Мұнайлы ауданының аумағында сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Мүнайлы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 05 тамыздағы № 106-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2011 жылғы 26 тамызда № 11-7-97 тіркелді. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 02 шілдедегі № 144-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 02 шілдедегі № 144-қ қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 46 тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың Мұнайлы ауданы бойынша сайлаушылармен кездесу өткізу үшін келісім шарт негізінде үй-жайлар № 1 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың Мұнайлы ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар № 2 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б. Біләловке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Е. Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
Мұнайлы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е.Овезов
04 тамыз 2011 жыл
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 05 тамыздағы
№ 106 - қ қаулысына
№ 1 - қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың Мұнайлы ауданы бойынша сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй - жайлардың тізбесі
Елді-мекеннің атауы
Кездесулер өткізілетін орындар
Маңғыстау селосы
№ 1 орта мектептің акт залы
Қызылтөбе селолық округі
«Маңғыстау» мәдениет үйінің концерт залы
Баянды селосы
Баянды ауыл клубының концерт залы
Басқұдық селолық округі
Маңғыстау кәсіптік академиясының ғимараты
Атамекен селолық округі
«Каспий» өндірістік базасының ғимараты
Дәулет селолық округі
№ 4 орта мектептің акт залы
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 05 тамыздағы
№ 106 - қ қаулысына
№ 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың Мұнайлы ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың тізбесі
Елді-мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Маңғыстау селосы

Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 05 августа 2011 года № 106-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 августа 2011 года № 11-7-97. Утратило силу постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 02 июля 2013 года № 144-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 02 июля 2013 года № 144-қ
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению № 1 на договорной основе определить помещения для встреч кандидатов в депутаты мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями по Мунайлинскому району.
2. Согласно приложению № 2 определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Мунайлинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Билялова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким                                    Абилов Е.
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель районной
избирательной комиссии
Е. Овезов
4 август 2011 год
Приложение № 1
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от 05 августа 2011 г. № 106 - қ
Список помещений для проведения встреч кандидатов в депутаты
мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и
районного маслихатов с избирателями по Мунайлинскому району
Наименование населенного пункта Место проведения встреч
Село Мангистау
Актовый зал средней школы № 1
Сельский округ
Кызылтобе
Концертный зал дома культуры «Мангистау»
Село Баянды
Концертный зал сельского клуба Баянды
Сельский округ
Баскудык
Здание Мангистауской профессиональной
академии
Сельский округ
Атамекен
Здание производственной базы «Каспий»
Сельский округ Даулет
Актовый зал средней школы № 4
Приложение № 2
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от 05 августа 2011 г. № 106 - қ
Список мест для размещения агитационных печатных материалов
кандидатов в депутаты мажилиса Парламента Республики Казахстан,
областного и районного маслихатов с избирателями
по Мунайлинскому району
Наименование
населенного пункта
Место для размещения
агитационных печатных
материалов
Село Мангистау

1) «Маңғыстау» темір жол вокзалы аумағындағы ақпараттық стенд
2) Қоғамдық ұйымдар ғимараты аумағындағы ақпараттық стенд
Қызылтөбе селолық округі
«Қазпошта» АҚ-ы Маңғыстау облыстық филиалы Қызылтөбе селолық округіндегі бөлімшесінің аумағындағы ақпараттық стенд
Баянды селосы
№ 3 орта мектептің аумағындағы ақпараттық стенд
Басқұдық селолық округі
Басқұдық селолық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд
Атамекен селолық округі
Атамекен селолық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд
Дәулет селолық округі
Дәулет селолық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд

1) Информационный стенд на территории
железнодорожного вокзала «Мангистау»
2) Информационный стенд на территории
здания общественных организации
Сельский округ
Кызылтобе
Информационный стенд на территории
отделения сельского округа Кызылтобе
Мангистаукого областного филиала АО
«Казпочта»
Село Баянды
Информационный стенд на территории средней
школы № 3
Сельский округ
Баскудык
Информационный стенд на территории центра
первичной медико-санитарной помощи в
сельском округе Баскудык
Сельский округ
Атамекен
Информационный стенд на территории центра
первичной медико-санитарной помощи в
сельском округе Атамекен
Сельский округ Даулет
Информационный стенд на территории центра
первичной медико-санитарной помощи в
сельском округе Даулет