Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 39/386 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 қыркүйекте № 11-7-100 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 31 тамыздағы № 36/410 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2107 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 11-7-83 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2011 жылғы 28 қаңтарда № 4-5 (185-186) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет, оның ішінде 2011 жылға 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 551 993 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 817 889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 229 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 231 183 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 492 692 мың теңге.
2) шығындар – 4 816 027 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 353 618 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 353 618 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 617 652 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 617 652 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 403 434 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 36 268 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 250 486 мың теңге».
3 - 2 тармақ мынадай жаңа абзацпен толықтырылсын:
2011 - 2012 оқу жылында Қазақстан Республикасындағы жоғарғы оқу орындарында студенттерді оқыту.
5 - тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 сентября 2011 года № 39/386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 сентября 2011 года № 11-7-100
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 31 августа 2011 года № 36/410 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2107) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за № 11-7-83 опубликовано в газете «Мунайлы» от 28 января 2011 года № 4 - 5 (185 - 186) следующие изменений и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы, в том числе на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 4 551 993 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 817 889 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 229 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 231 183 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 492 692 тысяч тенге;
2) затраты – 4 816 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 353 618 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 353 618 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 617 652 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 617 652 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 403 434 тысяч тенге;
погашение займов – 36 268 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 250 486 тысяч тенге».
пункт 3-2 дополнить следующим новым абзацам:
Обучение студентов в высших учебных заведениях Республики Казахстан на 2011-2012 учебный год.
в пункте 5:

«5 212» саны «5 971» санымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б. Қайров
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 Б. Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Толыбаева
12 қыркүйек 2011 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі

цифры «5 212» заменить цифрами «5 971».
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Б. Кайров
Секретарь районного
маслихата                               Б. Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждений «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
А. Толыбаева
12 сентября 2011 года
Приложение
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 12 сентября 2011 года

2 959
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
550
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 835
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 835
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 692
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 692
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12 978
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 978
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 000
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 776
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 626
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 630
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 630
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 333
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 333
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 606
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 703
002
Ақпараттық жүйелер құру
899
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
2 604
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
400
2
Қорғаныс
10 141
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 141
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар

2 959
003
Капитальные расходы государственных органов
550
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 835
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 835
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 692
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 692
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 978
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 978
022
Капитальные расходы государственных органов
1 000
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 776
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 626
022
Капитальные расходы государственных органов
150
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 630
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 630
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 333
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 333
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 606
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18 703
002
Создание информационных систем
899
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
2 604
015
Капитальные расходы государственных органов
400
2
Оборона
10 141
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 141
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
617 652

6. ФИНАНСИРОАВНИЕ ДИФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
617 652