Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы кезінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 02 наурыздағы № 63 Қаулысы. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 02 наурызда № 11-2-160 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 - бабының 6 - тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп Жаңаөзен қаласында, Теңге, Қызылсай селоларында Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы кезінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. «Қазақстан Республикасының Президентінің сайлау бойынша үгіт насихаттың баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау туралы» Жаңаөзен қала әкімиятының 2005 жылғы 13 қазандағы № 1318 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-11 тіркелген, 2005 жылғы 3 қарашадағы № 45 /1225/ «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Ж. Айсабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О. Сарбөпеев
Келісілді:
Б. Базылов
Жаңаөзен қалалық сайлау комиссиясының төрағасы
2011 жылғы 02 наурыз № 63
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
қосымша
Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай селоларында сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Материалдарды орналастыру үшін объектінің атауы
Орналастыру орны
Ескертпе
1
Тақталар
Маңғыстау көшесі
«Өркен» ш/а № 20 үйінің сол жағынан 40 метр қашықтықта
Қашаған көшесі
№ 5 гимназия мектебінің оң жағынан 110 метр қашықтықта
Сатпаев көшесі
«Тәуелсіздік» алаңының алдынан 20 метр қашықтықта
«Шаңырақ» ш/а № 27 үйінің көше жағынан 30 метр қашықтықта
Қосқұлақов көшесі
№ 11/26 үйінің көше жағынан 30 метр қашықтықта
Бейбітшілік көшесі
«Мұнайшы» мәдениет үйі ғимаратының сол жағынан 30 метр қашықтықта
Теңге селосы
«Болашақ» дүкенінің алдынан 40 метр қашықтықта
Қызылсай селосы
№ 4 орта мектебінің алдынан 200 метр қашықтықта
«Ақсу» ш/ауданы
№ 18 орта мектебінің алдынан 40 метр қашықтықта
«Бостандық» ш/ауданы
«Нефтебаза» ЖШС-нің ЖЖМС ғимаратының сол жағынан 180 метр қашықтықта
2
Тұғырлықтар
«Атлант» сауда үйі
«Атлант» сауда үйінің сол жағынан 25 метр қашықтықта
Қалалық перзентхана
Қалалық перзентхана ғимаратының сол жағынан 20 метр қашықтықта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан
Постановление акимата города Жанаозен от 02 марта 2011 года № 63. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен 02 марта 2011 года № 11-2-160
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» от 28 сентября 1995 года, Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению совместно с городской избирательной комиссией определить в городе Жанаозен, селах Тенге, Кызылсай места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 13 октября 2005 года № 1318 «Об определении мест для размещения агитационно - пропагандических печатных материалов в период выборов Президента Республики Казахстан» (зарегистрирован  в реестре нормативных правовых актов под № 11-2-11, опубликован в газете «Жанаозен» от 3 ноября 2005 года № 45 /1225/).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Ж. Айсабаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликовани
Аким города                             О. Сарбопеев
Согласовано:
Б. Базылов
Председатель Жанаозенской городской избирательной комиссии
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен
от 02 марта 2011 года № 63
Места для размещения агитационных печатных материалов
в городе Жанаозен, селах Тенге, Кызылсай
Наименование объекта для размещения материалов
Место размещения
Примечание
1
Щиты
улица Мангистау
мкр. «Оркен», с левой стороны дома № 20, расстояние 40 метров
улица Кашагана
С правой стороны школы гимназии № 5, расстояние 110 метров
улица Сатпаева
Спереди от площади «Независимости», расстояние 20 метров
мкр. «Шанырак», со стороны улицы дома № 27, расстояние 30 метров
улица Коскулакова
мкр. «Самал», со стороны улицы дома № 11/26, расстояние 30 метров
улица Бейбитшилик
С левой стороны здания дома культуры «Мунайшы», расстояние 30 метров
село Тенге
Спереди магазина «Болашак», расстояние 40 метров
село Кызылсай
Спереди здания средней школы № 4, расстояние 200 метров
мкр. «Аксу»
Спереди здания средней школы № 18, расстояние 40 метров
мкр. «Бостандык»
С левой стороны здания АЗС ТОО «Нефтебаза», расстояние 180 метров
2
Тумбы
торговый дом «Атлант»
С левой стороны здания торгового дома  «Атлант», расстояние 25 метров
городской родильный дом
С левой стороны здания городского родильного дома, расстоянии 20 метров