағы оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту мен қайта жабдықтауға;
педагог кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алуға;
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге;
дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық - биологиялық препараттарды сатып алуға;
жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға;
жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата - анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға;
тауарлы балық шаруашылығының өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
«Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға.

«Мунайлинскому району» цифры «91,1» заменить цифрами «96,1»;
«городу Актау» цифры «8,2» заменить цифрами «8,4»:
«городу Жанаозен» цифры «62,3» заменить цифрами «63,3».
в пункте 8:
цифры «155 713» заменить цифрами «178 551».
дополнить пунктами 9 - 1, 9 - 2, 9 - 3, 9 - 4 следующего содержания:
9 - 1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты областному бюджету, бюджетам районов и городов, распределение и (или) порядок использования которых определяются на основании постановления акимата области:
на содержание и материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов;
на содержание и материально - техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов;
на проведение операции «Мак»;
на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на создание лингафонных и мулътимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому;
на обновление и переоборудование учебно - производительных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования;
на приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров;
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;
на закуп лекарственных средств, вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов;
на материально - техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
на введение стандартов специальных социальных услуг;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико - социальных учреждениях;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям)
на содержание ребенка - сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
на проведение противоэпизоотических мероприятий;
на поддержку племенного животноводства;
на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции рыбоводства;
на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения;
поддержка частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020».

9 - 2. «2011 жылға арналған облыстық бюджетте облыс бюджетіне, аудандар мен қалалар бюджеттеріне бөлу және (немесе) пайдалану тәртібі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
білім саласы объектілерін дамытуға;
денсаулық сақтау саласы объектілерін дамытуға;
сумен жабдықтау объектілерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға;
газ тасымалдау объектілерін дамытуға;
жылу энергетикалық жүйелер объектілерін дамытуға;
қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамытуға;
транспорттық инфрақұрылым объектілерін дамытуға;
«Нұрлы көш» бағдарламасы аясында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға.
9 - 3. «2011 жылға арналған облыстық бюджетте облыс бюджетіне, аудандар мен қалалар бюджеттеріне бөлу және (немесе) пайдалану тәртібі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
«Нұрлы көш» бағдарламасы аясында тұрғын-үй салуға және (немесе) сатып алуға.
9 - 4. «2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен қалалар бюджеттеріне бөлу және (немесе) пайдалану тәртібі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
білім саласы объектілерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға.

9 - 2. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие областному бюджету, бюджетам районов и городов, распределение и (или) порядок использования которых определяются на основании постановления акимата области:
на развитие объектов образования;
на развитие объектов здравоохранения;
на развитие объектов водоснабжения;
на развитие объектов коммунального хозяйства;
на развитие объектов газотранспортной системы;
на развитие объектов теплоэнергетической системы;
на развитие объектов охраны окружающей среды;
на развитие транспортной инфраструктуры;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры в рамках программы «Нұрлы көш».
9 - 3. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты областному бюджету, бюджетам районов и городов, распределение и (или) порядок использования которых определяются на основании постановления акимата области:
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы «Нұрлы көш».
9 - 4. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и городов, распределение и (или) порядок использования которых определяются на основании постановления акимата области:
на развитие объектов образования;
на развитие объектов коммунального хозяйства.

043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
116 469
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
726 513
006
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
726 513
261
Облыстың білім беру басқармасы
3 977 097
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 796
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 019
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
362 388
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 409
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
163 186
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
242 488
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
186 027
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
67 282
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
73 423
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
23 795
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 808 504
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
469 599
029
Әдістемелік жұмыс
73 979
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77 717
034
Техникалық және  кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 535
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425

043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, после среднего образования
116 469
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
726 513
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
726 513
261
Управление образования области
3 977 097
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
53 796
002
Создание информационных систем
1 019
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
362 388
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для областных государственных учреждений образования
13 409
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
163 186
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
242 488
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
186 027
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
67 282
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
73 423
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
23 795
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 808 504
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
469 599
029
Методическая работа
73 979
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
77 717
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
66 535
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  основного среднего и общего среднего образования
102 425

058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 525
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 845 336
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 619 183
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
119 302
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 106 851
05
Денсаулық сақтау
11 330 528
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 700 155
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы  мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
63 873
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
275 007
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
99 527
006
Ана мен баланы қорғау
76 560
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
69 705
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
15 055
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
1 810 898
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 105 068
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
774 240
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
18 228
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
469 265
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 126
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
37 450
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
875
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 259
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
73 065
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
38 966
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
94 958
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
114 459
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 525
271
Управление строительства области
2 845 336
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 619 183
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
119 302
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 106 851
05
Здравоохранение
11 330 528
253
Управление здравоохранения области
8 700 155
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
63 873
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
275 007
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
99 527
006
Услуги по охране материнства и детства
76 560
007
Пропаганда здорового образа жизни
69 705
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
15 055
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
1 810 898
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 105 068
011
Оказание скорой медицинской  помощи и санитарная авиация
774 240
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18 228
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
469 265
015
Создание  информационных  систем
1 126
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
37 450
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
875
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 259
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
73 065
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
38 966
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
94 958
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
114 459
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

597 106
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
20 196
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
849 347
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 641
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды  өтеу
46 281
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 630 373
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 630 373
06
Әлеуметтік көмек және
әлеуметтік қамсыздандыру
933 226
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
667 459
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 226
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
97 428
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
43 814
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 260
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
190 977
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
42 015
015
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
231 739
261
Облыстың білім беру басқармасы
265 767
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
242 658
037
Әлеуметтік сауықтандыру
23 109
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 576 350
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 470 458
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
748 849
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 378 312
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 184 097
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
39 200
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
120 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

597 106
029
Областные базы спецмедснабжения
20 196
033
Капитальные расходы  медицинских организаций здравоохранения
849 347
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 641
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
46 281
271
Управление строительства области
2 630 373
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 630 373
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
933 226
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
667 459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 226
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
97 428
003
Социальная поддержка инвалидов
43 814
004
Создание информационных систем
1 260
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
190 977
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
42 015
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
231 739
261
Управление  образования области
265 767
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
242 658
037
Социальная реабилитация
23 109
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 576 350
271
Управление строительства области
6 470 458
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
748 849
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 378 312
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 184 097
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
39 200
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
120 000
279
Управление энергетики  и коммунального хозяйства области