Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 4 маусымдағы № 33/295 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 42/387 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 мамырда № 11-1-154 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 6/62 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 6/62 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі» кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес,қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 4 маусымдағы № 33/295 «Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-1-137 болып тіркелген, 2010 жылғы 24 шілдедегі № 124 - 125 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
4 тармақтағы «(Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектерінен басқа)» деген сөздер алынып тасталсын;
5 тармақ алынып тасталсын;
12 тармақтағы «(Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектерінен басқа)» деген сөздер алынып тасталсын;
13 тармақтағы:
2 абзац алынып тасталсын;
3 абзацындағы «(Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектерінен басқа)» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Е.Қосмағанбетов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 Ж. Матаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін атқарушы
Г.Хайрлиева
27 сәуір 2011 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А.Ким
27 сәуір 2011 жыл

О внесении изменений в решение городского маслихата от 4 июня 2010 года № 33/295 "О размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение Актауского городского маслихата от 27 апреля 2011 года № 42/387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 мая 2011 года № 11-1-154. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 12 сентября 2012 года № 6/62
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актау    Мангистауской области от 12.09.2012 № 6/62
В соответствии со статьей 56 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV «Бюджетный кодекс Республики Казахстан», статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 4 июня 2010 года № 33/295 «О размереи порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-137, опубликовано в газете «Огни Мангистау»от 24 июля 2010 года № 124) следующие изменения:
В приложении к указанному решению:
в пункте 4 слова «(кроме участников и инвалидов Великой Отечественной войны)» исключить;
пункт 5 исключить;
в пункте 12 слова «(кроме участников и инвалидов Великой Отечественной войны)» исключить;
в пункте 13:
2 абзац исключить;
в 3 абзаце слова «(кроме участников и инвалидов Великой Отечественной войны)» исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Е.Космаганбетов
Секретарь городского
маслихата                               Ж. Матаев
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения«Актаускийгородской
отдел занятости исоциальных программ»
Хайрлиева Г.
27 апреля 2011 года
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Актауский городской отдел экономики
и бюджетного планирования»
Ким А.
27 апреля 2011 года