Маңғыстау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/263 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 ақпандағы № 30/285 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 ақпанда № 11-5-110 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 30/367 «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылы 3 ақпандағы № 2096 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/263 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 11-5-107 болып тіркелген, аудандық «Жаңа өмір» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 3 - 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет шешімінің № 1 қосымшасына сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 093 126 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 405 903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10 227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер бойынша - 5 144 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 1 671 852 мың теңге;
2) шығындар - 5 213 770 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 96 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 96 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 81 585 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 81 585 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 81 585 мың теңге.
2 тармақта:
5) тармақшадағы:
«100» саны «61» санымен ауыстырылсын.
Мынандай мазмұндағы 7 - 1, 7 - 2, 7 - 3 тармақтармен толықтырылсын:
«7 - 1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемде республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферт қарастырылғаны ескерілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 28/263 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата от 11 февраля 2011 года № 30/285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 февраля 2011 года № 11-5-110
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением областного маслихата от 28 января 2011 года № 30/367 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2096 от 3 февраля 2011 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 28/263 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-5-107 от 31 декабря 2011 года, опубликовано в районном газете «Жаңа өмір» от 19 января 2011 года № 3 - 4) следующие изменения и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению № 1 решения в следующих объемах:
1) доходы – 5 093 126 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -3 405 903 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10 227 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5 144 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 671 852 тысячи тенге;
2) затраты – 5 213 770 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 96 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 81 585 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -81 585 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 81 585 тысячи тенге.
В пункте 2:
в подпункте 5):
цифру «100» заменить цифрой «61».
Дополнить пунктами 7 - 1, 7 - 2, 7 - 3 следующего содержания:
«7 - 1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены в следующем объеме целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:

29 252 мың теңге - мемлекеттік білім беру тапсырысын мектепке дейінгі бiлiм беру мекемелерінде іске асыруға;
24 582 мың теңге - мемлекеттік негізгі орта және жалпы орта білім беретін мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
33 246 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретін мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
5 467 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге;
3 327 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
37 083 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
7 397 мың теңге - ауылдық жерлердегі әлеуметтік саланың мамандарына әлеуметтік қолдауды іске асыруға».
"7 - 2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемде дамуға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферт қарастырылғаны ескерілсін:
1 324 998 мың теңге - сумен жабдықтауды дамытуға;
110 000 мың теңге - 2008 - 2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес инженерлік - коммуникациялық инфра - құрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
96 500 мың теңге - мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысын салуға және (немесе) сатып алуға.
"7 - 3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемде республикалық бюджеттен бюджеттік кредит қаржысы қарастырылғаны ескерілсін:
39 059 мың теңге – ауылдық жерлердегі әлеуметтік саланың мамандарын әлеуметтік қолдауды іске асыруға».
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Қ.Шалабаев
Аудандық Мәслихат хатшысы               Ж.Жапақов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Шабикова Рима Нерражимқызы
11 ақпан 2011 ж.
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 11 ақпандағы
№ 30/285 шешіміне
1 - қосымша
2011 жылға арналған бюджет
Сан
Сын
Ішкі
сын
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
I.Кірістер

29 252 тысячи тенге - на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;
24 582 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
33 246 тысяч тенге - на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
5 467 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обущающихся на дому;
3 327 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшего без попечения родителей;
37 083 тысячи тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7 397 тысяч тенге - на реализации мер социальной поддержки специа-листов социальной сферы сельских населенных пунктов.
«7 - 2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены в следующем объеме целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1 324 998 тысяч тенге - на развитие водоснабжения;
110 000 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства на 2008 - 2010 годы;
96 500 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.
«7 - 3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены в следующем объеме бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
39 059 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     К.Шалабаев
Секретарь районного
маслихата                               Ж.Жапаков
СОГЛАСОВАНО:
Шабикова Рима Нерражимовна
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
экономики и финансов»
11 февраля 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 11 февраля 2011 года № 30/285
Районный бюджет на 2011 год
Кат.
Кл.
Пдк.
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I.Доходы