"Өңірде қажет мамандықтар бойынша білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылға 4 қарашадағы № 384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 маусымдағы № 190 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 шілдеде № 2101 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 224 қаулысы.
Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 224 қаулысы.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және кадрлық өзгерістерге байланысты, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өңірде қажет мамандықтар бойынша білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 4 қарашадағы № 384 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2089 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2010 жылғы 21 желтоқсанда № 210 (7853) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 4 - тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Студенттің әлеуметтiк мәртебесі, оқу жүзеге асырылатын мамандыққа деген қажеттілік, оқуды аяқтап, бакалавр академиялық дәрежесін алғаннан кейін мамандығы бойынша ауылдық жерде кемінде 3 (үш) жыл жұмыс істеуге дайындығын білдіруі біліктілік сипаттамаларын бағалау критерийлері болып табылады.»;
көрсетілген қаулының 1 - қосымшасында:
Әлеуметтік көмек тағайындауға студенттерді іріктеу жөніндегі облыстық конкурстық комиссияның (бұдан әрі – Комиссия) құрамына:
Бектубаев
Руслан Фаризунұлы
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының бастығы, Комиссия мүшесі
Қасымбеков
Ермек Қасымбекұлы
Маңғыстау облысы білім басқармасының бастығы, Комиссия мүшесі
болып енгізілсін;
Комиссия құрамынан С.Р. Мусинов, Е.К.Өмірзақ шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ. Б. Жұмашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Қ. Көшербаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы білім
басқармасының бастығы
Е.Қ.Қасымбеков
14 маусым 2011 ж.
Маңғыстау облысы денсаулық
сақтау басқармасының бастығы
Р.Ф.Бектубаев
14 маусым 2011 ж.
Маңғыстау облысы жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
Б.А.Жылқыбаева
14 маусым 2011 ж.

о внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 4 ноября 2010 года № 384 "О назначении социальной помощи студентам, обучающимся по востребованным в регионе специальностям"
Постановление акимата Мангистауской области от 14 июня 2011 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 июля 2011 года № 2101. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 16 сентября 2014 года № 224.
Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 16 сентября 2014 года № 224.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в связи с кадровыми изменениями, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 4 ноября 2010 года № 384 «О назначении социальной помощи студентам, обучающимся по востребованным в регионе специальностям» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2089, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 21 декабря 2010 года № 210 (10562)) следующие изменения:
в пункте 4 указанного постановления:
текст на государственном языке изложить в следующей редакции, текст на русском языке не изменяется;
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав областной конкурсной комиссии по отбору Студентов на назначение Социальной помощи (далее – Комиссия):
Бектубаева
Руслана Фаризуновича
начальника управления здравоохранения Мангистауской области, членом Комиссии
Касымбекова
Ермека Касымбековича
начальника управления образования Мангистауской области, членом Комиссии
вывести из состава Комиссии Мусинова С.Р., Омирзака Е.К..
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Жумашева К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
«СОГЛАСОВАНО»
начальник управления здравоохранения
Мангистауской области
Бектубаев Р. Ф.
14 июня 2011 г.
исполняющий обязанности
начальника управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Жылкыбаева Б.А.
14 июня 2011 г.
начальник управления образования
Мангистауской области
Касымбеков Е.К.
14 июня 2011 г.