Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/252 "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 шілдедегі № 41/300 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 тамызда № 11-2-170 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - 4 Бюджет кодексінің 9 және 75 - баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) тармақшасына және «Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 26 шілдедегі № 35/403 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 5 тамыздағы 2102 - нөмірімен тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы «2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» № 34/252 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 29 желтоқсандағы 11-2-149 - нөмірімен тіркелген, «Жаңаөзен» газетінде 2010 жылғы 29 желтоқсанда 52 - нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 492 757 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 384 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 99 590 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 104 683 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 903 519 мың теңге;
2) шығындар – 14 652 460 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 360 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21 360 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 45 781 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 45 781 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 226 844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 844 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 226 844 мың теңге»
2 - тармақта:
1) тармақшасындағы:

О внесении изменений и дополнения в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/252 "О городском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Жанаозен от 28 июля 2011 года № 41/300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 августа 2011 года № 11-2-170
В соответствии со статьями 9 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 26 июля 2011 года № 35/403 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2102 от 5 августа 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/252 «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-2-149 от 29 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 29 декабря 2010 года за № 52) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2011 - 2013 годы согласно приложению 1, в том числе на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14 492 757 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 384 965 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 99 590 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 104 683 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 903 519 тысяч тенге;
2) затраты – 14 652 460 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 360 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 360 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4. сальдо по операциям с финансовыми активами – 45 781 тысяч тенге, в
том числе:
приобретение финансовых активов – 45 781 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 226 844 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 844 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 226 844 тысяч тенге»
в пункте 2:
в подпункте 1):

497 829
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 062
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 467
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
16 155
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 046 563
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 046 563
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
621 603
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
584 604
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
321 539
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 239
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37 884
006
Тұрғын үй көмегі
49 410
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
111 837
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 171
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
14 807
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 072
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
16 312
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13 333
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 999
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 334
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 366
012
Ақпараттық жүйелер құру
899
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 400
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 459 573
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61 500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

497 829
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 062
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 467
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 155
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 046 563
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 046 563
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
621 603
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
584 604
002
Программа занятости
321 539
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 239
005
Государственная адресная социальная помощь
37 884
006
Жилищная помощь
49 410
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решением местных представительных органов
111 837
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 171
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 807
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 072
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 312
023
Обеспечение деятельности центров занятости
13 333
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 334
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 366
012
Создание информационных систем
899
021
Капитальные расходы государственных органов
1 400
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 459 573
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61 500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда