Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 09 қыркүйектегі № 111 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 қазанда № 11-3-125 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 17.05.2017 № 94 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес селолар, селолық округтерде Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
2. Селолар, селолық округ әкімдеріне селолар, селолық округтерде Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды қажетті мөлшерде стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ү.Әмірхановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ.Әбілшеев
КЕЛІСІЛДІ:
Бейнеу аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
К.Аймағамбет
09 қыркүйек 2011 жыл
Бейнеу ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 111 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Бейнеу селосы - Гимназия, халықтық банк филиалы, орталық
аудандық аурухана ғимараттарының жанында
Боранқұл селосы - орталық базар, емхана ғимаратының жанында
Есет селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Ақжігіт селосы - селолық округ әкімі аппараты ғимаратының
жанында
Сарға селосы - селолық мәдениет үйінің ғимаратының жанында
Тұрыш селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Сыңғырлау селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Сам селосы - селолық почта бөлімшесінің ғимаратының
жанында
Төлеп селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Ноғайты селосы - селолық медициналық пункт ғимаратының
жанында
Тәжен селосы - селолық медициналық пункт ғимаратының
жанында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 09 сентября 2011 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 октября 2011 года № 11-3-111. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 17 мая 2017 года № 94
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 17.05.2017 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить согласно прилагаемому приложению к настоящему постановлению места для размещения агитационных печатных материалов в селах, сельских округах для всех кандидатов в депутаты мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан.
2. Акимам сел, сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов в селах, сельских округах для всех кандидатов в депутаты мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан стендами, щитами, тумбами в необходимом количестве.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат Акима Бейнеуского района" У.Амирхановой.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Абилшеев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
К.Аймагамбет
09 сентября 2011 год
Приложение
к постановлению
акимата Бейнеуского района
от 9 сентября 2011 года № 111
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахста
Село Бейнеу - возле зданий Гимназии, филиала народного
банка, центральной районной больницы
Село Боранкул - возле центрального рынка, здания
поликлиники
Село Есет - возле здания сельского клуба
Село Акжигит - возле здания аппарата акима сельского
округа
Село Сарга - возле здания сельского дома культуры
Село Турыш - возле здания сельского клуба
Село Сынгырлау - возле здания сельского клуба
Село Сам - возле здания отделения сельской почты
Село Толеп - возле здания сельского клуба
Село Ногайты - возле здания сельского медицинского
пункта
Село Тажен - возле здания сельского медицинского
пункта