Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 03 қарашадағы № 40/405 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 қарашада № 11-7-103 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 27 қазандағы № 38/444 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2111 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 11-7-83 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2011 жылғы 28 қаңтарда № 4-5 (185 - 186) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет, оның ішінде 2011 жылға 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 067 057 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 852 912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 678 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 231 711 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 962 756 мың теңге.
2) шығындар – 5 331 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 235 701 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 235 701 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 499 735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 499 735 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 403 434 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 154 185 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 250 486 мың теңге».
3 - 2 тармақ мынадай жаңа абзацтармен толықтырылсын:
Қызылтөбе - 2 елді мекенінде орналасқан Сыртқы жиынтық таратқыш қондырғы - 6 кВ қондырғысынан Батыр селосының Емір тұрғын үй массивінде салынатын Бас төмендеткіш подстанция-100/10 дейін Әуелік желі-6 кВ электр желісінің құрылысы;
Тұрмыстық қатты қалдықтарды көметін полигон құрылысының жобалық - сметалық құжаттамасын жасақтау;
Маңғыстау селосындағы авариялық № 102 тұрғын үйді қайта жарақтандыруға жобалық - сметалық құжаттама жасақтау;
Маңғыстау және Атамекен селоларында су жүйесі құрылысының жобалық - сметалық құжаттамасын жасақтау;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 03 ноября 2011 года № 40/405. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 ноября 2011 года № 11-7-103
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 октября 2011 года № 38/444 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2111) районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за № 11-7-83 опубликовано в газете «Мунайлы» от 28 января 2011 года № 4-5 (185 - 186) следующие изменений и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы, в том числе на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 5 067 057 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 852 912 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 678 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 231 711 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 962 756 тысяч тенге;
2) затраты – 5 331 091 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 235 701 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 235 701 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 499 735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 499 735 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 403 434 тысяч тенге;
погашение займов – 154 185 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 250 486 тысяч тенге».
пункт 3-2 дополнить следующими новыми абзацами:
Строительство линий электрификации от Комплектного распределительного устройства наружной установки-6кВ в селе Кызылтобе Воздушой линий - 6 кВ до Головной понижающей подстанций-100/10 жилого массива Емир села Батыр;
Разработка проектно - сметной документаций строительства полигона для захоронения твердо - бытовых отходов;
Разработка проектно - сметной документаций по реконструкции аварийного жилого дома № 102 в селе Мангистау;
Разработка проектно - сметной документаций строительство системы водоснабжения в селе Мангистау и в селе Атамекен;

Атамекен селосындағы 1200 орындық орта мектеп пен Маңғыстау селосындағы 12 - пәтерлік 2 - қабатты 4 тұрғын үй құрылысының жобалық - сметалық құжаттамасына қосымша;
Басқұдық селосындағы жаңадан пайдалануға берілетін 280 орындық балабақшаның материалдық-техникалық базасын нығайту;
Қызылтөбе - 2 елді мекеніндегі пайдалануға берілген 280 орындық балабақшаның материалдық-техникалық базасын нығайту.
5 - тармақта:
«5 971» саны «2 905» санымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

На разработку проектно - сметной документаций по строительству средней школы на 1200 мест в селе Атамекен и 2 - этажного 12-квартирного 4 жилых домов в селе Мангистау;
Укрепление материально - технической базы вновь вводимого детского сада на 280 мест в селе Баскудык;
Укрепление материально - технической базы введенного в эксплуатацию детского сада на 280 мест в селе Кызылтобе.
в пункте 5:
цифры «5 971» заменить цифрами «2 905».
приложение 14 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.

2. ШЫҒЫНДАР
5 331 091
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
197 014
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
12 673
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
11 774
002
Ақпараттық жүйелер құру
899
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
84 904
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
81 233
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 959
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
712
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 015
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 835
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 872
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 692
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12 908
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 728
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 180
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 956
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 626
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
330
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 810
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 630
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 513
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 333

2. ЗАТРАТЫ
5 331 091
1
Государственные услуги общего характера
197 014
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
12 673
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
11 774
002
Создание информационных систем
899
122
Аппарат акима района (города областного значения)
84 904
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
81 233
002
Создание информационных систем
2 959
003
Капитальные расходы государственных органов
712
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 015
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 835
022
Капитальные расходы государственных органов
180
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 872
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 692
022
Капитальные расходы государственных органов
180
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 908
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 728
022
Капитальные расходы государственных органов
1 180
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 956
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 626
022
Капитальные расходы государственных органов
330
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 810
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 630
022
Капитальные расходы государственных органов
180
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 513
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 333

003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту

003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
011
Развитие объектов культуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства

004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Атамекен селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Басқұдық селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Даулет селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне