Маңғыстау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/263 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 02 тамыздағы № 35/315 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 тамызда № 11-5-123 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 26 шілдедегі № 35/403 «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылы 5 тамыздағы № 2102 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/263 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 11-5-107 болып тіркелген, аудандық «Жаңа өмір» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 3 - 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет шешімінің № 1 қосымшасына сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 295 604 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 540 903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10 227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер бойынша - 41 513 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 702 961 мың теңге;
2) шығындар - 5 278 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 96 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 96 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 000 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 000 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 84 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 84 274 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 39 059 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 36 370 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 81 585 мың теңге.
2 тармақта:
1) тармақшадағы:
«100» саны «83,2» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
«88,2» саны «83,4» санымен ауыстырылсын.
7 - 1 тармақта:
төртінші абзацтағы «5 467» саны «3 170» санымен ауыстырылсын.
Мынандай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 28/263 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Мангистауского района Мангистауской области от 02 августа 2011 года № 35/315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 августа 2011 года № 11-5-123
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением областного маслихата от 26 июля 2011 года № 35/403 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2102 от 5 августа 2011 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 28/263 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-5-107 от 31 декабря 2011 года, опубликовано в районном газете «Жаңа өмір» от 19 января 2011 года № 3 - 4) следующие изменение и дополнение:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложении №1 решения в следующих объемах:
1) доходы – 5 295 604 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -3 540 903 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10 227 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 41 513 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 702 961 тысяч тенге;
2) затраты – 5 278 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 96 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 4 000 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 000 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 84 274 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -84 274 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 39 059 тысяч тенге;
погашение займов - 36 370 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 81 585 тысяч тенге.
В пункте 2:
в подпункте 1):
цифру «100» заменить цифрой «83,2»;
в подпункте 5):
цифру «88,2» заменить цифрой «83,4»
В пункте 7-1:
в четвертом абзаце цифру «5 467» заменить цифрой «3 170».
Дополнить абзацем следующего содержания:

«300 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына».
6 тармақта:
«10 000» саны «5 245» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б.Есенгелдиев
Аудандық
Мәслихат хатшысы                        Ж.Жапақов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Шабикова Рима Нерражимқызы

«300 тысяч тенге - на развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020».
В пункте 6:
цифру «10 000» заменить цифрой «5 245».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Б.Есенгелдиев
Секретарь
районного маслихата                     Ж.Жапаков
СОГЛАСОВАНО:
Шабикова Рима Нерражимовна
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
экономики и финансов»

129 951
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3170
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3327
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
12345
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
261 521
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
261 521
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
203 628
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 111
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6 111
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
197 517
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
43 592
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 913
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 217
006
Тұрғын үй көмегі
22 912
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 103
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 644
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 225
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3 000
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыс-пен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 591
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 303
012
Ақпараттық жүйелер құру
899
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5 848
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 209 279
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 126 015
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
180 358
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
1 723 482
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
300
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту

129 951
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 170
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 327
021
Увеличения размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 345
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
261 521
037
Строительство и реконструкция объектов образования
261 521
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
203 628
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6 111
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 111
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
197 517
002
Программа занятости
43 592
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 913
005
Государственная адресная социальная помощь
8 217
006
Жилищная помощь
22 912
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решением местных представительных органов
66 103
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 644
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 225
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 591
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 303
012
Создание информационных систем
899
023
Обеспечение деятельности центров занятости
5 848
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 209 279
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 126 015
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
180 358
006
Развитие системы водоснабжения
1 723 482
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
300
014
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров