Сайлау учаскелерін құру туралы
Бейнеу ауданының әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 мамырда № 11-3-119 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 15.05.2017 № 1 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сай ШЕШЕМІН:
1. Ауданда дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін қоса беріліп отырған 1-қосымшаға сай шекаралары мен орталықтары белгіленген Сайлау учаскелері құрылсын.
2. № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 125, № 126, № 128, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, және № 137 сайлау учаскелерінің шекаралары қоса беріліп отырған 2-қосымшаға сай анықталсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудан әкімінің 19.06.2015 № 2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ).
3. Аудан әкімінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 3 "Сайлау учаскелерінің шекараларын белгілеу туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 11-3-110, "Рауан" газеті, № 3, 2011 жылғы 22 қаңтар) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
атқарушы
Қ. Әбілшеев
дайынд.:
Ү.Әмірханова
Қ.Бөлтеков
Қ.Жарасбаева
Аудан әкімінің 2011 жылғы
26 сәуірдегі № 3 шешіміне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 19.06.2015 № 2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: "Атамекен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Бейімбет Майлин атындағы көшедегі № 81-240 үйлер, Қ.Сәтбаев атындағы көшедегі № 147-240 үйлер, Т.Рысқұлов атындағы көшедегі № 139-240, Рзаевтар атындағы көшедегі № 49-240 үйлер, Сүгір Бегендікұлы атындағы, Аманбай ата атындағы, Ш.Шыңғысов атындағы, А.Өтеуов атындағы, Матай, Қайдақ, Достық, Ынтымақ, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Аспантай, Уәйіс Қайралапов атындағы, Әбдібек Жаманбаев атындағы, Қаржаубай Жылқыбаев атындағы, Тұрыш ата атындағы, Қарақоға, Қарағайлы, Шоғы батыр атындағы, Ақшағыл, Серкебай көшелеріндегі үйлер.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы: "Күйкен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков
Постановление акима Бейнеуского района от 26 апреля 2011 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 мая 2011 года № 11-3-119. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15.05. 2017 № 1(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в районе образовать избирательные участки с установленными по прилагаемому приложению 1 границами и центрами.
2. Определить границ избирательных участков № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 125, № 126, № 128, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136 и № 137 в соответствии с прилагаемому приложению 2.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения акима Бейнеуского района Мангистауской области от 19.06.2015 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу решения Акима района от 2010 года 30 декабря № 3 "Об определений границ избирательных участков" (номер государственной регистрации 11-3-110, газета "Рауан" № 3, 22 января 2011 года).
4. Настоящее решение вводится в действие после истечения десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
К. Абилшеев
Приложение 1
к решению акима района от
2011 года 26 апреля № 3
Сноска. Приложение 1 в редакции решения акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19.06.2015 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 120
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа Атамекен".
Граница: дома № 81-240 на улице имени Бейимбета Майлина, дома № 147-240 на улице имени К.Сатбаева, дома № 139-240 на улице имени Т.Рыскулова, дома №49-240 на улице имени Рзаевых, дома на улицах имени Сугира Бегендикулы, имени Аманбай аты, имени Ш.Шынгысова, имени А.Отеуова, Матай, Кайдак, Достык, Ынтымак, Бирлик, Билеули, Белдеули, Жезди, Аспантай, имени Уайиса Кайралапова, имени Абдибека Жаманбаева, имени Каржаубая Жылкыбаева, имени Турыш аты, Каракога, Карагайлы, имени Шогы батыра, Акшагыл, Серкебай в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 121
Центр: здание государственного учреждения "Күйкен орта мектебі".

Шекарасы: Бейнеу селосындағы Ұлы Жібек жолы көшесіндегі № 56-130 үйлер, Меңдіқұл батыр атындағы көшедегі № 56-130 үйлер, Ахтан Керейұлы атындағы көшедегі № 21-135 үйлер, Ерменбет би атындағы көшедегі № 27-135 үйлер, Тұрманбет батыр атындағы көшедегі № 28-135 үйлер, әнші Әділ атындағы көшедегі № 28-135 үйлер, әнші Тастемір атындағы көшедегі № 30-135 үйлер, әнші Тұрсын атындағы көшедегі № 30-135 үйлер, Шағырлы, Тасастау, Көлтабан, Жиделі, Рақ батыр атындағы, Аманжол шебер атындағы, Бердібай Сарбалаев атындағы, Тоқабай Құрмаш Қосжанұлы атындағы, Сүйінқара батыр атындағы, Шиланды көшелеріндегі үйлер.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: "Боранқұл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл селосының 1 және 4 ауылдарының үйлері.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақжігіт орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт теміржол стансасындағы № 1, № 2 көп қабатты үйлер, Ақжігіт селосындағы № 129-242 үйлер, Ақжігіт селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
Аудан әкімінің 2011 жылғы
26 сәуірдегі № 3 шешіміне
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 19.06.2015 № 2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу гуманитарлық – экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Бейімбет Майлин атындағы көшедегі № 1-80 үйлер, Қ.Сәтбаев атындағы көшедегі № 1-86А үйлер, Жамбыл атындағы көшедегі № 1-40 үйлер, Ж.Аймауытов атындағы, Төлеген Тоқтаров атындағы, Д.Нұрпейісова атындағы, Сәттіғұл атындағы, Айназар ата атындағы, Сырым Датұлы атындағы, Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы көшелердегі үйлер.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жұмағали Қалдығараев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 30-35, № 37, № 62-70, № 71-92 көп қабатты үйлер, Өсербай Құлбатыров атындағы, Еңсеген Бөкетбайұлы атындағы, Жылкелді Байбозұлы атындағы, Ыбырайым ахун Құлбайұлы атындағы, И.Тіленбайұлы атындағы, Қуантқан Ещанов атындағы, А.Жұбанов атындағы, Әлия Молдағұлова атындағы, Құлша Төлеуұлы атындағы, Байқұл қажы Қаныбекұлы атындағы, С.Сейфуллин атындағы, Барақ батыр атындағы көшелердегі үйлер.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: "Үстірт орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Ахтан Керейұлы атындағы көшедегі № 1-20 үйлер, Ерменбет би атындағы көшедегі № 1-26 үйлер, Тұрманбет батыр атындағы көшедегі № 1-27 үйлер, әнші Әділ атындағы көшедегі № 1-27 үйлер, әнші Тастемір атындағы көшедегі № 1-29 үйлер, әнші Тұрсын атындағы көшедегі № 1-29 үйлер, әнші Досат атындағы көшедегі № 101-117 үйлер, Жамбыл атындағы көшедегі № 41-70 үйлер, М.Әуезов атындағы, Атақозы батыр атындағы, Самбай Қилыбайұлы атындағы, Ә.Жанкелдин атындағы, Абай атындағы, Құрманғазы атындағы, Исатай Сүйеубаев атындағы көшелердегі үйлер.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданы Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома № 56-130 на улице Улы Жибек жолы, дома № 56-130 на улице имени Мендикул батыра, дома № 21-135 на улице имени Ахтана Керейулы, дома № 27-135 на улице имени Ерменбет бия, дома №28-135 на улице имени Турманбет батыра, дома №28-135 на улице имени певца Адиля, дома № 30-135 на улице имени певца Тастемира, дома № 30-135 на улице имени певца Турсына, дома на улицах Шагырли, Тасастау, Колтабан, Жидели, имени Рак батыра, имени Аманжол шебера, имени Бердибая Сарбалаева, имени Токабая Курмаша Косжанулы, имени Суйинкара батыра, Шиланды в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 127
Центр: здание государственного учреждения "Боранкулская средняя школа".
Граница: дома аулов 1 и 4 села Боранкул.
Избирательный участок № 129
Центр: здание государственного учреждения "Акжигитская средняя школа".
Граница: многоэтажные дома № 1, № 2 на железнодорожной станций Акжигит, дома № 129-242 в селе Акжигит, крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Акжигитском сельском округе.
Приложение 2
к решению акима района от
2011 года 26 апреля № 3
Сноска. Приложение 2 в редакции решения акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19.06.2015 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 113
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж".
Граница: дома № 1-80 на улице имени Бейимбета Майлина, дома № 1-86А на улице имени К.Сатбаева, дома № 1-40 на улице имени Жамбыла, дома на улицах имени Ж.Аймауытова, имени Толегена Токтарова, имени Д.Нурпейисовой, имени Саттигула, имени Айназар аты, имени Сырыма Датулы, имени Шакарима Кудайбердиулы в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 114
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Жумагали Калдыгараева".
Граница: многоэтажные дома № 30-35, № 37, № 62-70, № 71-92, дома на улицах имени Осербая Кулбатырова, имени Енсегена Бокетбайулы, имени Жылкелди Байбозулы, имени Ыбрайым ахуна Кулбайулы, имени И.Тиленбайулы, имени Куанткана Ещанова, имени А.Жубанова, имени Алии Молдагуловой, имени Кулша Толеуулы, имени Байкул кажи Каныбекулы, имени С.Сейфуллина, имени Барак батыра в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 115
Центр: здание государственного учреждения "Устюртская средняя школа".
Граница: дома № 1-20 на улице имени Ахтана Керейулы, дома № 1-26 на улице имени Ерменбет бия, дома № 1-27 на улице имени Турманбет батыра, дома № 1-27 на улице имени певца Адиля, дома № 1-29 на улице имени певца Тастемира, дома № 1-29 на улице имени певца Турсына, дома № 101-117 на улице имени певца Досата, дома № 41-70 на улице имени Жамбыла, дома на улицах имени М.Ауезова, имени Атакозы батыра, имени Самбая Килыбайулы, имени А.Жанкелдина, имени Абая, имени Курмангази, имени Исатая Суйеубаева в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 116
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Ы.Алтынсарина Бейнеуского района".

Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 38-41 көп қабатты үйлер, Қосай ата атындағы, Т.Айбергенов атындағы, Ер Қонай атындағы, Мәтжан би атындағы, Ер Шабай атындағы, Төлесін Әлиев атындағы, Абыл Тілеуұлы атындағы, Нұрсұлтан Оңғалбаев атындағы, Мәди Бегенов атындағы, Нұрым Шыршығұлұлы атындағы, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қайып Қорабайұлы атындағы, Ер Бегей атындағы, Бауыржан Момышұлы атындағы, Ер Қармыс атындағы, Ахмет Байтұрсынов атындағы, Есір Айшуақұлы атындағы, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Қайшыбай Боқанұлы атындағы, Төремұрат батыр атындағы көшелердегі үйлер.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2087 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 2087 әскери бөлімі.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61 көп қабатты үйлер, С.Ақшабаев атындағы, Ж.Қалдығараев атындағы, Қашаған атындағы көшелердегі үйлер, 1-ауылдағы үйлер, шектері Сұлтан Бейбарыс атындағы, Төремұрат батыр атындағы, Қосай ата атындағы және Т.Айбергенов атындағы көшелермен шартты белгіленген аумақта орналасқан үйлер, № 1 және № 2 разъездің үйлері, Көне Бейнеу жеріндегі үйлер.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: "Манашы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу селосындағы Қ.Сәтбаев атындағы көшедегі № 87-146 үйлер, Т.Рысқұлов атындағы көшедегі № 81-138 үйлер, Рзаевтар атындағы көшедегі № 1-48 үйлер, әнші Досат атындағы көшедегі № 1-100 үйлер, Балуанияз батыр атындағы көшедегі № 118-179 үйлер, Қожакелді Тоқсанбайұлы атындағы көшедегі № 115-179 үйлер, Амантұрлы батыр атындағы көшедегі № 128-179 үйлер, Асау батыр атындағы көшедегі № 128-179 үйлер, Қалнияз ақын атындағы көшедегі № 58-120 үйлер, Самалық батыр атындағы, Есекмерген батыр атындағы, әнші Шолтаман атындағы көшелердегі үйлер.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: "Опорный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл селосының 2, 6 және 7 ауылдарының үйлері.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарақұм орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл селосының 3 және 5 ауылдарының үйлері және Боранқұл селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: "Совет Одағының Батыры Мәди Бегенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт селосындағы № 1-128 үйлер.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Есет селосындағы үйлер және Есет селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеу мектеп – интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сарға селосындағы үйлер және Сарға селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұрыш ауылындағы үйлер және Тұрыш ауылдық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сыңғырлау селосындағы үйлер және Сыңғырлау селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сам мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сам селосындағы үйлер және Сам селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төлеп селосындағы үйлер және Төлеп селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ноғайты мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ноғайты селосындағы үйлер және Ноғайты селолық округінде орналасқан шаруа, фермер қожалықтары.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тәжен мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тәжен ауылындағы үйлер.

Граница: многоэтажные дома № 38-41, дома на улицах имени Косай аты, имени Т.Айбергенова, имени Ер Коная, имени Матжан бия, имени Ер Шабая, имени Толесина Алиева, имени Абыла Тилеуулы, имени Нурсултана Онгалбаева, имени Мадия Бегенова, имени Нурыма Шыршыгулулы, имени Оразмухамед ахуна, имени Кыдырша аты, имени Рсалы батыра, имени Акбобека, имени Кайыпа Корабайулы, имени Ер Бегея, имени Бауржана Момышулы, имени Ер Кармыса, имени Ахмета Байтурсынова, имени Есира Айшуакулы, имени Султана Бейбарыса, имени Кайшыбая Боканулы, имени Торемурат батыра в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 117
Центр: здание государственного учреждения "Воинская часть № 2087".
Граница: воинская часть № 2087 в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 118
Центр: здание государственного учреждения "Средняя школа имени Абая".
Граница: многоэтажные дома № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61, дома на улицах имени С.Акшабаева, имени Ж.Калдыгараева, имени Кашагана, дома в 1-ауле, дома, расположенные на территории, пределы которой условно обозначены улицами имени Султана Бейбарыса, имени Торемурат батыра, имени Косай аты и имени Т.Айбергенова в селе Бейнеу, дома разъезда № 1 и № 2, дома в местности Коне Бейнеу.
Избирательный участок № 119
Центр: здание государственного учреждения "Манашинская средняя школа".
Граница: дома № 87-146 на улице имени К.Сатбаева, дома № 81-138 на улице имени Т.Рыскулова, дома № 1-48 на улице имени Рзаевых, дома № 1-100 на улице имени певца Досата, дома № 118-179 на улице имени Балуанияз батыра, дома № 115-179 на улице имени Кожакелди Токсанбайулы, дома № 128-179 на улице имени Амантурлы батыра, дома № 128-179 на улице имени Асау батыра, дома № 58-120 на улице имени Калнияз акына, дома на улицах имени Самалык батыра, имени Есекмерген батыра, имени певца Шолтамана в селе Бейнеу.
Избирательный участок № 125
Центр: здание государственного учреждения "Опорненская средняя школа".
Граница: дома аулов 2, 6 и 7 села Боранкул.
Избирательный участок № 126
Центр: здание государственного учреждения "Каракумская средняя школа".
Граница: дома аулов 3 и 5 села Боранкул и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Боранкулском сельском округе.
Избирательный участок № 128
Центр: здание государственного учреждения "Совет Одағының Батыры Мәди Бегенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп".
Граница: дома № 1-128 в селе Акжигит.
Избирательный участок № 130
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Есет и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Есетском сельском округе.
Избирательный участок № 131
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу мектеп – интернаты" Бейнеуского районного акимата".
Граница: дома в селе Сарга и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Саргинском сельском округе.
Избирательный участок № 132
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Турыш и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Турышском сельском округе.
Избирательный участок № 133
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Сынгырлау и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Сынгырлауском сельском округе.
Избирательный участок № 134
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сам мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Сам и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Самском сельском округе.
Избирательный участок № 135
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Толеп и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Толепском сельском округе.
Избирательный участок № 136
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ноғайты мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома в селе Ногайты и крестьянские, фермерские хозяйства, расположенные в Ногайтинском сельском округе.
Избирательный участок № 137
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Тәжен мектеп – балабақша кешені" Бейнеуского районного акимата".
Граница: дома в селе Тажен.