"2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 33/198 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 40/237 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 қыркүйекте № 11-6-139 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 31 тамыздағы № 36/410 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 15 қыркүйекте № 2107 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 33/198 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-6-128 болып тіркелген, «Ақкетік арайы» газетінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 05 - 06 (433 - 434) санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 4 762 160 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 336 842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 877 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 109 752 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 301 689 мың теңге;
2 ) шығындар – 5 372 092 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 81 139 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 81 139 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0 теңге;
4) қаржы активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 691 071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 691 071 мың теңге.
мынадай мазмұндағы 3 - 4 тармақпен толықтырылсын:
3-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте аудан әкімінің қаулысы негізінде айқындалатын облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
«жалпы білім беретін мектеп түлектерінің Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарындағы оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек төлеуге».

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года № 33/198 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 12 сентября 2011 года № 40/237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 сентября 2011 года № 11-6-139
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» и решением Мангистауского областного маслихата от 31 августа 2011 года № 36/410 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2107 от 15 сентября 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года № 33/198 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-128 от 13 января 2011 года, опубликовано в газете «Аккетик арайы» от 21 января 2011 года № 05 - 06 (433 - 434) ) следующие изменений и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах, в том числе:
1) доходы – 4 762 160 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 336 842 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 13 877 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 109 752 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 1 301 689 тысяч тенге;
2) затраты – 5 372 092 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 81 139 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 81 139 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 691 071 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 691 071 тысяч тенге.
дополнить пунктом 3 - 4 следующего содержания:
3 - 4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета распределение и (или) порядок которых определяются на основании постановления акимата района:
«для выплаты социальной помощи обучающимся в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан»