Тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін, субсидиялардың нормативтерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы № 205 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 мамырда № 3760 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 250 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2012.05.28 № 250 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттен субсидиялау қағидасының 66-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері мен өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялардың нормативтері бекітілсін.
2. Қоса берілген субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері мен ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялардың нормативтері бекітілсін.
3. Қоса берілген субсидияланатын гербицидтер түрлері мен ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері гербицид жеткізушілерден сатып алған гербицидтердің 1 килограмына (литр) арналған субсидиялардың нормативтері бекітілсін.
4. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі аудандарға тыңайтқыштар мен гербицидтер бойынша субсидиялар көлемін бөлсін және жеткізсін.

Об утверждении субсидируемых видов удобрений и гербицидов, нормативных субсидий
Постановление акимата Костанайской области от 10 мая 2011 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 мая 2011 года № 3760. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 250
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 28.05.2012 № 250 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 66 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые субсидируемые виды удобрений и нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями.
2. Утвердить прилагаемые субсидируемые виды удобрений и нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных сельхозтоваропроизводителями у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений.
3. Утвердить прилагаемые субсидируемые виды гербицидов и нормативы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных сельхозтоваропроизводителями у поставщиков гербицидов.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области" распределить и довести объемы субсидий по удобрениям и гербицидам до районов.