Көше атауын беру туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігі Маңғыстау село әкімінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 170 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің Мұнайлы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 03 қарашада № 11-7-102 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, ШЕШЕМІН:
1. Маңғыстау ауылындағы теміржол өткелінен бастап қоғамдық ұйымдар ғимаратына дейінгі көшеге (жалғанған қосымша сызбаға сәйкес) Әбіш қожа аты берілсін".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылы әкімінің 03.02.2017 № 37 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындаласын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім Е.Бекмағамбетов
Маңғыстау селосы әкімінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 170 шешіміне
қосымша

О присвоении наименования улиц
Решение акима села Мангистау акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 31 октября 2011 года № 170. Зарегистрировано Управлением юстиции Мунайлинского района Департамента юстиции Мангистауской области 03 ноября 2011 года № 11-7-102
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", Закона Республика Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1.В селе Мангистау начиная от железно-дорожного переезда до здания общественных организаций (согласно прилагаемой схемы) присвоить наименование улицы имя Әбіш қожа.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Е. Бекмагамбетов
Приложение к решению
акима села Мангистау
от 31.10.2011 года № 170