2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 41/291 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қаңтарда № 11-4-127 тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 20 желтоқсан 2013 жылғы № 15/148 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 15/148 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 06 желтоқсандағы № 39/448 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 831 519 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 437 426 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 18 951 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 66 877 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 308 265 мың теңге;
2) шығындар – 6 761 783 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 163 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 142 845 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 682 теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 69 905 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 69 905 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 138 332 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 138 332 мың теңге;
қарыздар түсімі – 142 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 682 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 484 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 2/19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.11 № 5/58 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.10 № 6/64 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2012-2014 жылдарға аудандық бюджеттен кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде бекітілсін:
1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы 0,0 пайыз;
2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы 0,0 пайыз;
3) Төлем көзінен ұсталатын, шетел азаматтарының кірістерінен алынатын жеке табыс салығы 0,0 пайыз;
4) Әлеуметтік салық 0,0 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 2/19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.11 № 5/58 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Каракиянского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 41/291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 января 2012 года № 11-4-127. Утратило силу решением маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 20 декабря 2013 года № 15/148
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 20.12.2013 № 15/148.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 06 декабря 2011 года № 39/448 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 6 831 519 тысяч тенге, в том числе по:
Налоговым поступлениям – 4 437 426 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 951 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 66 877 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 308 265 тысяч тенге;
2) затраты – 6 761 783 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 163 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 142 845 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 682 тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 69 905 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 69 905 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – 138 332 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 138 332 тенге;
поступление займов – 142 530 тысяч тенге;
погашение займов – 4 682 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 484 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Каракиянского районного маслихата от 13.04.2012 № 2/19 (вводится в действие с 01.01.2012); от 28.06.2012 № 3/36 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.09.2012 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 № 6/64 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить нормативы отчислений районного бюджета на 2012-2014 годы в следующих объемах:
1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты 0,0 %;
2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты 0,0 %;
3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты 0,0 %;
4) Социальный налог 0,0 %.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Каракиянского районного маслихата от 13.04.2012 № 2/19 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.09.2012 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2012).

3. Аудандық бюджетте 2012 жылға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Мектепке дейінгі ұйымдардың мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру;
Негізгі орта және жалпы білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтау;
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру;
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету;
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында еңбекақыны ішінара субсидиялау;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында субсидия беру;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында жастар тәжірибиесі;
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу;
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру.
4. Аудандық бюджетте 2012 жылға республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Жетібай кентіндегі 624 орындық орта мектептің құрылысы;
Жетібай кентішілік су құбырының құрылысы;
Жетібай кентіне ауылішілік су құбырын тарту құрылысының қосымша жұмыстары;
Мунайшы кентіндегі Жаңақұрылыс-2 шағын ауданына газ құбырын тарту құрылысы;
Бостан селосындағы жаңадан салынған үйлерге тоқ желісін тарту құрылысы;
Мұнайшы кентінде және Жетібай станциясында 1000 м.кб. екі резервуар орнатылатын сорғы станциясының құрылысы;
Жетібай кентіндегі Астана, Аэропорт шағын аудандарына орта және төменгі газ құбырын тарту құрылысы, Жетібай кентіндегі Ауыл-2 шағын ауданына төменгі қысымды газ құбырын тарту құрылысы және үш ГТП (газ таратушы пункт) орнату;
Құланды селосында жаңадан салынған тұрғын үйлерге электр желілерін тарту құрылысы;
Құланды селосында екі пәтерлік екі коммуналдық тұрғын үй құрылысы;
Бостан селосында екі пәтерлік екі коммуналдық тұрғын үй құрылысы;
Сенек селосында екі пәтерлік екі коммуналдық тұрғын үй құрылысы;
Құрық селосында он екі пәтерлік екі қабатты екі коммуналдық тұрғын үй құрылысы;
Мұнайшы кентінде он екі пәтерлік екі қабатты коммуналдық тұрғын үй құрылысы.

3. В районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего образования;
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования;
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы";
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому;
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей;
Частичное субсидирование заработной платы в рамках Программы занятости 2020;
Предоставление субсидий в рамках Программы занятости 2020;
Обеспечение деятельности центров занятости в рамках Программы занятости 2020;
Молодежная практика в рамках Программы занятости 2020;
Проведение противоэпизоотических мероприятий;
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
4. В районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
Строительство средней школы на 624 мест в поселке Жетыбай;
Строительство внутрипоселкового водопровода в поселке Жетыбай;
Дополнительные работы по строительству внутрипоселкового водопровода в поселке Жетыбай;
Строительство газопровода в микрорайоне Жанакурылыс-2 в поселке Мунайшы;
Строительство электроснабжения к новопостроенным жилым домам в селе Бостан;
Строительство насосной станции с установкой двух резервуаров по 1000 м.кб. на станции Жетыбай и в поселке Мунайшы;
Строительство газопроводов среднего и низкого давления в микрорайоне Астана и Аэропорт в поселке Жетыбай, строительство газопровода низкого давления с установкой трех ГРП (газо регулирующих пунктов) в микрорайоне Ауыл-2 в поселке Жетыбай.
Строительство электроснабжения к новопостроенным жилым домам в селе Куланды;
Строительство двухквартирных двух коммунальных жилых домов в селе Куланды;
Строительство двухквартирных двух коммунальных жилых домов в селе Бостан;
Строительство двухквартирных двух коммунальных жилых домов в селе Сенек;
Строительство двенадцатиквартирных двухэтажных двух коммунальных жилых домов в селе Курык;
Строительство двенадцатиквартирного двухэтажного коммунального жилого дома в поселке Мунайшы.

Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 2/19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
5. 2012 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру.
6. 2012 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 1 705 998 мың теңге көлемінде бюджеттік алулар аударылатыны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2012.09.11 № 5/58 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.10 № 6/64 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
7. Құқық берілсін:
Облыс әкімдігі және аудан әкімдігі қаулыларымен бекітілген тәртіптер мен ережелерге сәйкес:
ауылдық (селолық) елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет және спорт ұйымдарының қызметкерлеріне бір жолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отындарды сатып алуға 12100 теңге көлемінде;
ауылдық (селолық) елді мекендерде жұмыс жасайтын мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік ұйымдарының мәдениет және спорт қызметкерлеріне 25 пайыз жоғары жалақы және тарифтік мөлшерлеме белгіленсін.
Бір жолғы материалдық көмек:
Азаматтардың өтініш-арыздары бойынша және аса мұқтаж отбасыларға берілетін бір жолғы материалдық көмек.
Мерекелік даталарда берілетін бір жолғы материалдық көмек:
Жеңіс күніне (9 мамыр)
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 100 мың теңге көлемінде;
Жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға 60 мың теңге мөлшерінде;
Жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға 50 мың теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлеріне 40 мың теңге мөлшерінде;
1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-дегі апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға 20 мың теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін ордендермен және медальдармен марапатталған және 1941 жылдың 22 маусымынан бастап 1945 жылдың 9 мамыр аралығында алты айдан кем емес жұмыс істегендер (қызмет еткендер) және тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін ордендермен және медальдармен марапатталмаған адамдарға 10 мың теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілгендердің басқа да санаттарына (Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлерінен басқа) 10 мың теңге мөлшерінде.
Конституция күніне:
Асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алушыларға 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Облыстық дәрежедегі дербес зейнеткерлерге 36 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Каракиянского районного маслихата от 13.04.2012 № 2/19 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. В районном бюджете на 2012 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
6. В районном бюджете на 2012 год предусмотрены бюджетные изъятия 1 705 998 тысяч тенге для перечисления в областной бюджет.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Каракиянского районного маслихата от 11.09.2012 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 № 6/64 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Предоставить право:
В соответствии с порядками и правилами утвержденными постановлениями областного и районного акимата:
Установить социальную помощь в размере 12100 тенге на единовременное возмещение расходов на коммунальные услуги и приобретение топлива специалистам государственных организаций образования, специалистам государственных организаций здравоохранения медицины и фармацевтики, специалистам культуры и спорта, проживающим и работающим в аульных (сельских) населенных пунктах;
Установить на 25 процентов повышенные оклады и тарифные ставки специалистам государственных организаций образования, здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, работающих в аульных (сельских) населенных пунктах.
Единовременная материальная помощь:
Единовременная материальная помощь по заявлениям граждан и остро нуждающимся семьям.
Единовременная материальная помощь к праздничным датам:
Ко дню победы (9 мая)
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 тысяч тенге;
Лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны 60 тысяч тенге;
Лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны 50 тысяч тенге;
Вдовам участников Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак в размере 40 тысяч тенге;
Участникам ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах 20 тысяч тенге;
Лицам, награжденным орденами и медалями за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны а также лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года в тылу и не награжденные орденами и медалями за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу 10 тысяч тенге;
Иным категориям лиц, приравненным к участникам Великой Отечественной войны (кроме вдовам участников Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак) 10 тысяч тенге;
Ко дню Конституции:
Получателям государственных социальных пособий по утере кормильца в размере 2-х месячного расчетного показателя;
Персональным пенсионерам областного значения в размере 36-ти месячных расчетных показателей;

70-тен асқан жалғызілікті зейнеткерлерге 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Барлық топтағы мүгедектер мен 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
Облыс әкімінің гранты негізінде білім алуға халықтың әлеуметтік тұрғыдан осал топтарына жататын студенттерге – оқу ақысын төлеу және ай сайынғы стипендия.
Ай сайынғы қосымша үстемақы:
Үйден оқып және тәрбиеленетін бала кезден мүгедек балаларға 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Коммуналдық шығын төлемдерінің ақысы жанбасылық табыстан артық отбасыларға – мұқтаждығына қарай.
Тоқсан сайынғы қосымша үстемақы:
Мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға (балаларға) 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2012.09.11 № 5/58 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
8. 4 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2012 жылға арналған даму бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. 5 қосымшаға сәйкес секвестрге жатпайтын 2012-2014 жылдарға арналған бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ.Көшенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А. Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ә.Әбдіхалықова

Одиноким пенсионерам старше 70 лет в размере 2-х месячных расчетных показателей;
Инвалидам всех групп и детям инвалидам до 16 лет в размере 2-х месячных расчетных показателей.
Студентам социально малообеспеченных категорий граждан для получения образования по гранту акима области - оплата обучения и ежемесячная стипендия.
Ежемесячная дополнительная надбавка:
Детям инвалидам с детства, воспитывающимся и обучающимся на дому, в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
Получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1-го месячного расчетного показателя;
Семьям по расходам на коммунальные услуги превышающие душевой доход на семью - по нуждаемости.
Ежеквартальная дополнительная надбавка:
Получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1,5 месячного расчетного показателя;
Получателям государственных социальных пособий по утере кормильца (для детей) в размере 1,5 месячного расчетного показателя.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Каракиянского районного маслихата от 11.09.2012 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Утвердить согласно приложению 4 перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2012 год.
9. Утвердить согласно приложению 5 перечень программ не подлежащих секвестированию на 2012-2014 годы.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
К.Кошенов
Секретарь районного
маслихата
А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Каракиянского районного
отдела экономики и финансов"
А.Абдикаликова

12 желтоқсан 2011 жыл
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
12 желтоқсандағы № 41/291 шешіміне
1 - ҚОСЫМША
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарақия аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 2/19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.11 № 5/58 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.10 № 6/64 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
Сан
Сын
ІшкСын
Атауы
Сомасы, мың тенге
1
2
3
1.КІРІСТЕР

12 декабрь 2011 год
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 41/291
Районный бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Каракиянского районного маслихата от 13.04.2012 № 2/19 (вводится в действие с 01.01.2012); от 28.06.2012 № 3/36 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.09.2012 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 № 6/64 (вводится в действие с 01.01.2012).
Кат
клас
подклас
Наименование
сумма, тысяч тенге
1
2
3
1.ДОХОДЫ

015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 141
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 800
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17 450
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
40
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп интернаттардың
16 767
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 985
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
326 839
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
326 839
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
216 526
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216 526
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 439
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
63 774
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 880
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 306
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
15 548
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64 173
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 015
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
567
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 878
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 128
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 141
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 800
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17 450
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
40
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16 767
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 985
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
326 839
037
Строительство и реконструкция объектов образования
326 839
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
216 526
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216 526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 439
002
Программа занятости
63 774
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 880
005
Государственная адресная социальная помощь
10 306
006
Оказание жилищной помощи
15 548
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64 173
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 015
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
567
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 878
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 128
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

24 233
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 409
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 215
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2 074
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 535
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52 002
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 939
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
11 939
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
10 490
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 490
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеренария бөлімі
29 573
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеренария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 688
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
280
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
21 605
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 847
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 847
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндег
16 847
12
Көлік және коммуникация
14 394
458
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 394
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
7 998
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 396
13
Өзгелер
26 731
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 341
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
2 341
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 765
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 765
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

24 233
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 409
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 215
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2 074
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 535
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52 002
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 939
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11 939
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 490
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 490
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
29 573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
7 688
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
280
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
21 605
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 847
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 847
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 847
12
Транспорт и коммуникации
14 394
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 394
022
Развитие транспортной инфраструктуры
7 998
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6 396
13
Прочие
26 731
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 341
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 341
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 765
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8 765
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

58 668
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 844
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту,мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық манызы бар қаланының) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 844
04
Білім беру
1 745 308
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
213 541
004
Мектепке дейін тәрбие ұйымдарын қолдау
213 541
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 531 767
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 284
003
Жалпы білім беру
1 423 945
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 946
006
Балаларға қосымша білім беру
70 414
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3 178
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
191 896
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191 896
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 990
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
54 360
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 141
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13 533
006
Тұрғын үй көмегі
15 374
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 030
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 389
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
714
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 907
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 286
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2 172
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
533 922
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

58 668
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 844
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 844
04
Образование
1 745 308
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
213 541
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
213 541
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 531 767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 284
003
Общеобразовательное обучение
1 423 945
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 946
006
Дополнительное образование для детей
70 414
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 178
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
191 896
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191 896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 990
002
Программа занятости
54 360
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 141
005
Государственная адресная социальная помощь
13 533
006
Жилищная помощь
15 374
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 030
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 389
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
714
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 907
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 286
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 172
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
533 922
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения

19 607
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
15 393
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
4 214
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
514 315
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
514 315
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
122 550
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
65 980
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
65 980
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
38 958
001
Жергілекті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 528
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
20 185
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4 389
010
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 856
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 612
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 312
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 300
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 705
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
8 400
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 400
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеренария бөлімі
7 305
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеренария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 305
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 296
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 296
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрлыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 296
12
Көлік және коммуникация
6 844
458
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

19 607
015
Освещение улиц в населенных пунктах
15 393
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 214
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
514 315
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
514 315
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
122 550
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
65 980
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
65 980
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
38 958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9 528
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20 185
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 389
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 856
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 612
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 312
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7 300
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 705
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 400
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 400
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
7 305
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
7 305
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 296
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 296
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города области)
16 296
12
Транспорт и коммуникации
6 844
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)