Сайын Шапағатов ауылдық округі бойынша көшеге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігі Сайын Шапағатов село әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 43 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің Түпқараған аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 шілдеде № 11-6-136 тіркелді.
Ескерту. орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің 10.11.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік -аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 2573/XІІ Заңының 14 тармағы, 4) тармақшасына және халық пікіріне сәйкес, Сайын Шапағатов селосы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сайын Шапағатов ауылдық округінің көшесіне Қарайшықов Бердіхан – (Сайын Шапағатов ауылдық округінің 1 - 2, 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 9 - 10, 11 - 12, 13 - 14, 15 - 16, 17 - 18, 19 - 20, 21 - 22, 23 - 24, 25 - 26, 27 - 28, 29 - 30, 31 - 32, 33 - 34, 35 - 36, 37 - 38, 39 - 40, 41 - 42, 43 - 44, 45 - 46, 47 - 48 жер телімдері) атауы берілсін.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің 17.04.2018 № 117 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Шешімнің орындалуын қамтамасыз ету бас маман А.Утебалиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Село әкімі
Қ.Дүйшов

О присвоении наименования улице по сельскому округу Сайын Шапагатов
Решение акима села Сайын Шапагатов Мангистауской области Тупкараганского района от 30 июня 2011 года № 43. Зарегистрировано Управлением юстиции Тупкараганского района Департамента юстиции Мангистауской области 18 июля 2011 года № 11-6-136.
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения акима сельского округа Сайын Шапагатов Тупкараганского района Мангистауской области от 10.11.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)..
В соответствии с подпунктом 4) статии 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 2573/XІІ "Об административно - территориальном устройстве" с учетом мнения населения соответствующей территории аким села Сайын Шапагатова РЕШИЛ:
1. Улице сельского округа Сайын Шапагатов присвоить имя Карайшыкова Бердихана – (1 - 2, 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 9 - 10, 11 - 12, 13 - 14, 15 - 16, 17 - 18, 19 - 20, 21 - 22, 23 - 24, 25 - 26, 27 - 28, 29 - 30, 31 - 32, 33 - 34, 35 - 36, 37 - 38, 39 - 40, 41 - 42, 43 - 44, 45 - 46, 47 - 48 земельные участки сельского округа Сайын Шапагатов).
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима сельского округа Сайын Шапагатов Тупкараганского района Мангистауской области от 17 04 2018 № 117(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Обеспечить исполнения решении поручить главному специалисту А.Утебалиеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села К. Дуйшов