2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтары үшін кәсіпорын, мекемелер және ұйымдарда жұмыс орындарын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 маусымдағы № 141 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 шілдеде № 11-5-119 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтары үшін кәсіпорын, мекемелер және ұйымдарда жұмыс орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Қылаңовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Қ.Боқанов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қаимова Сәнімгүл Нақыпқызы
15 маусым 2011 жыл
«Маңғыстау аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Шабикова Рима Нерражимқызы
15 маусым 2011 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 141 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтары үшін кәсіпорын, мекемелер мен ұйымдарда белгіленген жұмыс орны
қ/с
Жұмыс беруші-лер
Жұ-
мыс-кер-лер-дің ті-
зім-дік орта саны
Бел-гі-
лен-ген жұ-
мыс орны
Та-
бысы аз адамдар
21 жас-қа дей-інгі жас-тар
Ба-
ла-
лар үй-
ле-
рі-
нің тәр-бие-ленуші-
лері, же-
тім ба-
ла-
лар мен ата-ана-ның қам-қор-лы-
ғын-сыз қал-ған 23 жас-қа дей-інгі ба-
ла-
лар
Кә-
ме-
лет-
ке тол-
ма-
ған ба-
ла-
лар-
ды тәр-
бие-
леп отыр-ған жал-
ғыз-
ілік-ті, көп бала-лы ата-
ана-
лар
Қа-
зақ-стан Рес-пуб-ли-
ка-
сы-
ның заң-да-
рын-да бел-гі-
лен-ген тәр-тіп-пен асы-рау-ында тұ-
рақ-ты кү-
тім-ді, кө-
мек-ті не-
месе қа-
да-
ға-
лау-ды қа-
жет ете-ді деп та-
ныл-ған адамдар бар аза-мат-тар
Зей-нет-кер-лер жас ал-
дын-дағы адамдар (жа-сына бай-ла-
ныс-ты зей-нет-кер-лік-ке шы-
ғуға 2 жыл қал-ған)
Мү-ге-дектер
Қа-
зақ-стан Рес-пуб-ли-
ка-
сы-
ның Қа-
рулы күш-тері қа-
та-
ры-
нан бо-
са-
ған адамдар
Бас бос-
тан-
ды-
ғы-
нан айы-
ру және /не-
месе/ мәж-
бүр-
леп ем-
деу орын-дары-нан боса-тыл-
ған-
дар
Оралман-дар
Жо-
ға-
ры және жо-
ға-
ры оқу ор-
ны-
нан кей-ін-
гі бі-
лім бе-
ру ұй-
ым-
да-
рын бі-
ті-
ру-
ші-
лер
Жұмыс беру-
ші заңды тұлға-ның жойы-
луына неме-
се жұмыс беру-
ші жеке тұлға-ның жұмы-
сы тоқ-
тауына, штат-
тың қысқа-руына байла-нысты жұмыс-тан боса-
ған-
дар
1
«Өрлеу» мемле-
кеттік қазына-лық
кәсіп-
орны
112 3 2
1
2
«Маң-
ғыстау аудан-
дық білім бөлімі»
мемле-
кеттік мекеме-сі
10 6 1
1
1 3
3
«Маң-
ғыстау аудан-
дық орталық ауруха-насы»
мемле-
кеттік мекеме-сі
491 7 1
1 1 1
3
4
«Маң-
ғыстау
газ» мемле-
кеттік комму-
налдық қазына-лық
кәсіп-
орны
51 3 1
1
1
5
«Маң-
ғыстау аудан-
дық спорт мектебі»
мемлекеттік мекемесі
52 13 9
1
2 1
6
«Жасыл әлем» мемле-
кеттік комму-
налдық кәсіп-
орны
9 2 2
7
«Қазақ-автожо-лы» Респуб-лика-
лық мемле-
кеттік кәсіп-
орын-
ның Маңғыс-тау облыс-
тық филиалы
23 5 1 2 1
1
8
«Маң-
ғыстау аудан-
дық орталық кітап-
хана»
мемле-
кеттік мекеме-сі
45 2 1
1
9
«Маң-
ғыстау облысы-ның халыққа қызмет көрсету орталы-ғы» респуб-ликалық мемле-
кеттік мекеме-сінің Маңғыс-тау аудан-
дық филиалы
20 3 1
1 1
10
«Маң-
ғыстау техни-
калық коллед-жі»
мемле-
кеттік мекеме-сі
73 2 1
1
11
«Тарихи-
өлкета-ну мұра-
жайының Маңғыс-тау аудан-
дық филиалы» мемле-
кеттік мекеме-сі
5 1
1
12
«Маң-
ғыстау аудан-
дық тубер-
кулез ауруха-насы»
мемле-
кеттік мекеме-сі
39 3 1
1
1
Барлы-ғы: 930 50
21
3 4 6 1 2 2 1 2 1 6 1

Об установлении рабочих мест в предприятиях, учреждениях и организациях для целевых групп населения на 2011 год
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 15 июня 2011 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 июля 2011 года № 11-5-119
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года № 149  «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить рабочие места на предприятиях, в учреждениях и организациях для целевых групп населения на 2011 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Кыланову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района                             К.Боканов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
занятости и социальных программ»
Каимова Санимгул Накиповна
15 июня 2011 года
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный
отдел экономики и финансов»
Шабикова Рима Нерражимовна
15 июня 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауского района
от 15 июня 2011 года № 141
Установленные рабочие места на 2011 год в предприятиях, учреждениях и организациях для целевых групп населения
Работодатели
Средне-списоч-ный состав работ-
ников
Ус-
та-
нов-лен-ные ра-
бо-
чие мес-та
Мало-обес-пе-
чен-
ные лица
Мо-
ло-
дежи в воз-рас-те до 21 года
Вос-пи-
тан-ники детских до-
мов, дети-си-роты и дети, ос-
тав-шие-ся без по-
пе-
че-
ния ро-
ди-
те-
лей, в воз-рас-те до 23 лет.
Оди-
нокие, мно-
го-
дет-
ные роди-тели, вос-
питы-ваю-
щие несо-вер-
шен-
но-
лет-
них детей
Граж-дане, имею-
щие на со-
дер-
жании лиц, кото-рые в по-
рядке, уста-нов-
лен-
ном зако-нода-тель-ством РК, приз-наны нуж-
даю-
щимся в пос-
тоян-ном уходе, помощи или над-
зоре
Лица пред-
пен-
сион-
ного воз-
раста (за два года до выхода на пенсию по воз-
расту)
Ин-
ва-
лиды
Лица, уво-
лен-
ные из рядов Во-
ору-
жен-
ных сил РК
Лица, ос-
во-
бож-ден-ные из мест ли-
ше-
ния сво-боды и или при-ну-
ди-
тельного ле-
че-
ния
Ре-
пат-
риан-
ты (Оралманы)
Вы-
пус-ники ас-
пи-
ран-тур, а так-же выс-ших учебных за-
ве-
де-
ний
Ос-
тав-
шиеся без рабо-ты по сок-
раще-нию штата, при лик-
вида-ции част-ного рабо-тода-теля и при лик-
вида-ции рабо-тода-теля юри-
ди-
чес-
кого лица.
1
Государ-
ственное казенное предприятие «Орлеу»
112
3
2
1
2
Государ-
ственное учреждение
«Мангистау-
ский районный отдел образования»
10
6
1
1
1
3
3
«Мангистау-
ская центральная районная больница»
491
7
1
1
1
1
3
4
Государ-
ственное коммунальное казенное предприятие «Мангистау-
газ»
51
3
1
1
1
5
Государ-
ственное учреждение
«Мангистау-
ская районная спортивная школа»
52
13
9
1
2
1
6
Государ-
ственное коммунальное предприятие
«Жасыл әлем»
9
2
2
7
Мангистау-
ский областной филиал республи-
канского государ-
ственного предприятия «Казавтожол»
23
5
1
2
1
1
8
Государ-
ственное учреждение
«Мангистау-
ская районная центральная библиотека»
45
2
1
1
9
Мангистау-
ский районный филиал республи-
канского государ-
ственного учреждения
«Центр обслуживания населения Мангистау-
ское области»
20
3
1
1
1
10
Государ-
ственное учреждение
«Мангистау-
ский технический колледж»
73
2
1
1
11
Государ-
ственное учреждение
«Мангистау-
ский районный филиал историко-
краеведчес-
кий музея»
5
1
1
12
Государ-
ственное учреждение
«Мангистау-
ская районная туберкулез-
ная больница»
39
3
1
1
1
Всего:
930
50
21
3
4
6
1
2
2
1
2
1
6
1