Депутаттыққа кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайлар белгілеу туралы
Бейнеу ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 32 Қаулысы. Бейнеу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда № 11-3-117 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 14.09.2020 № 254 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 - бабы 4 - тармағына сай аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының № 1 сайлау округі бойынша депутаттығына кандидаттарға (одан әрі - кандидаттар) сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жай болып Бейнеу селосындағы Абыл атындағы мәдениет үйі ғимараты (одан әрі - Ғимарат) белгіленсін.
2. Ғимараттың меншік иесіне сайлау комиссиясының жасаған кездесу кестесіне сай кандидаттар үшін бірдей және тең болатын шарттық негізде үй - жай беруді қамтамасыз ету тапсырылсын.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А.Ұлұкбанов
Қ.Әбілшеев
дайынд.:Ү.Әмірханова
Қ.Бөлтеков
М.Нысанбаев
М.Көбеген
Қ.Жарасбаева

Об определении помещения, предоставляемое кандидатам в депутаты на договорной основе для встреч с избирателями
Постановление акимата Бейнеуского района от 24 февраля 2011 года № 32. Зарегистрировано Управлением юстиции Бейнеуского района 28 февраля 2011 года № 11-3-117. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 сентября 2020 года № 254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14.09.2020 № 254 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить помещением, предоставляемый кандидатам в депутаты Бейнеуского районного маслихата по избирательному округу № 1 (далее - кандидаты) здание дома культуры имени Абыла, расположенное в село Бейнеу (далее - здание).
2. Собственнику здания в соответствии с составленным Бейнеуской районной избирательной комиссией графиком встреч обеспечить предоставление помещения на единых и равных договорных условиях для всех кандидатов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
акима района
А.Улукбанов