Асыл тұқымды мал шаруашылығының қолдауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 03 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қарашада № 2113 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 01-30-1050 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.16  № 01-30-1050 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және «Облыстық бюджеттердің асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 242 қаулысын орындау үшін, облыс әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімге 12345 – қосымшаларға сәйкес, Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша құжаттардың нысандары бекітілсін.
2. Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы (Т. Қалжанұлы) отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді хабардар етуді қамтамасыз ету бойынша және заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары З. Паритовқа жүктелсін.
4. Осы шешім ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.С. Мамытбеков
25 қазан 2011 ж.
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
25 қазан 2011 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
25 қазан 2011 ж.
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 3 шешіміне
1 - қосымша
Үлгілік нысаны
Асыл тұқымды өнімді ( материалды)
сатып алу – сату шарты № ____
__________қаласы 2011 ж. «___»______ »
(елді мекен)
Асыл тұқымды мал шаруашылығы субъектісі ___________________________
(толық атауы)
__________________________ _атынан ___________________________
(қызметі, толық аты-жөні)
Жарғының және асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы уәкілетті органның (жергілікті атқарушы органның) «___»_________20__жылғы берілген № ____ Аттестатының (куәліктің) негізінде әрекет етуші, бұдан әрі Сатушы деп аталатын, бір жағынан, Сатып алушы ______________________________________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің
__________________________екінші жағынан Жарғы негізінде іс-әрекет ететін толық атауы – керегін көрсету)
______________________________басшысы тұлғасында, асыл тұқымды өнімді
(толық аты-жөні)
(материалды) сатып алу – сату жөнінде осы шартты жасастық.
1. Шарттың мәні

Об утверждении формы документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года на поддержку племенного животноводства
Решение акима Мангистауской области от 25 октября 2011 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 ноября 2011 года № 2113. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2011 года № 242 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами на поддержку племенного животноводства», аким области РЕШИЛ:
1. Утвердить формы документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года на поддержку племенного животноводства согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Областному управлению сельского хозяйства (Т. Калжанулы) принять меры по обеспечению информирования отечественных сельскохозяйственных товаропроизводителей и в установленном законодательном порядке принять меры вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Паритова Б.З.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.С. Мамытбеков
25 октября 2011г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
25 октября 2011 г.
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
25 октября 2011 г.
Приложение 1
к решению акима Мангистауской области
от  25 октября 2011 года № 3
Типовая форма
Договор купли-продажи
племенной продукции (материала) №___
г._________________                         «____»_________ 2011__ г.
населенный пункт)
Субъект племенного животноводства__________________________, в
(полное наименование)
лице ___________________________, действующего на основании Устава и
должность, Ф.И.О. полностью)
Аттестата (свидетельства) выданного Уполномоченным органом в области племенного животноводства (местным исполнительным органом) от «__» ____ 20___ года № ___, именуемый в дальнейшем Продавец, с одной стороны, Покупатель_________________________________________________      (указать нужное – полное наименование сельхозтоваропроизводителя)
в лице руководителя ____________________, действующего на основании
(Ф.И.О. полностью)
Устава с другой стороны, заключили настоящий Договор о купле-продаже племенной продукции (материала).
1.Предмет договора

1.1. Сатушы өндіреді және сатады, Сатып алушы құнын төлеп, сатып алады __________________________________________________________
(ескертуге сәйкес толтырылады*)
2. Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) саны
2.1. Осы шарт бойынша қарастырылған Сатушының сататын және Сатып алушының сатып алатын асыл тұқымды жас малдың саны __________ бас, жалпы тірілей салмағы ______ кг құрайды, оның ішінде:
1) элита рекорд __________бас, тірілей салмағы __________кг;
2) элита __________ бас, тірілей салмағы __________ кг;
3) І класс __________ бас, тірілей салмағы __________ кг;
4) ІІ класс __________ бас, тірілей салмағы __________ кг.
3. Шарттың жалпы кұны
3.1. Осы шарттың жалпы құны тиесілі субсидияны есептемегенде _____________________________________________________ теңге. (цифрлармен және жазбаша)
3.2. Асыл тұқымды жас малдың класына байланысты асыл тұқымды жас малдың бір басының бағасы (субсидияны есептемегенде):
1) элита рекорд ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
2) элита ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
3) І класс ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
4) ІІ класс ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге.
3.3. Сатушыға тиесілі субсидияның мөлшері_______________теңге,
(цифлармен және жазбаша)
оның ішінде (асыл тұқымды жас малдың класына байланысты):
1) элита рекорд ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
2) элита____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
3) І класс ____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге;
4) ІІ класс____ (бір басына) теңге, ____ (1 кг тірілей салмағына) теңге.
4. Есеп айырысу шарты
4.1.Төлем нысаны:______________________________________________ (қолма-қол және есеп шоттық есеп айырысу, №, күні және
____________________________________________________________________
төлем құжатының атауы
5. Тараптардың міндеттері
5.1. Сатушы міндеттенеді:
осы шарттың 2.1. тармағында көрсетілгендей Сатып алушыға сапалы асыл тұқымды өнім (материал) көлемін сату;
сатылған асыл тұқымды өнімнің (материалдың) барлық көлеміне асыл тұқымдық және ветеринарлық куәліктерді Сатып алушыға беру.
5.2. Сатып алушы міндеттенеді:
сатып алынған асыл тұқымды өнімге төленгеннен кейін бір апта ішінде (сатушының аумағында карантиндік шараларды есептемегенде) оларды өз аумағына шығаруды қамтамасыз ету;
сатып алынған асыл тұқымды өнімнің көлемі туралы асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша аудандық инспекторды келген жері бойынша хабардар ету;
асыл тұқымды өнімді (материалды) тек қана асылдандыру мақсатында пайдалану;
табынның өз төлінен өсірудегі асыл тұқымды төл:
асыл тұқымды тоқтыларды және інгендерді екі рет төлдегенге дейін (боталау);
асыл тұқымды бураларды шағылыстыру маусымы – кемінде екі рет (шағылыстыру маусымы мамыр - қазан айлары).
Асыл тұқымды малдардың белгіленген мерзімнен ерте шығарылған жағдайда иесі округтің ветеринар дәрігерімен және мемлекеттік ветеринариялық инспекторымен себебін көрсетіп шығарылу туралы акті толтырады.
6. Ерекше шарттар
6.1. Осы шарт 3 данада жасалады және Сатушы мен Сатып алушы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
7. Тараптардың заңды мекен – жайы мен деректемелері
«Сатушы» «Сатып алушы»
________________________ _______________________
(пошталық мекен – жайы) (пошталық мекен – жайы) _______________________ _______________________
_______________________ ________________________
(банкілік деректемелері) (банкілік деректемелері)
_______________________ _______________________
(аты-жөні, басшының қолы) (аты – жөні, қолы)
М.О. М.О.
Ескерту:
* асыл тұқымды төлдерді сатып алғанда міндетті түрде олардың тұқымын, жыныстық жастық тобы және жасы көрсетіледі.

1.1. Продавец производит и поставляет, Покупатель оплачивает и приобретает _________________________________________________________
(заполнить в соответствии с примечанием *)
2.Количество племенной продукции (материала)
2.1. Количество реализуемой Продавцом и приобретаемой Покупателем племенного молодняка, предусмотренного по настоящему Договору, составляет _____ голов, общей живой массой ____ кг, в том числе:
1) элита рекорд ________ голов, _________ кг живой массы;
2) элита _______ голов, _________ кг живой массы;
3) I класс ______ голов, _________ кг живой массы;
4) II класс ______ голов, _________ кг живой массы.
3.Общая стоимость договора
3.1. Общая стоимость настоящего договора составляет без учета причитающейся субсидии _______________________________________ тенге.
(цифрами и прописью)
3.2. Цена за единицу племенного молодняка в зависимости от классности племенного молодняка (без учета субсидии):
1) элита рекорд ___ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
2) элита _______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
3) I класс ______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
4) II класс ______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге.
3.3. Размер причитающейся Покупателю субсидии составляет ___________________тенге, в том числе (в зависимости от классности
(цифрами и прописью)
племенного молодняка):
1) элита рекорд ___ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
2) элита _______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
3) I класс ______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге;
4) II класс ______ (за 1 голову) тенге, ___ (за 1 кг живой массы) тенге.
4.Условия расчета
4.1. Форма оплаты: ____________________________________________
(наличный или безналичный расчет, №, дата и
__________________________________________________________________
наименование платежного документа)
5.Обязанности сторон
1. Продавец обязуется:
поставить Покупателю качественную племенную продукцию (материал) в объеме, указанном в пункте 2.1 настоящего договора;
выдать Покупателю племенное и ветеринарное свидетельства на весь объем реализованной племенной продукции (материала).
2. Покупатель обязуется:
в течение недели со дня оплаты за приобретенную племенную продукцию (за исключением карантинных мероприятий на территории продавца) обеспечить их вывоз на свою территорию;
по прибытию на место уведомить инспектора по племенному животноводству района об объемах приобретенной племенной продукции;
использовать племенную продукцию (материал) только для племенных целей;
племенной молодняк для воспроизводства стада:
племенных ярок и верблюдиц до получения двух окотов (выжеребки);
племенных верблюдов не менее двух случных сезонов (случной сезон май - октябрь месяцы).
В случае выбытия племенных животных раньше установленных сроков владелец совместно с ветеринарным врачом округа и государственного ветеринарного инспектора составляется акт о выбытии с указанием причин.
6.Особые условия
1.Настоящий договор составляется в 3-х экземплярах и вступает в силу со дня подписания Продавцом и Покупателем.
7.Юридические адреса и реквизиты сторон
«Продавец»                            «Покупатель»
___________________________           _______________________
(почтовый адрес)                   (почтовый адрес)
___________________________           _______________________
(банковские реквизиты)           (банковские реквизиты)
___________________________           _______________________
(Ф.И.О. подпись руководителя)          (Ф.И.О, подпись)
МП                                     МП
Примечание:
*при приобретении племенного молодняка в обязательном порядке указать породу, половозрастную группу и их возраст.

«Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 шілдедегі Заңының 11-бабының 2-тармағына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша аумақтақ бөлімшенің мемлекеттік инспекторлары өз құзіреттілігі шегінде өз қызметтерін жүзеге асырады.
Сатып алынатын асыл тұқымды малдардың жасы артық болмауы:
Қойлар.
Ұрғашы тоқтылар
Тоқты қошқарлар
6-18 айға дейін;
6-18 айға дейін.
Түйелер
Ұрғашылары
Еркектері
3 жасқа дейін;
5 жасқа дейін.
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 3 шешіміне
2 - қосымша
Нысан
Сатып алынған асыл тұқымды мал басына
2011 жылы субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші__________________________________________.
(тауар өндірушінің атауы – сатып алушы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтарға қолда бары_________________________
(малдың түрі, тұқымы, өнімділік бағыты көрсету)
бас, оның ішінде аналық мал (2 жастан асқан)_______бас (мал бар болған жағдайда толтырылсын).
3. 2011 жылы ______бас сатып алу жоспарланды, оның ішінде аналықтар______бас (малдың түрі, тұқымы және өнімділік бағыты көрсетілсін).
4. _____бас сатып алуға ниетті шарты бар, оның ішінде аналық _____ бас (бар болған жағдайда көрсету).
5. Асыл тұқымды малдарды сатушы________________________________
(асыл тұқымды
____________________________________________________________________
мал шаруашылығының атауы - сатушы)
6. Сатып алынған мал басын сатып алу – сату шартында көрсетілген мерзімде ары қарай өз төлінен өсіру үшін қолдануға міндеттенемін.
7. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы______га., оның ішінде егістік жер______га., жайылым жер______га.
8. 2011 жылғы 1 қаңтарға кезінде азықтың қоры:
1) шырынды азықтар________________тонна;
2) сояулы азықтар ________________тонна;
3) құрама жем ________________тонна;
4) дәнді жем ________________тонна.
9. 2011 жылы өндіріледі:
1) шырынды азықтар________________тонна;
2) сояулы азықтар ________________тонна;
3) құрама жем ________________тонна;
4) дәнді жем ________________тонна.
10. 2011 жылы сатып алынады:
1) шырынды азықтар________________тонна;
2) сояулы азықтар ________________тонна;
3) құрама жем ________________тонна;
4) дәнді жем ________________тонна.
11. Тауар өндірушінің мекен-жайы (толық) __________________
12. Өтінімге келесі құжаттар қосылады:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;

Государственные инспекторы по племенному животноводству территориальных подразделений в пределах своей компетенции осуществляют свою деятельность в соответствии с пунктом 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года «О племенном животноводстве».
Возраст приобретаемых племенных животных должен быть не старше:
Овцы.
Ярки до 6 - 18 месяцев;
Баранчики до 6-18 месяцев.
Верблюды.
Самки до 3 лет;
Самцы до 5 лет.
Приложение 2
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 3
Форма
ЗАЯВКА
на получение субсидий за приобретенное
племенное поголовье на 2011 год
1. Товаропроизводитель_______________________________________.
(наименование товаропроизводителя - покупатель)
2. Имеется в наличии_________________________________________
(указать вид животных, породу, направление продуктивности)
голов, в том числе маточного поголовья (старше 2-х лет) ________ голов на 1 января 2011 года (заполнить в случае наличия животных).
3. Планируется приобрести в 2011 году _______ голов, в том числе маток _____ голов (указать вид животных, породу и направление продуктивности).
4. Имеется договор намерение на приобретение _______ голов, в том числе маток ______ голов (указать в случае наличия).
5. Продавец _____________________________ племенных животных.
(наименование племенного хозяйства - продавца)
6. Обязуюсь использовать приобретенное племенное поголовье для дальнейшего воспроизводства в сроках указанных в договоре купли-продажи.
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9. Будет заготовлено в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Будет приобретено в 2011году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Адрес Товаропроизводителя (полный):_______________________.
12. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;

4) банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы;
5) ақпараттық үлгіде көрсетілген сараптамалық ветеринарлық және зоотехникалық есеп жүргізу жүйесін енгізуге міндеттеме.
Кәсіпорынның басшысы__________________________(аты жөні, қолы, мөрі) «___»_________ 2011 жыл
«Растаймын»*
_____________облысы __________ ауданы ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________________________________________(аты жөні, қолы, мөрі)
«___»_________ 2011 жыл
Ескерту:
* Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы заңнамалық белгіленген тәртіпте өтінімде көрсетілген ақпараттың дұрыстығын тексеру және критерийлерге сәйкестігін анықтау, және де сатып алынған мал басының болуын тауар өндіруші оны растайтын сәйкес құжаттарды ұсынғаннан кейін тексеру үшін комиссия құруға құқығы бар.
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 03 шешіміне
3 - қосымша
Нысан
Маңғыстау облысы бойынша асыл тұқымды өнімнің (материалдың) _______________________________________________________________-
сатып алуы және қолдануы туралы 20___жылғы ____________тиесілі
(айы)
субсидияның сомасы жөніндегі
жиынтық акті*
Р/с №
Атауы
Асыл тұқым-
ды өнім-
нің (мате-
риал-
дың) түрі**
Жылдық квота
Нақты сатып алынғаны (кг)
1 кг. тірілей салмағы-на субсидия нормати-ві, теңге
Тиесілі субси-
дияның сомасы, теңге
аудан-
ның
асыл тұқымды өнімді (мате-
риалды) сатып алушы-
ның
асыл тұ-
қымды төлді сатып алуға жалпы тірі-дей сал-
мағы кг
тең-
ге
жыл-дың ба-
сы-
нан
есеп беру ай-
дың ішін-де
* сатып алынған асыл тұқымды өнімнің әрбір түріне жеке жасалады.
** асыл тұқымды төлдің жыныстық-жастық тобын көрсету қажет.
_______ облысы мал шаруашылығы бөлімінің бастығы (жауапты орындаушы) ______________ (аты-жөні, қолы)
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 3 шешіміне
4 - қосымша
Нысан
Маңғыстау облысы бойынша
2011 жылдың «___» ________ қаражатты игеру бойынша
ақпарат (есеп) *
р/с
Асылтұ-
қымды өнімнің (мате-риалдың)атауы
Жеткізілген квота
Жет-
кі-
зіл-
ген қар-
жы-
лан-
дыру жос-
пары
мың теңге**
Нақты сатылғаны, қолданылғаны ***
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасында өңдеуде жатыр
Сатып алынған асыл тұқымды өнімге және қолданылған асыл тұқымды материалға нақты төленгені
бас
Ті-
рі сал-мағы кг
Со-
ма-
сы, мың тең-ге
бас
тірі сал-мағы кг
Сома-сы, мың теңге
бас
тірі сал-мағы кг
сома-сы, мың теңге
бас
тірі сал-мағы кг
со-
масы, мың тең-ге
1
түйелер
2
қойлар
Барлығы
* ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5 – күнінен қалдырмай ұсынылады
** жылдың басынан есептесу күніне
*** сатып алынған асыл тұқымды өнімнің және қолданылған асыл тұқымды материалдың барлық көлемі
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т. А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер _______________________ (Т.А.Ә., қолы)
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 3 шешіміне
5 - қосымша
Нысан
Маңғыстау облысы бойынша 2011 жылғы «___» тоқсанында
асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу көлемі жөніндегі ақпарат (есеп) *
Сатып алу-
шының атауы
Асыл тұқым-ды өнім-
нің (мате-риал-
дың) түрі
Жеткізілген квота
Сатушы
тірі салма-ғы кг
сома-
сы, мың теңге
Асыл тұқымды зауыт
Асылдандыру-шы шаруашылық
Малды асылдандыру-шы немесе дистрибью-
терлік орталық
тірі салма-ғы кг
сома-сы, мың теңге
тірі салма-ғы кг
сома-сы, мың теңге
доза-сы
сома-сы, мың теңге
* Тоқсанына 1 рет ұсынылады
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ________________(Т. А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер ________________________ (Т.А.Ә., қолы)

4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) обязательство по введению ветеринарного и зоотехнического учета с последующим подключением в информационно-аналитическую систему по установленной форме.
Руководитель предприятия _________________(Ф.И.О., подпись, печать) «___» ________ 2011 год
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке, установленном законодательством, создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям, а также проверку наличия приобретенного племенного поголовья после представления товаропроизводителем соответствующих подтверждающих документов.
Приложение 3
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 3
Форма
Сводный акт *
о приобретении племенной продукции и использования племенного материала _____________________________________________________________________
и сумме причитающейся субсидии за ___________ 20___ года по
(месяц)            Мангистауской области
№ п/п
Наименова-
ние
Вид пле-
менной про-
дукции (мате-риала)**
Годовая квота
Фактичес-ки приобретено (кг)
Норма-
тив субси-
дий на 1 кг живой массы, тенге
Причитаю-щаяся сумма субси-
дии, тенге
райо-на
поку-пате-ля пле-
мен-
ной
про-
дук-
ции (ма-
те-
риала)
на приоб-рете-
ние пле-
менно-го молод-няка общей живой массой (кг)
тен-
ге
с на-
чала года
за отчет-ный месяц
* составляется отдельно на каждый вид приобретенной племенной продукции.
** необходимо указать половозрастную группу племенного молодняка.
Начальник отдела животноводства (ответственный исполнитель) ___________ области _______ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 4
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 3
Форма
Информация (отчет) *
по освоению средств на «___» ____________ 2011 года
по Мангистауской области
п/п
Наимено-вание
племен-
ной продук-
ции (мате-
риала)
Доведенная квота
До-
ве-
ден-ный план фи-
нан-си-
ро-
ва-
ния, тыс. тен-ге **
Фактически приобретено, использовано ***
Находится на обработке в областном управлении сельского хозяйства
Фактически оплачено за приобре-
тенную племенную продукцию и использо-
ванный племенной материал
го-лов
кг. жи-
вой мас-сы
сумма, тыс. тенге
го-лов
кг. жи-
вой мас-сы
сум-ма, тыс. тен-ге
го-лов
кг. жи-
вой мас-сы
сум-ма, тыс. тен-ге
го-лов
кг. жи-
вой мас-сы
сум-ма, тыс. тен-ге
1
верблюды
2
овцы
Всего
* представляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем приобретенной племенной продукции и использования племенного материала
Начальник отдела животноводства _________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер      __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 5
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 3
Форма
Информация (отчет) *
по объемам приобретения племенной продукции (материала)
за «____» квартал 2011 года по Мангистауской области
Наименование покупа-
теля
Вид племен-ной продук-ции (мате-
риала)
Доведенная квота
Продавец
кг. живой массы
сумма, тыс. тенге
Племенной завод
Племенное хозяйство
Племенной или дистрибью-
терный центр
кг. живой массы
сумма, тыс. тенге
кг. живой массы
сум-
ма, тыс. тенге
доз
сумма, тыс. тенге
* Представляется раз в квартал
Начальник отдела животноводства ___________________(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)