"Жастар іс-тәжірибесін" ұйымдастыру туралы" Жаңаөзен қала әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 948 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жаңаөзен қала әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 110 Қаулысы. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда № 11-2-164 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жаңаөзен қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жастар іс - тәжірибесін» ұйымдастыру туралы» Жаңаөзен қала әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 948 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-152 тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы № 1/1492/ «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Боранбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О.Сарбөпеев
КЕЛІСІЛДІ:
Қ.Қ. Боранбаева
16 наурыз 2011 ж.
Н.Б. Ғұмарова
16 наурыз 2011 ж.
"Қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Р.К. Джантлеуова
16 наурыз 2011 ж.
"Қалалық қаржылар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
М.И. Абубакиров
16 наурыз 2011 ж.
"Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
мемлекеттік мекемесінің бастығы"
2011 жылы 16 наурыз № 110
Жаңаөзен қала әкімдігінің қаулысына
қосымша
2011 жылға арналған жастар тәжірибесін ұйымдастыратын мекемелер мен кәсіпорындар тізбесі және еңбекақы мөлшері
Мекемелердің атаулары
Барлығы
Орал-ман-
дар
Бір
адамға төленетін еңбекақы мөлшері /теңге/
Жұмыс мерзімі
Жұмыс
көле-мі
Қаржы-ланды-ру
көзі
1
«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігі
8
4
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сімінесай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
2
«Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
7
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сімінесай
Жергі-лікті бюд-
жеттен
3
«Қызылсай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
7
4
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
4
«Теңге ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
4
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
5
«Қалалық білім бөлімі»   мемлекеттік  мекемесі
3
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
6
«ҚР Бас прокуратурасы құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Жаңаөзен қалалық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
7
« Жаңаөзен  қаласының  мемлекеттік  мұрағаты» мемлекеттік  мекемесі
3
1
25000 (жиырма бес
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
8
«Қалалық әділет басқармасы » мемлекеттік  мекемесі
9
6
25000 (жиырма бес )
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
9
«Салық  басқармасы» мемлекеттік мекеме
6
3
25000 (жиырма бес )
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
10
«Жаңаөзен қалалық соты» мемлекеттік  мекемесі
3
1
25000 (жиырма бес )
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
11
Жаңаөзен аумақтық сот актілерін орындау департаменті
2
1
25000 (жиырма бес )
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
12
«Жаңаөзен қаласының мамандырылған  әкімшілік соты» мемлекеттік  мекемесі
3
1
25000 (жиырма бес )
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-
лікті
бюд-
жеттен
13
«Қалалық қылмыстық атқару инспекциясы» мемелекеттік  мекемесі
3
1
25000 (жиырма бес )
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-
лікті
бюд-
жеттен
14
«Қалалық зейнетақы төлеу орталығы» мемлекеттік қазыналық  кәсіпорны
4
2
25000 (жиырма бес )
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
15
«Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік  мекемесі
2
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
16
АҚ «Халық Банкі»
5
4
25000 (жиырма бес )
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
17
«Жарылқау» қайырымдылық қоғамы
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
18
«Орталық қалалық кітапхана» мемлекеттік мекеме
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
19
«Жаңаөзен кәсіптік лицей» мемлекеттік  коммуналдық қазыналық кәсіпорын
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келісіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
20
«Оңалту орталығы» мемлекеттік  мекеме
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
21
«Біржолғы талон негізінде алымдар алу жөніндегі Орталық» мемлекеттік  мекеме
2
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
22
Зейнетақы жинақтау қоры «Отан»
2
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
23
«Жаңаөзен политехника-
лық колледжі»  жауапкершілі-гі шектеулі серіктестігі
2
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-
лікті
бюд-
жеттен
24
«Жаңаөзен аймағы бойынша аудан аралық қаржы полиция басқармасы» мемлекеттік  мекемесі
2
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
25
№ 1 Т.Әлиев атындағы орта мектеп  мемлекеттік  мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
26
№ 2 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
27
№ 3 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
28
№ 4 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
29
«Жаңаөзен мектеп гимназиясы» мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-
лікті
бюд-
жеттен
30
№ 6 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
Бюд-
жеттен
31
№ 7 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
32
№ 8 Қ.Күржіманұлы атындағы орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
33
№ 9 орталау мектеп  мемлекеттік  мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
34
№  10 орта мектеп  мемлекеттік  мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
35
№ 11 бастауыш мектеп мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
36
№ 12 бастауыш мектеп  мемлекеттік  мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
37
№ 13 бастауыш мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
38
№ 14 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
39
№ 15 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
40
№ 16 бастауыш мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
41
№ 17 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
42
№ 18 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
43
№ 19 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
44
№ 20 орта мектеп  мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
45
«Жаңаөзен мектеп лицей» мемлекеттік мекемесі
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
46
№ 6 «Балапан» балабақшасы мемлекеттік  коммуналдық қазыналық  кәсіпорыны
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
47
№ 7 «Ертөстік» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық  кәсіпорыны
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
48
№ 8 «Ақбөбек» балабақшасы мемлекеттік  коммуналдық қазыналық  кәсіпорыны
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
49
№ 9 «Салтанат» балабақшасы мемлекеттік  коммуналдық қазыналық  кәсіпорыны
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
50
№ 10 «Карылған» балабақшасы мемлекеттік  коммуналдық қазыналық  кәсіпорыны
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікті
бюд-
жеттен
51
№ 11 «Балдырған» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық  кәсіпорыны
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-ліктті
бюд-
жеттен
52
№ 12 «Айголек» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық  кәсіпорыны
1
25000 (жиырма бес)
6 айға дейін
Келі-
сіміне сай
Жергі-лікттібюд-
жеттен
Барлығы:

О внесении дополнений в постановление акимата города Жанаозен от 29 декабря 2010 года № 948 "Об организации молодежной практики"
Постановление акимата города Жанаозен от 16 марта 2011 года № 110. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен 30 марта 2011 года № 11-2-164
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 29 декабря 2010 года № 948 «Об организации молодежной практики» (зарегистрирован в реестре нормативных правовых актов под № 11-2-152, опубликован в газете «Жанаозен» от 5 января 2011 года № 1 /1492/) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города К.Боранбаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                            О. Сарбопеев
СОГЛАСОВАНО:
Боранбаева К.К.
16 марта 2011 г.
Гумарова Н.Б.
16 марта 2011 г.
Начальник государственного учреждения
"Городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
Джантлеуова Р.К.
16 марта 2011 г.
Начальник государственного учреждения
"Городской отдел финансов"
Абубакиров М.И.
16 марта 2011 г.
Начальник государственного учреждения
"Городской отдел занятости и
социальных программ"
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата города Жанаозен
от 16 марта 2011 г. № 110
Перечень учреждений и предприятий, организующих практику
молодежи на 2011 год и норма заработной платы
Наименование учереждений Всего
Оралманы
Норма зарплаты одного человека /тенге/ Срок работы Объем  работы Источник финансирования
1
Жанаозенский филиал НДП «НурОтан»
8
6
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
2
Государственное учреждение «Аппарат Акима города Жанаозен»
12
8
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
3
Государственное учреждение «Аппарат Акима села  Кызыл Сай»
7
4
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
4
Государственное учреждение «Аппарат Акима ауыла  Тенге»
8
4
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
5
Государственное учреждение «Городской отдел образования»
3
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
6
Государственное учереждение «Управление комитета по правовой статистике и специального учета генеральной прокуратуры РК по Мангистауской области »
2
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
7
Государственное учреждение «Жанаозенский городской архив»
3
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
8
Государственное учреждение «Городское управление юстиции»
9
6
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
9
Государственное учреждение «Налоговое управление»
6
3
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
10
Государственное учреждение «Жанаозенский городской суд»
3
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
11
(Департамент) Жанаозенский территориальный исполнительный департамент судебных актов
2
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
12
Государственное учреждение «Жанаозенский специализированный административный суд»
3
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
13
Государственное учреждение «Городской  уголовно-исполнительной системы» по Мангистауской области
3
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
14
Государственое  коммунальное казенное  предприятие «Городской центр выплаты пенсий»
4
2
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
15
Государственное учреждение «Жанаозенский отдел занятости и социальных программ»
2
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
16
Жанаозенский региональный филиал АО «Народный банк Казахстана»
5
4
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
17
Благотворительное  объединение «Жарылкау»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
18
Государственное учреждение «Центральная городская  библиотека»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
19
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жанаозенский профессиональный  лицей»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
20
Государственное учреждение «Реабилитационный центр»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
21
Государственное учреждение «Центр по выдаче одноразовых  талонов»
2
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
22
Пенсионный фонд «Отан»
2
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
23
Товарищество с органиченной  ответственностью  «Жанаозенский политехнический колледж»
2
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
24
Государственное учереждение «Межрайонное управление финансовой полиции по Жанаозенскому  региону»
2
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
25
Государственное учреждение «Средняя школа № 1 им. Т.Алиева»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
26
Государственное учреждение «Средняя школа № 2
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
27
Государственное учреждение «Средняя школа № 3
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
28
Государственное учреждение «Средняя школа № 4
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
29
Государственное учреждение «Жанаозенская школа-гимназия»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
30
Государственное учреждение «Средняя школа № 6
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
31
Государственное учреждение «Средняя школа № 7
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
32
Государственное учреждение «Средняя школа
№ 8 им. «К.Куржиманулы»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
33
Государственное учреждение «Средняя школа №9
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
34
Государственное учреждение «Средняя школа №10
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
35
Государственное учреждение «Начальная школа № 11»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
36
Государственное учреждение «Начальная школа № 12»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
37
Государственное учреждение «Начальная школа № 13»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
38
Государственное учреждение «Средняя школа №14»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
39
Государственное учреждение «Средняя школа №15»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
40
Государственное учреждение «Начальная школа № 16»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
41
Государственное учреждение «Средняя школа №17»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
42
Государственное учреждение «Средняя школа №18
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
43
Государственное учреждение «Средняя школа №19
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
44
Государственное учреждение «Средняя школа №20
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
45
Государственное учреждение «Жанаозенская школа-лицей»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
46
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад № 6 «Балапан»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
47
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад № 7 «Ертостик»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
48
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад № 8 «Акбобек»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
49
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад № 9 «Салтанат»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
50
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад № 10 «Карлыгаш»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
51
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад № 11 «Балдырган»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
52
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад № 12 «Айголек»
1
25000 (двадцать пять)
До 6-и месяцев
Согласно договору
Из местного бюджета
Барлығы :