Нанға және тамақтың негізгі өнімдеріне бағаның көтерілуіне байланысты азаматтардың әлеуметтік қорғалатын санаттарына әлеуметтік көмек төлеу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі № 37/362 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 31 тамызда № 11-7-99 тіркелді. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/201 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық мәслихатының 12.12.2013 № 17/201 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Азаматтардың әлеуметтік қорғалатын санаттарына:
Мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылуы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға әлеуметтік көмек белгіленсін және төленсін.
2. Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік мекемесі әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті орган (бұдан әрі-Уәкілетті орган) болып табылады.
3. Уәкілетті орган Мұнайлы аудандық зейнетақы төлеу жөніндегі орталығының ұсынған тізімдері негізінде әлеуметтік көмектің төленуін қамтамасыз етсін.
4. Әлеуметтік көмек аудандық бюджет қаражаты есебінен 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тоқсан сайын төленеді.
5. Азаматтарға әлеуметтік көмек төлеу Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік мекемесінің табыстаған тізімінің негізінде екінші деңгейдегі банктер және Агенттік келісімі бойыншы комиссиондық сыйақы төленуімен «Қазпочта» (Бұдан әрі - Қазпочта) Акционерлік қоғамының филиалдарының желілері арқылы үш айға бір төлеммен жүзеге асырылады.
6. Әлеуметтік көмектің дұрыс тағайындалып және төленуіне жауапкершілік Уәкілетті органға жүктеледі.
7. Алушылар тізімдерінің дұрыс және мезгілінде жасақталуы Мұнайлы аудандық зейнетақы төлеу жөніндегі орталығына жүктеледі.
8. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Н. Кенджикараев
Аудандық мәслихат
хатшысының өкілеттілігін
уақытша жүзеге асырушы                  Қ. Ильясов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы Ж. Тұманбаева
29 шілде 2011 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің
бастығы А. Толыбаева
29 шілде 2011 жыл.
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық зейнетақы төлеу
жөніндегі орталығы» мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорынының
бастығы Ұ. Төлегенова
29 шілде 2011 жыл.

О выплате социально-защищаемым категориям граждан социальной помощи в связи с повышением цен на хлеб и основные продукты питания
Решение маслихата Мунайлинского района Мангистауской области от 29 июля 2011 года № 37/362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 августа 2011 года № 11-7-99. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 17/201
Сноска. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 17/201
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Категориям социально защищаемых граждан:
Назначить и выплатить социальную помощь получающим социальные государственные пособия по инвалидности, утере кормильца.
2. Уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи является государственное учреждение Мунайлинский районный отдел занятости и социальных программ (далее - Уполномоченный орган).
3. Уполномоченному органу обеспечить выплату социальной  помощи на основании списка предоставленного Мунайлинским районным центром по выплате пенсии.
4. Социальная помощь выплачивается из районного бюджета ежеквартально в размере 1,5 месячного расчетного показателя.
5. Выплата социальной помощи гражданам производится на основании списка предоставленного Мунайлинским районным отделом занятости и социальных программ через банки второго уровня и по Агентскому соглашению с выплатой комиссионных вознаграждении через сети филиалов акционерного общества «Казпочта» (далее - Казпочта) один раз в три месяца.
6. Ответственность за правильностью назначения и выплаты социальной помощи возлагается на Уполномоченный орган.
7. Обеспечение  правильного и своевременного составления списка получателей возлагается на  Мунайлинский районный центр по выплате пенсии.
8. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Н. Кенджикараев
Временно осуществляющий
полномочии секретаря
районного маслихата                     К. Ильясов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел занятости и
социальных программ»
Ж.Туманбаева
29 июля 2011 год.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и
финансов»
А.Толыбаева
29 июля 2011 год.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
коммунального казенного
предприятия «Мунайлинский
районный центр по выплате пенсии»
У.Толегенова
29 июля 2011 год.