Мұнайлы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы
Мұнайлы ауданының әкімінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № 19-Ш шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 09 наурызда № 11-7-90 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. «Мұнайлы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі, 2011 жылғы ақпан - наурызда, 1994 жылы туған, тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын және бұрын тіркеуден өтпеген, Мұнайлы ауданының аумағында тұрып жатқан ересек жастағы еркек жынысты азаматтардың әскерге шақыру учаскесіне тіркелуін қамтамасыз етсін.
2. Меншік нысандарына қарамастан кәсіпорын, мекеме, ұйым және оқу орындары басшыларына ұсынылсын:
1) тіркелуге жататын азаматтарды ауданының шақыру учаскесіне шақыру жөнінде құлақтандыруын және шақыру бойынша уақытында келуін қамтамасыз ету;
2) тіркелуге дейінгілерді әскери есепке қою үшін қажетті уақытқа, жасөспірімдерді жұмыс (оқу) орындарындағы жалақыларын (стипендияларын) сақтай отырып, жұмыстан (оқудан) босату.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Ондабаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Е.Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
Мұнайлы ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлім бастығы
Г.Мендбаев
22 ақпан 2011ж.

О мерах по организации приписки граждан к призывному участку отдела по делам обороны Мунайлинского района
Решение акима Мунайлинского района от 22 февраля 2011 года № 19-Ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 марта 2011 года № 11-7-90
В соответсвии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе» РЕШИЛ:
1. Государственному учреждению «Отдела по делам обороны Мунайлинского района», в феврале-марте 2011 года, обеспечить припиской к призывному участку граждан мужского пола, 1994 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет и старших возрастов, не прошедших ранее приписку, проживающих на территории Мунайлинского района.
2. Рекомендовать руководителям предприятий, учреждений, организаций и учебных заведений независимо от форм собственности:
1) оповещать граждан, подлежащих приписке, о вызове их районной призывной участок и обеспечивать своевременное прибытие их по этому вызову;
2) освободить юношей от работы (учебы) на время необходимое для постановки допризывников на воинский учет, с сохранением за ними заработка (стипендии) по месту работы (учебы).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ондабаева К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким                                    Е.Абилов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Мунайлинского района»
Мендбаев.Г
22 февраля 2011 г