Маңғыстау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/263 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 қыркүйектегі № 36/322 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 қыркүйекте № 11-5-125 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 31 тамыздағы № 36/410 «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылы 15 қыркүйекте № 2107 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/263 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 11-5-107 болып тіркелген, аудандық «Жаңа өмір» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 3 - 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет шешімінің № 1 қосымшасына сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 318 524 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 540 903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 41 513 мың теңге;/
трансферттер түсімі – 1 725 881 мың теңге;
2) шығындар - 5 301 900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 96 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 96 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 000 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 000 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 84 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 84 274 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 39 059 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 36 370 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 81 585 мың теңге.
7 - 1 тармақта:
Мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«22 920 мың теңге - Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарында оқитындарға әлеуметтік көмек төлеуге».
6 тармақта:
«5 245» саны «9 245» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                         Қ.Бөбетай
Аудандық Мәслихат хатшысы               Ж.Жапақов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Шабикова Рима Нерражимқызы
07 сентября 2011 ж.
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 07 қыркүйектегі
№ 36/322 шешіміне
Қосымша № 1
2011 жылға арналған бюджет
Сан
Сын
Ішкі сын
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
I.Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 28/263 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 07 сентября 2011 года № 36/322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 сентября 2011 года № 11-5-125
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением областного маслихата от 31 августа 2011 года № 36/410 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2107 от 15 сентября 2011 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 28/263 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-5-107 от 31 декабря 2011 года, опубликовано в районном газете «Жаңа өмір» от 19 января 2011 года № 3 - 4) следующие изменений и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложении № 1 решения в следующих объемах:
1) доходы – 5 318 524 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -3 540 903 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10 227 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 41 513 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 725 881 тысяча тенге;
2) затраты – 5 301 900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 96 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 4 000 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 000 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 84 274 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -84 274 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов - 39 059 тысяч тенге;
погашение займов - 36 370 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 81 585 тысяч тенге.
В пункте 7-1:
Дополнить абзацем следующего содержания:
«22 920 тысяч тенге - на выплату социальной помощи обучающимся в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан».
В пункте 6:
цифру «5 245» заменить цифрой «9 245».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     К.Бобетай
Секретарь районного маслихата           Ж.Жапаков
СОГЛАСОВАНО:
Шабикова Рима Нерражимовна
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
экономики и финансов»
07 сентября 2011 года
Приложение № 1
к решению Мангистауского районного маслихата
от 07 сентября 2011 года № 36/322
Районный бюджет на 2011 год
Кат
Кл.
Пдк
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
I.Доходы